Yarın stadyum'da DİKKAT..!!!

Başlatan Serkan, 07 Aralık 2011, 20:12:23

« önceki - sonraki »

Mert

Arkadaş sigarasız da maç izlenmiyorki :)

özkan

şimdi bance o golü atamayınca millet napsın ya sigaraya sarılıyor ya kaptırıyor.Nedir kardeşim bu taraftara bu eziyet  :deli: :P  :holey:

Burak

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 08 Aralık 2011, 12:31:22
Stadyumda sigara yasağına karşıyım!

Sigara içmeyenler sigaradan nekadar rahatsız oluyorsa biz sigara içenler eğer maçta sigara içemezsek sizden daha fazla rahatsız oluyoruz, gerçekten merak ediyorum siz sigara içmeyenler maçtan nasıl zevk alıyorsunuz?. :)

Sigara anayasal hakkımız engellenemez...

Beni zehirlemek anayasal hakkın olmasa gerek abi ne yapalım araya duvar mı örelim alternatif bir yolu yok ki sigara içenleri kollamanın dışarı da içeceksiniz mecbur ne leş gibi sigara kokmak ne de duman koklamak zorundayız toplu ortamlarda .sigara içmenizi engelleyen yok devletin en büyük gelir kalemlerinden birisi içerek zaten devletimize güzel para kazandırıyorsunuz. Devlet içmeyin demiyor içmeyeni rahatsız etmeyin. !  Kaldı ki hükümetten zerre kadar haz etmem ama yasa güzel oldu bence

kalptenþimþek

vatan55,5 olma pahasına bu hususta bizzat polislere yardım edeceğim.. 8)

celebi

Alıntı yapılan: Burak - 08 Aralık 2011, 10:10:57
Uygulama doğru çifte standart yanlış kurallar sadece Samsun 19 Mayıs stadında uygulanabilir olmamalı !

katılıyorum

Alıntı yapılan: Serkan - 08 Aralık 2011, 10:20:42
Yahu uygulama doğru yanlış o bizi ilgilendirmez; arkadaşlarımız ceza yemesin derdindeyiz.

sen zaten kardeşim benim doğru olanı yaptın. çünkü uygulama husuusnda sııntı olunca herkes sigarasını yakıyordu ancak burada bunnu paylaşman iyi oldu.