neredesiniz beyler!!!

Başlatan guvener55, 09 Ağustos 2009, 00:16:53

« önceki - sonraki »

şimşek_55

Super lgıde  basarıda  taraftar bulacaksak bulmayalım daha ıyı .  Bız Istanbul takımı degılız.  Samsunda  dogduk Samsunda  buyuduk Samsunda gomulecegız.  Bu nedenle  Samsunsporluyuz.  Basarı ıcın tutmuyoruz  bu takımı . BAsarı ıstemıyormuyuz elbette ıstıyoruz ama kısasımız  bu degıl. REnkler,tarıhı, Arması  ve Samsunlu olusumuz   gerısı  teferruat

eLLis

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 09 Ağustos 2009, 13:34:34
Super lgıde  basarıda  taraftar bulacaksak bulmayalım daha ıyı .  Bız Istanbul takımı degılız.  Samsunda  dogduk Samsunda  buyuduk Samsunda gomulecegız.  Bu nedenle  Samsunsporluyuz.  Basarı ıcın tutmuyoruz  bu takımı . BAsarı ıstemıyormuyuz elbette ıstıyoruz ama kısasımız  bu degıl. REnkler,tarıhı, Arması  ve Samsunlu olusumuz   gerısı  teferruat
Evet başarılı oldumu zaten herkez Samsunsporlu olacak (!) istenen bu değil şimdide sahip çıkılması başarı zamanında ortaya hiç çıkmasınlar nasıl 500 1000 2000 kişiysek yine o zamanda o kadar olalım bu takımın kahrını biz çekelim onlar sefasını sürsün yanlış düşünce

şimşek_55

Alıntı yapılan: eLLis - 09 Ağustos 2009, 13:37:38
Evet başarılı oldumu zaten herkez Samsunsporlu olacak (!) istenen bu değil şimdide sahip çıkılması başarı zamanında ortaya hiç çıkmasınlar nasıl 500 1000 2000 kişiysek yine o zamanda o kadar olalım bu takımın kahrını biz çekelim onlar sefasını sürsün yanlış düşünce

Aynen  katılıyorum . basarıda zatet meydanlar stadlar  almayacaktır taraftarı . Kımın  yonettıgı kımın oynadıgı  basarı  kazanılıp kazanılmadıgı  benım ıcın cokta onemlı degıl. Samsunspor Amator oynasada  3 buyuk denılen  futbol olıgarsısıne  ınat Samsunsporluyum.

silopilimuhsin

başarısızlıkta takım bırakılmaz samsunspor biz var oldukça var olacak. bizden sonrakilerde samsunsporla var olacak. biz samsunsporluyuz  biz nerde olsak samsunspor nerde olsa bu değişmeyecek...

kuzey55

başarısızlık bahane...nerde bizim taraftarımız? kimse yokmuydu oralarda.bir kişi duyup derneğe haber vermedimi? burda konuşmanın bir anlamı yok herkes üzerine düşeni yapmalı.

14.basamak

6 yaşındaki yeğenim G.Saraylı..PC Pes 9'da, Samsunspor G.Saray maçını Samsunsporun ve maçın ayarları ile oynayıp Samsunspor 8 G.saray 0 a bağlayarak çocuğun kalbine bir şekilde Samsunsporu soktuk..Artık Pes oynamak için sürekli yanımdan ayrılmıyor yavrucuk ve Samsunspor çok güçlüymüş ben Samsunspor'u tutuyorum artık diyor, Samsunspor'u istiyor takım olarak..Samsunspor'un maçına da götüreceğim seni diye söz verdim çocuğa ama gel de şimdi maça getir yavrucuğu..

emre

Alıntı yapılan: 14.basamak - 09 Ağustos 2009, 21:04:47
6 yaşındaki yeğenim G.Saraylı..PC Pes 9'da, Samsunspor G.Saray maçını Samsunsporun ve maçın ayarları ile oynayıp Samsunspor 8 G.saray 0 a bağlayarak çocuğun kalbine bir şekilde Samsunsporu soktuk..Artık Pes oynamak için sürekli yanımdan ayrılmıyor yavrucuk ve Samsunspor çok güçlüymüş ben Samsunspor'u tutuyorum artık diyor, Samsunspor'u istiyor takım olarak..Samsunspor'un maçına da götüreceğim seni diye söz verdim çocuğa ama gel de şimdi maça getir yavrucuğu..

ben kardeşimi götürdüm siirt maçında ilk defa bi stada gittii.ilk defa samsunsporun macını izledi canlı olarak.ama bize düsen hep hüsran!!..çocuk o kadar heyecanlıydı aslında o maça gidemiyorduk 50-60 km uzaktan sansımızı çoook zorlayarak geldik..hala sadece samsunsporlu ama hep eskiden bahsediyorum artık nereye kadar sürecek bu çile.YETER ARTIK!!

jorgensen55

Her sey ıcın cok gec artık, bu sehır bıtmıs , hıcbırseyde olmaz burası SAMSUN. MaLesef gercekler bunlar, daha da kotulerı olur boyle gıttıgı surece :(

Ertuğrul Sağlam

10 Ağustos 2009, 09:56:04 #23 Son düzenlenme: 10 Ağustos 2009, 10:00:13 %100 samsunspor
Alıntı yapılan: Ant55 - 09 Ağustos 2009, 00:28:04
Samsunpor'un durumu da, senin yaşadığın olay da, bizim kahrolmamız da Samsun'un ayıbı,
Ne Samsunspor'un, ne senin, ne benim.
Mavi akımın nasıl sadece adı "Samsun-Ceyhan" kaldıysa, bu şehrin de sadece adı Samsun kalacak bu gidişle...
Balık baştan kokar, seni idare edenler malum şehirliyse bu şehir malum şehirden yönetiliyor demektir.
Bizi yönetmelerine karşı değilsek, yönettikleri şehirde fink atmalarına da bu kadar kızmamak lazım.

Dün Smasunspor-Krdnz maçında çok sevdiğim aslen trabzonlu ama iyi bir Samsunspor'lu abimin yanında bir yalama vardı adamın söylediği şu ''bordo mavi sahada ben Samsunsporluların arasındayım benim karşıda olmam lazım'' bunu söyleyene çok güzel verilecek cevabım vardı ama yanındakine saygımdan dolayı birşey demedim . işte bunun gibi köpekleri bakalım nekadar sine'ye çekeceğiz....

kerem55

Alıntı yapılan: mubord - 09 Ağustos 2009, 14:33:31
başarısızlıkta takım bırakılmaz samsunspor biz var oldukça var olacak. bizden sonrakilerde samsunsporla var olacak. biz samsunsporluyuz  biz nerde olsak samsunspor nerde olsa bu değişmeyecek...

Tribün_ali

yıllarca yaptık ne oldu ki bu ayıp samsunspor yönetiminin ben her zaman başından sölemişimdir samsunsporda yönetici olacak kişiler tribünden gelmeli samsunsporlu olmalı anca halimizi anlamalı takımımızın bu ruhsuz duruşu artık bütün herkezi bezdirdi yapacak olanda yapmıyor sonumuzu allah hayır etsin

Ama unutmayın takımın başarısı gelince bir tane kolpa kalmaz meydanda