TARAFTAR UMUTLU

Başlatan samsun155, 04 Haziran 2008, 13:35:54

« önceki - sonraki »

CeLiL_55

Herkesin içinde bir umut var şu mazisi şanlı koca Samsunsporun başına bir adam gibi yönetim geçse die iç geçiriyor herkes kongredede inş böyle bir yönetim çıkar die umut ediyorum şahsen inş bu bataklıktan kurtuluruz

veis

özkan çok saglam bir samsunsporludur ben bunu bizzat bilirim ve bu tarz mesajlarının sebebide biran önce başarı beklemesinden kaynaklanıyor.gerçi oda haklı transfer istiyoruz şampiyonluk bekliyoruz çünkü dayanacak gücümüz kalmadı.

ozkan17

04 Haziran 2008, 23:24:32 #17 Son düzenlenme: 04 Haziran 2008, 23:30:22 ozkan17
Sevgili admin;
1.spor servısı demıssın o servıs bızı aylardır mutfakdakı yemek servısı kadar takmıyoken sımdı yaptıkları habere ınanmak güç olurdu degılmı?
2,adam gibi bir gazete yalan haber yapmaz..bunların yaptıkları haberleri haitilerde bıle yapmıyolar..on sozcugun onbeşi yalan daha ne olsun?
3,ayrıca yoldan gecen taraftara sorduk dıye yazsalarmıs alıntıda varmı hanı boyle bırsey?
4,sende bılıyorsunki basda ben olmak uzere samsunda OLMAYAN samsunspor sevdalılarının bu kolpa gazetelerı alma gıbı bı ımkanları yok..ayrıca ne sıfatla anıldıklarıda aoacık su ustünde..
5,son olarakda demıssın ki kim dalga gecmıs kimle dalga gecmıs dıyerek..sezon oncesi yanı bu sezon basında transfer haberlerını arsıvden cıkar bak ıstersen? samsun onu alıyo bunu satıyo bılmem ne faso fiso dıye..bunlar dalga degılmı spor sayfalarının tamamını doldurmak ıcın?(sadece spor haberlerınde deıl samsundakı gunluk haberlerdede yalan haber cok bu gazetelerde..ya haber gazetesıydı yada halk gazetesıydı kendı tandıgımın basına gelen bır olay tamamiyle aleni bir sekılde deklare edılmıs..daha ne olsun..daha nasıl guvenelım ınanalım bu ıstanbul yalakası gazetelere?)
6,veee sevgılı admın..hıc bırsey bılmıyormusum gibi cevao yazmıssın ya bana o en cok dıkkatımı cekdı ve kırıldım acıkcası..!..daha cevap olarak ne diyeyim sana..

yönetici

1- Yahu adamlar siteyi okumuşlar, olduğu gibi alıp haber yapmışlar; neyine inanmıyorsun?
2- Birincisi yine geçerli, bu haberin neresi yalan?
3- Sen okuduğunu anlamakta sıkıntı çekiyyorsun galiba, yoldan geçen vatandaşı taraftar diye yutturan gazete Haber; konumuz o değil.
4- Ne sıfatla anılıyormuş; Halk Gazetesi. Anlat da bilelim.
5- Şimdi de İstanbul yalakası gazete mi oldu Halk? ( Kardeşim Halk Gazetesi İsmail Uyanık'ın gaztesidir, sen elmalarla armutları, diğerleriyle Halk'ı kartıştıryorsun iyice. )
6- Hiç birşey bilmiyor değilsen bile yanlış biliyor ve herşeyi birbirine karıştırıyorsun.

Son olarak Halk Gazetesi de dahil Samsun yerel medyasından ben de memnun değilim ama ister darıl ister kırıl bizim sitemizin hem de alıntı yapılarak haberinin çıktığı bir ortamda sen alakasız bir yorumda bulunmuşsun. O yorumların yeri bu başlık değildi.

Halk Gazetesinden bize özel mesaj ile ulşatılar ve böyle bir haber yapacağız dediler; biz de metni inceledikten sonra olur dedik. Neticede rahmetli Teoman'ın köşe yazarlığı yaptığı gazete bu, memnun da olduk. Ha diğerlerinin samsunspor ya da samsunspor.biz gibi bir derdi var mı? Bence pek yok ama dediğim gibi sen başka birşeye kızıp başka bir başlığa yazmışsın.

Bundan sonra Halk Gazetesine de söyleriz, bizden bahsetmeyin deriz. Zaten ben spor servisinden bir eleman olsam, şu yazdıklarından sonra Haber Gazetesinin yaptığı gibi yoldan geçen alakasız adamları çevirip, Samsunspor geyiği yaptırır, başkanlığa da Hakkı Tomaç'ı getirirdim.

Umarım anlamışsındır.

ozkan17

sevgili admın buyuk ıhtımal yasın basın benden buyuktur saygılı olmak lazım her platformda..ancak bende kendı hakkımı kendı dusuncemı savunmak adına ortak paydamız olan samsunspor ısıgı altında cevap verıyorum sana..

dıyorum ki durup dururken ne iş bu ilgi alaka..?

yapsalaardı ya bız 4mac ust uste alırken stad full cekerken ''Samsunspor taraftarı takımından memnun''
''Samsunsporda basarıya doyulmuyor 4'de 4''vsvsvs

Tamam ıyı guzel sıtemız teoman abımızın emaneti  samsunspor.biz'imiz yerel gazeteye cıkmıs ıyı guzel hoş ancal zamanımı su anda boyle bır haberın..resmen kaz gelcek yerden tavuk esirgememek gibi birsey bu..

