Samsunspor 9 Temmuz Olağanüstü Kongresi

Başlatan timofte, 21 Haziran 2007, 12:05:45

« önceki - sonraki »

Lusage

Allah bize sabır ihsan eylesin. Birde Para. Yoksa bunlarla olmayacak bu işler.

Öyle göründüğü kadar kolay değildir doğru. Ama vakitte öyle göründüğü kadar çok değildir.

kadir55ist

Temel Camadan 'yola devam' dedi

Samsunspor Başkanı Temel Camadan, Samsunspor'un 15 günlük aralarla yapılan olağanüstü kongrelerle kaybedecek zamanının olmadığını belirterek, mevcut yönetim kuruluyla yollarına devam edeceklerini söyledi.

10 Temmuz 2007,   16:03

Dün yapılan olağanüstü kongrede "Samsunspor Yönetim Kurulu'nun güvene ihtiyacı var" diyenlerin günahını ve sevabını ortaya dökeceklerini belirten Temel Camadan, "Artık 10 günlük ve 15 günlük aralarla yapılan olağanüstü kongrelerle Samsunspor'un kaybedecek zamanı yok. Kim ne yapacaksa şimdi yapacak. Bundan sonra kongre takvimleri belirlemeyeceğiz. Bu yönetim kuruluyla bu takım bu yıl bir şekilde devam edecek. 2 aydır yönetim kurulu hazırlamayan kişiler 15 gün içinde mi hazırlayacaklar? Samsunspor Başkanlığı'na talip olan kişi çıkar kamuoyuna açıklama yapar ve yönetim kadrosunu ortaya koyar. Bizde buna inanırsak o zaman olağanüstü kongreyi tekrar gideriz" dedi.

Gayri ciddi açıklamalarla sürekli olağanüstü kongrelere gitmeyeceklerini vurgulayan Camadan, "Biz Samsunspor'un kayyuma kalmasından ziyade Vali Hasan Basri Güzeloğlu'nun bürokratlardan oluşan aynı Diyarbakırspor örneğinde olduğu gibi bir yönetim oluşturmasını istedik. Sanırım valimiz de bunu kabul etmedi. Bu sistem Diyarbakırspor'da uygulandı. Gayet başarılı oldu" diye konuştu.

En kötü ihtimalden yola çıkacaklarını ifade eden Camadan, "Kulübün günlük işlerini yürütecek kadar ihtiyacı olan parayı kendi imkanlarımızla üreteceğiz. Hiç transfer yapmadan Samsunspor'un öz futbolcularıyla yola devam edeceğiz. Ancak bu şartlarda bile bize 2 milyon YTL para lazım. Bunu da önümüzdeki süre içinde mutlaka üreteceğimize inanıyorum. Elimizdeki imkanlar çerçevesinde Samsunspor'un Lig A'da oynamasını sağlarız. Samsun'un isteği şey mecburiyetten doğmuş olacak. Pırıl pırıl gençlerimiz, burada eldeki imkanlarımızla takviye yapabilirsek yapacağız. Artık bir futbolcuya 500 bin YTL verecek imkanımız yok. Gerçeklerimizle yaşamaya alışacağız" şeklinde konuştu.

Öte yandan, Samsunspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü. Nuri Asan Tesisleri'nde, teknik direktör Hakkı Bayrak yönetiminde yaklaşık 1.5 saat çalışan futbolcular düz koşu, kültür fizik, el topu ve dar alanda kısa pas çalışması yaptı. Tamamı genç futbolculardan oluşan kadroya Almanya'dan denenmek üzere gelen 2 gurbetçi futbolcu da katıldı.

TEMEL CAMADAN VE ekibine allah kolaylık versin inşallah samsunsporumuz için hayırlısı olur.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "samsuni"bu arada yeri burası mıdır bilemiyorum ama bir pişmanlığımı paylaşıp, yanılgıdan doğan bir özür dilemek istiyorum.
mehmet polat'ın geri alınışı sırasında tamamen saha içindeki performansa dayalı olarak geri dönüşünü savunmuş ve takıma faydalı olabileceğini belirtmiştim.
ancak dünkü kongrede ihsan kalkavan'ın açıklamaları ve ardından görüştüğüm bazı büyüklerimizin anlattıkları nedeniyle yanıldığımı anladım. gerçi, tribünden bunu çözebilmemiz mümkün değildi ama mehmet polat, tolga ve özellikle de zaten kötü bir kaleci olan kerem'in malatya'daki maçta bazı haltlar yediklerini geç de olsa öğrenmiş bulunuyorum.

bunun için derin bir pişmanlık duyduğumu ve samsunsporluluk prensiplerimi bilmeden de olsa çiğnediğimi belirtmek isterim.
sevgili samsuni@
sayın kalkavan bunu spor55 programında açıklamıştı ben o ara kendimden şüpelendim GALİBA YANLIŞ DUYDUM diye ama şimdi sende bunu yazınca demekki kalkavanın dedikleride doğruymuş benim duyduklarımda...

