Anket: Samsunsporumuzun Teknik Direktoru Sizce Kim Olmali?

Başlatan Amsterdamli, 04 Kasım 2008, 14:00:19

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

Alıntı yapılan: **KaR6** - 10 Kasım 2008, 15:30:23
bi insan ya teknik direktordur, ya menejerdir.. eğer ikisini birden kovalıyosada mevki düşkünü bir yuzsuzdur.. gelecekse Yucel Uyar gelsin, o kadar..

O halde niye Ercan Kologlu ismi teknik direktorluk icin ortaya atildiginda olabilir dedin Kar6 kardesim o da menajerlik yapti.

**KaR6**

Ercan Kologlu kovalamıyo abicim teknik direktorlugu, sadece biz istiyoruz.. %99 da olmayacak zaten, gayet acık nedeni.. kimsenin arkasından iş çevirmiyo, lobiciliğe girmiyo, gelirse sadece taraftar istediği için gelir ki gelmez yani..

yusuf celebi

Ercüment Coşkundere artık menajerlik yapmak istemediğini açıklamıştı bunu dikkate alalım lütfen.

Ercan mümkünse Samsunspor'dan uzak dursun.

Samsun'da Samsunspor'un başarılı olabilmesi için Samsun orjinli hocaların ve futbolcuların birbirlerinin kuyusunu kazmaktan ,Samsunspor'a gelen Samsun orjinli hocanın başarısız olması için fırsat kollayan şahsiyetler Samsun'da olduğu sürece Samsunspor'un başarıyı yakalaması çok zor.
Bu şartlarda Samsunspor kamuoyunda oluşan bilgi kirliliğinin içinde kimin gerçek manaada Samsunspor bilinci ile hareket ettiğini anlayabilmek için hadiselerin dışından bakmak ve yorum getirmek doğru olsa gerek.
Bu yorumlarım kimseyi savunmak için değildir benim tek hareket noktam Samsunspor'dur ve kişisel konular bu hadiselere bulaştırılmamalıdır.

**KaR6**

Alıntı yapılan: yusuf celebi - 10 Kasım 2008, 16:13:53
Samsun'da Samsunspor'un başarılı olabilmesi için Samsun orjinli hocaların ve futbolcuların birbirlerinin kuyusunu kazmaktan ,Samsunspor'a gelen Samsun orjinli hocanın başarısız olması için fırsat kollayan şahsiyetler Samsun'da olduğu sürece Samsunspor'un başarıyı yakalaması çok zor.

heh, ne guzel demişsin valla. ama o kuyu kazanların yine Samsun'un kendi hocaları, insanları olması ne acaip değil mi? önce arkadan iş çevirip sonra gururla o koltuga oturdugunda bilmezmisin ki senin de ayagını kaydıracak birileri olacak? Bunun önune de yıllardır gecemiyoruz ve Türkiye de birinciyiz bu konuda..

AlıntıErcan mümkünse Samsunspor'dan uzak dursun.

şunun sebebini öğrenebilirmiyiz?

yusuf celebi

Evet maalesef.

Ercan konusunu yüz yüze görüşürüz inşallah.

METE_55

arkadaşlar  akşam saat 17.00 da başkan basın açıklaması ve toplantı yapacakmış galiba yine paniğe gerek yok dicekler  merak ediyorum takım 2. b ye gidiyor adam anca meydana çıktı..55 >:(

celebi

Alıntı yapılan: yusuf celebi - 10 Kasım 2008, 16:27:04

Evet maalesef.

eeee o zaman neden ercan uzak dursunu da yüz yüze ona o zaman söyleseydin ya abi siteden paylaşmasaydın bizimde içimize kurt düşürdün be abi

METE_55

slm mustafa  seni seviyorum büyük kaptanın oğlu büyük samsunsporlu

**KaR6**

Alıntı yapılan: yusuf celebi - 10 Kasım 2008, 16:27:04

Evet maalesef.

nerede görusuruz abi, bi de onu söyle :)

bengülü

hoca olarak ben yücel uyar görüyorum çünkü samsunspora uyar ama yeni gelicek hoca mutlaka transfer isteyecektir .

Amsterdamli

2. Tur anketimize buradan katilabilirsiniz ve goruslerinizi paylasmaya devam edebilirsiniz.

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=4956.0