Neden 1.ligteyiz...Cevabını merak ediyor musunuz ?

Başlatan merkez, 13 Şubat 2009, 23:14:21

« önceki - sonraki »

karma55

ARKADAŞIM BEN SÜPER LİGDEN 1.LİGE DÜŞTÜĞÜMÜZ SEZONDAN BAHSEDİYORUM.

gozgoz yýlmaz

Tamam işte, o sezonki Kayseri maçında öyle birşey olmadı. Yok eğer 1. ligde olduğumuzu diyorsan o maç kayseri değil, karşıyaka maçıydı.

Akyol

karma55

evet haklısın yılmaz ben karıştırmışım düzelttiğin için tşk.ler.ama maca gelme konusuna değinirsek küçükken tarladan kaçıp maça giderdim eve gelincede bi ton dayak yerdim.büyüyüncede her sezon kombine alırdım.bu sezon almadım sırf taraftarıma kızdığım için benim ile birlikte 4 kişi daha almadı onlarında nedeni aynı idi.istesem o stada istediğim yerden girip istediğim yerden bedavaya macı izlerim  ama o gişeye para vermek herzaman hoşuma gitmiştir.

55samsunlu55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Şubat 2009, 11:36:34
O sezon 2005-2006 sezonu , Kayserisporla 27.haftada içeride 0-0 berabere kaldık ..
Senin dediğin maçı hatırlıyorum staddaydım , Karşıyaka maçıydı , 2006-2007 sezonunda .. 1-0 öne geçtik gozgoz abimin dediği gibi Adnanla , sonra Ulaş'ın attığı golle 1-1 oldu .. Daha detaylı bilgi istersen ,

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=1213

evet bu maça ben de gitmiştim. rakip takımın futbolcuları bile şaşkın şaşkın bizim tribünlere bakıyordu. hatta bir ara bizim seyircilerden salağın teki sahaya daldı ve bizim futbolcu tam kaleye golü atacakken önünden geçti, gol oldu ama hakem golümüzü saymadı. yani en az 2-0 alacağımız maçı o gerzekler yüzünden beraberlikle bitirdik.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: karma55 - 14 Şubat 2009, 11:40:09
evet haklısın yılmaz ben karıştırmışım düzelttiğin için tşk.ler.ama maca gelme konusuna değinirsek küçükken tarladan kaçıp maça giderdim eve gelincede bi ton dayak yerdim.büyüyüncede her sezon kombine alırdım.bu sezon almadım sırf taraftarıma kızdığım için benim ile birlikte 4 kişi daha almadı onlarında nedeni aynı idi.istesem o stada istediğim yerden girip istediğim yerden bedavaya macı izlerim  ama o gişeye para vermek herzaman hoşuma gitmiştir.

Samsunsporluların şartlar ne olursa olsun Samsunspor'a küsme, maça gitmeme gibi bir hakkı olmamalı diye düşünüyorum.

Tavrına saygı duyuyorum ama tabiri caizse gavura kızıp oruç bozulmaz. Benim kızdığım şey, o maçta yapılan salaklığın hesabının adeta bu sitedeki kardeşlerimize sorulması olmuş. Bence bu sitede o günkü saçmalığa katılan ya da onu onaylayan hiç kimse yok. Zamanla anlarsın zaten.

Eski bir Samsunsporlu olduğun aşikar, daha sık yazar ve küsmezsen belki genç kardeşlerimize de birşeyler vermiş oluruz.

Madenoğlu denen hıyağasının yazdığına dönersek, işte bu şehri böyle Samsunspor düşmanları yönetiyor. Onların yansıması olmuş fikirleri. Reelde kim olduğunu bilsem, o cümlelelerini paket yapar yuttururdum ona ama neyse.

mehmet yılmaz

Bir de utanmadan Türklükten müslümanlıktan bahsediyor, terbiyesiz insan. Senin zihniyetin ne asil milletimin ne de yüce dinimin karakterine sığar!

harbisamsunsporlu5517

14 Şubat 2009, 12:18:27 #37 Son düzenlenme: 14 Şubat 2009, 12:22:43 harbisamsunsporlu5517
sana söylenecek tek sey allah o elini benden beter etsin mustafa madenoğlu

ozgur_altunay

Havaya sıkmayın!Mustafa BAYRAKTAR
Samsunsporla ilgili her yazının altına Y.Z.YILMAZ'ı hedef alan yorumlar yazmak moda oldu! Neymiş Kayseri Sivas Samsun'dan daha mı büyükmüş? İZMİR-ADANA-ANTEP-MERSİN-URFA-DİYARBAKIR-HATAY-MANİSA da SAMSUN'dan büyük ve takımları Süper Ligde değil, belediye başkanları mı suçlu? bu yüzden prestij mi kaybettiler? Belediye başkanının görevleri arasında şehrin futbol takımını sahiplenmek varda biz mi bilmiyoruz? Y.Z.YILMAZ ben Samsunspor'un maddi sorunlarını çözecem diye vaatte bulunduda yapmadı mı
http://www.haberexen.com/author_article_detail.php?id=550

arena55

ıste yorum bıle yapmıyom bu ınsana bu samsunlu degıl cunku

red_white

pitbul055

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 14 Şubat 2009, 00:51:03
Bence bu yangaboz, Y.Ziya'nın ta kendisi. Çünkü bu konularda bu kadar salakça düşünen ikinci bir kişi olamaz.  ;D

La hıyarağası. Kimsenin Bş. Bld'sinden para istediği yok. Otopark alanı versin, benzinlik alanı versin, bazı dolmuş hatlarının güzergahını uzatacak maddeyi onaylasın yeter. ( Adnan Ölmez ve Mazhar'a para akıttığı gibi nakit para versin denmiyor. ) Git o çok sevgili başkanına sor 99'da hangi yalakalıklarla, hangi sözlerle seçim kazanmış madencinin kızı...

s_uzunkaya

adam tabanca, emirleri almış yzy den ve samsunspor defterini tamamiyle kapattığının ve hatta öle bir defterin bile artık olmadığının mesajını verdirtmiş bu dalkavuğa. daha önce yzy ile ilgili bi başlık ta da yazmıştım samsunspor samsunlu hemşerilerimizin ne kadar umrundaki siyasi amaçlı, oy kaykılı dahi olsa samsunlu olmayan yzy nin o kadar umrunda olsun. bunları konu yapıpda moralimizi bozmaya gerek yok. adam samsunsporsuz da kazanacağanı gayet iyi biliyor.

Kais

bu adam kim ilk kez duydum adını.yoksa SBK gibi SAMSUNSPOR'umuzda da tam raylar yerine oturacakken bizi batırmaya çalışanlardan biri mi ?