Cola Turka'nın Kampanyası ve Gururu!..

Başlatan Nuri Asan, 29 Mart 2008, 16:03:47

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 30 Mart 2008, 18:29:15
sevgili onur abi nufusumuzun 1.600.000 oldugunu bende biliyorumda acaba yarısı  samsunsporlumu  bunu dusunun tepki koyacaksak almayacagız colaturkayı olay budur

Sevgili kardeşim,dediğin gibi maalesef nüfusumuzun yarısı Samsunsporlu değil,Doğduğun büyüdüğün ekmeğini yediğin şehrinin takımını tutmak gibisi varmıdır bu duyguyu bizler iyi biliriz,takımımız 4'te 4 yaptı yarın işimize daha neşeli gideceğiz,okullarımıza daha bir istekle gideceğiz,akşam işten evimize gittiğimizde suratımızda o kötü günlerdeki asabiyet olmayacak. sen şehrinin maçlarına gitmessin,seni o ilgilendirmez ama alakanın olmadığı istanbul takımının çeyrek finaldeki maçına 500 ytl verirsin.İstanbul takımlarını tutana aklım ermiyor zaten,gıcık oluyorum onlara.Ne işin var senin febeyle,geseyle,sekiztaşla tutsana memleketin takımını,o duyguyu bir yaşa bakalım,kümeye düştüğünde hiç tanımadığın bir adama sarıl ağla bakalım,gol olduğunda yine tanımadığın birisiyle sevin.

Bunu da gören kartel medya ve onların kuruluşları 4 bardak çıkartıyor,Anadoluyu görmemezlikten geliyor bizimde tepkimiz Anadolu takım taraftarları olduğunu göstermek hem medyaya,hem bu tür şirketlere hemde Bizans takımı tutanlara.

Senin bahsetmiş olduğun nüfusun yarısı ve bu doğru orantıda.Türkiye demek İstanbul demek değildir.

Zamanında aveanında böyle bir kampanyası olmuştu ben tepki koyup faturalı hattımı kapattım,benzinciler çay bardağı veriyordu o şirketlerden bir daha arabama benzin almıyorum cola zaten içmiyordum çevremdeki Anadolu takım taraftarlarına anlatmaya çalışıyorum onlarda almıyorlar.Herkez tepkisini koyarsa bınlar sap gibi kalır ama biz onların kampanyalarına ses çıkartmadıkça aynen devam ederler

Saygılarımla

bafradan55

Son birkaç gündür da Alpet çıktı 4 büyükler diye
Petrol ofisi, cola turka bunlar bu işi en çok azıtan firmalar.

ozkan17

Alıntı yapılan: bafradan55 - 04 Nisan 2008, 15:46:30
Son birkaç gündür da Alpet çıktı 4 büyükler diye
Petrol ofisi, cola turka bunlar bu işi en çok azıtan firmalar.
ya bu reklamdakı trabrumlu cocuga baksanıza..rsmen ezıklıgını gosterırcesıne duruyor yaw ;D ıcden ıce ezık bır karakter haa tam

bafradan55

o çocukların hepside önlerindeki avae logosu görünmesin diye kolları bağlamış. ama Trabzon lu hakkaten ayrı bi ezik duruyo. ufak çocuğun da günahını alcaz. ;D