Anket (2.tur) : Samsunsporumuzun Teknik Direktoru Kim Olmali? (Ilk 5e kalanlar)

Başlatan Amsterdamli, 10 Kasım 2008, 16:45:39

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

Sevgili Samsunsporlular,

Daha once actigim Samsunsporumuzun Teknik Direktoru Sizce Kim Olmali anketinde 15 isim belirlemistik. Bu ankette ilk 5e kalanlar ile 2. bir anket aciyorum. Ilk ankete daha fazla oy gelecegini sanmiyorum o yuzden ankete sunulacak olan 5 isim yerini garantilemis gorunuyor. Tek degisiklik ise Abdullah Avcidir. Kendisini anket acilirken I.B.B. den ayrilacagi duyumlari geldigi icin oylamaya sunduk ancak gorevine halen devam ettigine gore anketde yer almasinin bir anlami yok.

Onceki anketimiz: http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=4939.0

beşnumara

bu isimlerden ancak ercüment coşkundereye sıcak baktığım için ercüment coşkundereyi işaretledim.gönül ercan koloğlunun gelmesinden yana ama ne ercan kaptan bu yönetmle gelmez ne de bu ynetim ercan kaptanı getirir :'(

METE_55

arkadaşlar yücel uyar gelmiyo onu diyim size kesin hemde bakın bunu kendi dedi ama gelmiyo derken  teklif çok gayri ciddi edilmiş bunu unutmayın samsunsporlu kardeşlerim

kadifekaleli

Orhan KAPUCU tek gerçekçi isim Ercüment e oy atan arakadaşlara şaşıyorum 2 sezon önce neler yaptı bu takıma bizden uzak dursun abi

ahk34

bu borçların en büyük nedeni ercüment çoşkunderedir,
siz sanıyormusunuz adam gelsin ve bu topcularla hocalık yapsın,
ne kadar işe yaramaz futbolcu varsa, bu yoklukta bir dünya para verdirir ve aldırır. olan samsunspora olur.
unutmayın ki levent erişli kadroyu kuran ve ne kadar borçlandıgımızdan haberimiz bile olmayan mimarlardandır.

beşnumara

menajer olarak değil teknik direktör olarak gelecek unutmayalımmm

Amsterdamli

Ercument Coskundere borc yapiyor ve yonetim uyuyormuydu peki zamaninda? Bi genel menajer pahali transferler yapti diye nasil suclanirki. Yonetim adama git transfer yap futbolcu al derse oda alir. Ustelik alinan futbolcularin cogu kaliteli futbolcuydu ama bize gelen her kaliteli adam ise yaramaz bir futbolcuya donustugu icin istedigin adami al yine faydalanamazsin.

Kral Samsunlununda dedigi gibi teknik direktoru olarak gelecek menajer degil. Ikisi cok farkli konum ve Ercument Coskundere herzaman ben teknik direktorum demistir hedefininde bir takim calistirmak oldugunu hepimiz biliyoruz. Bir kere sans verilmeli bana gore. Elma ile armutu karsilastirmanin bence bir anlami yok.

**KaR6**

Neyse saygımdan ve geçmişimizden dolayı bişe demiyorum, kim gelirse hayırlı olsun..

veis

ercüment coşkundere isminin geçmesi bile rahatsızlık verici gerçekden.yücel uyar ismi mantıklı geliyor ama oda olmıyacak gibi.ama zamanda eriyor ve biz halen hocasız lidersiz silik futbolla yaşamaya devam ediyoruz.yöneticilerimizin dedigi gibi panik yok demekde bu saatden sonra olmuyor.

ahk34

çoşkundere iki sezon önce sezgin başkan aday olmasaydı, kapıya kilit vuracam diye  gazetelere demeç veriyordu ne çabuk unuttunuz