ŞOK .. SÖĞÜTLÜBAHÇELİLERDE SUSMA KARARI ALDI

Başlatan samsunum, 20 Eylül 2011, 19:43:13

« önceki - sonraki »

city ultras

Uğur Yıldız

çok saçma olmuş bence isterse bu maçtan sonra 8000 kişi ceza alsın yinede susulmamalı! ben kale arkası şirinlerde olcam ordan birileri dayanamicaktır eminim buna kale maraton coşmamız lazım

SerhaT55

Ben şirinlerin ve sbç bu maçta suscaklarına inanmıyorum en azından susmamaları gerekiyor olmadı ayağa kalkmayan trabzonlu olsun dedikmi herkez kalkar...

Lusage

Madem susacaksınız tezahürat yapmayacaksınız maratona da boşuna gelmeyin. Sizin yerinize geleceklerin hiç yoktan %1 bile olsa tezahüratlara katılma ihtimali var. Sizde o da yok..

Ahmeti

Tamam biz susalım o rengi bozuklar tribünleri inletsinler Allah aşkına hangi Samsunspor'lu buna katlanır ölmeden mezaramı sokacaksınız bizi,lütven atalım şu ölü toprağını üzerimizden bu kadar mı güçsüzüz biz, tamam protesto edelim ama lütven susmayalım ,bu maç susma maçı değil o stad'ı yıkma günü ,birlik günü,biz yıkılmadık dim dik ayaktayız deme günü.

BURASI HERYER DEĞİL ŞEHR-İ SAMSUN

King Of The North

Geçen yıl da bir maçta Kartal ya da Ordu maçıydı sanırım, Şirinler grubu 20-25 dakika sadece oturdu sonra stadı maratonla birlikte cehenneme çevirmişlerdi, hiç destek olmayacaksa kimse maça gitmesin, kuru kalabalığa gerek yok bence, biz travzonluların sesini bile duymak istemiyoruz stadda.

Ahmeti

Ben ken adıma böyle bir protestoyu tanımıyorum eğer susmak isteyen varsa sinemalarda bilet çok.

kuzey55

bu maçta susma bence oldukça yersiz.susma ile kimse bişey anlamaz ne tepki olur ne bişey..madem tepki göstereceksiniz.birleşirsiniz küfür etmeden kimsenin ekmeğine yağ sürmeden muhteşem bir tribün yapar takımının galibiuyetinde etkili olursunuz..susmak nedir yaa ?

fındık

Merak etmeyin deplasman tribününden ses çıktığı zaman bütün gruplarımız birlikte hareket edecektir bundan hiç şüphem yok bundan önce ne olduysa bundan sonrada o olacaktır diye umut ediyorum.

kuzey55

Alıntı yapılan: seko - 21 Eylül 2011, 09:29:52
Merak etmeyin deplasman tribününden ses çıktığı zaman bütün gruplarımız birlikte hareket edecektir bundan hiç şüphem yok bundan önce ne olduysa bundan sonrada o olacaktır diye umut ediyorum.

susan susar kardeşim. maraton susmaz zaten merak etme.

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: seskat - 21 Eylül 2011, 00:41:18
benim sesim i.t.o.ş. icin yeter de artar !  :deli: :deli: :deli:

not: yarın dakika 1 den 90'a kadar almanca sövecem. bakalım emniyetin yabancı dil bilgisi var mı  :holey: :holey:
Holllandacada söylimmi sana hehe yaninda bulunsun :-)

Forvetim

tepki vermenin çok yolları var, ama susmak, kabullenmek sinmek sindirilmek demektir. yapmak istedikleri buydu zaten. bu nasıl iş.

furkan5534

gıdın 32 hafta susun travzon maclarındamı susucaksınız ayıp be  >:( >:( >:(

serkancengiz

Söğütlübahçe susmaz iki travzanlı bağırdımı stad şölene döner