Kusura bakmayın ama sımdı yapcaklarsa bu haberı hıc yapmasalar daha ıyı..Resmen ac aslana kokmus eti ucundan koklatıyorlar

yönetici

Site adına para toplayıp verdiğimizde de yapmışlardı haberimizi . ( Tam da o söylediğin süreçti )

Tamam, söyleriz bir daha yapmazlar...

Yapmayın lan haberimizi :)

ozkan17

iyi ne diyeyim..admın olarak cıddı bı konuda sevıyelı tartısmada dalgacı konusmaları yapıyosan ben sana hıc cevap vermeyeyim..

körfez55

özkancığım canım kardeşim.fikrin saygı duyuyorum belliki üzülmüşsün herkes gibi kötünün iyisi halk gazetesi hakkında yazdığın çoğu şeye katılmakla beraber sitemizi haber yapmalrında olumsuz bişey görmüyorum...asla iyi niyetinden şüphem yok senin maç kaybedince ağladığını bilirim ben...umarım bu durum düzelir de sen de biz de psikolojik olarak rahatlarız.çünkü kaldırmıyo artık bünye.

yönetici

04 Haziran 2008, 23:58:45 #23 Son düzenlenme: 05 Haziran 2008, 00:00:39 admin_
Hayır asıl dalga geçen senmişsin gibime geldi.
Anlattık işte...
Kızıyorum kızdı diye alınıyorsun, gülüyorum güldü diye alınıyorsun...

Bence haksızsın, anlamsızsın bu konuda.

Ayrıca Özkan iyi bir Samsunsporlu diye yazmanızı da anlamıyorum. Özkan kötü bir Samsunsporlu diyen olmadı ki, ben bu sitedeki pek çok genç kardeşimi özellikle seviyorum çünkü onlar bizim gibi Samsunspor'un şampyonluk peşinde koştuğu yılları göremeden, zor zamanda Samsunsporlu olmuşlar. Helal olsun hepsine. Ama ben de diyorum ki, genel bir yerel medya başlığında anlaarım da bu tür bir eleştiriyi, bu başlıkta doğru olmamış.

south_london

ozkan17 adamlar siteyi takip ediyor yazilanlarida gecirmisler.diger gazete sokaktan adamin fotografini koyup kendi kafasina gore yazi yaziyor bence sorun biraz orda.ayrica senin itiraz ettigin yeri anlamadim adamlar birilerinin reklamini yapiyormu diyorsun bu yeni cikanlar icinmi calisiyor diyorsun onu anlamadim.

ozkan17

yok sorun o degıl abı solemek ıstedıgım yapıyolarsa sene boyunca adam gibi samsunspor haberlerı yapsınlar..neden sımdı secım zamanları haber yapılıyor..yada arada uc bes gosterır gıbı ır ıkı haber yapılıyo..adam kandırmaya gıder bu işn anlamı..buna karsı cıkıyorum ben

eMMo

Her zaman umutluyuz ve bu takım için herşeyi yapmaya hazırız...inşallah umutlarımız boşa gitmeyecek ve önemli işler başaracağız...

Kaya

umut her zaman önemlidir ama umudumuz olmasa ne olur ki biz herzaman samsunsporumuzun yanındayız
zaten bizi umutsuzluğa düşürecek olaylar görrebiliriz bu bizim samsunsporluluğumuzu düşürmez hatta daha da kuvvetlenmemeizi sağlayacaktır

veis

tabiki umudumuz olucak biz samsunsporu halı saha maçı yapıncaya kadar tutacagız diye yemin etdiysek umutda bizim olmalı.aşın bunları ya sıkıntı yok başkan olur olmaz farketmezki samsunspor yaşasın bize yeter.başarı için sevmedik biz bu kulübü.deplasmana giderken bile ben hiç yenecegimizi düşünmeden gitdim ve hep yenildik ama ben onurlu ve gururluydum çünkü ben samsunlu samsunsporluyum.

nomak55

hangi takıımı tutyorsun diye soranlara Gururla SAMSUNSPOR diyorum..millet burun bukuyor..nerde şimdi ikinci ligdemi niye tutuyorsun falan diyorlr..herşeye inat diyorum..bu aşk başka aşk..karşılıksız samimi bir aşk....siz diyorum anlayamazsınız biizim sevgimizi kaç defa hayatlarında stata gidip o heyecanı yaşamışlar.......kaç defa tezahurat edip eve giderken sesleri cıkmaz hale gelmiş..kaç defa stattan gururla sonuç ne olursa olsun benim takımım diye çıkmışlar......bizim umudumuz aşkımız...bu aşk bitmez, bitiremezleeeeeeer....
BİZ SAMSUNSPOR AŞIĞIYIZ
bu herşeye bedel