AllydeenleaR

Arkadaşlar boşuna dememişler iş bilenin kılıç kuşananın diye takımımız maalesef siyasete kurban edilmiştir geçen sezon başını hatırlayın birkaç yöneticinin biz bu takımı düşürmeye geldik sözlerini  şaka gibi gelmişti önceleri ama ligden düşmemiz bir yana şu düştüğümüz duruma bakın neydik ne olduk diyor insan futbol şehitlerini boşuna vermedi bu şehir  arkadaşlar milli mücadelenin başladığı bu şehir cumhuriyetimizin tohumlarının atıldığı bu şehir hertürlü zorluğunda üstesinden ALLAHIN izniyle gelecektir lütfen herkes elini taşın altına soksun

supporter

Alıntı yapılan: "AllydeenleaR"lütfen herkes elini taşın altına soksun

bu yönetim olduğu sürece kimse elini taşın altına sokmayacağını söylediği halde belli bir zümre kulüpten el çekmiyor. bu inanmamışlıkla nasıl başarılı olunabilir ki.

AllydeenleaR

Arkadaşlar boşuna dememişler iş bilenin kılıç kuşananın diye takımımız maalesef siyasete kurban edilmiştir geçen sezon başını hatırlayın birkaç yöneticinin biz bu takımı düşürmeye geldik sözlerini  şaka gibi gelmişti önceleri ama ligden düşmemiz bir yana şu düştüğümüz duruma bakın neydik ne olduk diyor insan futbol şehitlerini boşuna vermedi bu şehir  arkadaşlar milli mücadelenin başladığı bu şehir cumhuriyetimizin tohumlarının atıldığı bu şehir hertürlü zorluğunda üstesinden ALLAHIN izniyle gelecektir lütfen herkes elini taşın altına soksun

alWays

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"Kendi degerlerine sahip çıkmayan insanlar ya da kurumlar her zaman bu duruma DÜŞMEYE MAHKUMDUR.

belkide olayı izah eden en güzel cvp

HoLiGanisT

mehmet polat,tolga ve kerem şerefsizlerin kellesi bize helaldir

yusuf celebi

kou_lu ve slazenger isimleriyle yazan arkadaşlar, yazılan yazının içeriğini anlamadan yazmış olduğunuz o yazıları size iade ediyorum.

Benim Samsunsporluluğum konusunda kimseden onay alma gibi bir durum söz konusu değil,kendimi kanıtlama gibi bir çaba içindede olmam hiç söz konusu değildir.

Şunu söyleyebilirimki,sizin bu tavırlarınız insanları samsunspor'dan soğutmakta buradan uzaklaştırmakta ve buraya fikir beyan etmekten kaçınmaktadırlar.
Dolayısıyla bu tür tavırların nasıl bir olusuz durum oluşturduğunu düşünmeye davet ediyorum.

yönetici

Gerçekten arkadaşlar, insan düşüncesini, tepkisini yazarken çekinecekse burada paylaşımda bulunmanın bir anlamı kalmaz. Yusuf Çelebi 1980'lerden beri Samsunspor'u bir an olsun yalnız bırakmamış bir taraftarımızdır. Ona başka konularda belki eleştiri getirilebilir ama Samsunsporluluğunu tartışmak vefasızlık olur.

körfez55

Alıntı yapılan: "kou_Lü"takımı bırakmak ne kadar mantıklı acaba?biz böyle düşünen taraftarlr sayesinde bu durumdayız malesef..

alayına isyan olsun ALLAHIMA yemin olsun amatöre düşsen bile terkeden kahpe olsunn.

bu msjın 2.kısmında sana söylenen bi söz yok sayın YUSUF ÇELEBİ öncelikle bunu belirteyim.bu biz taraftarların devamlı söylediği bişey.kendi adıma söyledim bunu.

1.kısmında ise böyle erken pesetmemek gerektiğini vurgulmak istedim.acaba bu mesajda senin samsunsporluluğunla ilgili tartışılan kısım nedir.tabiki kimsenin samsunsporluluğunu tartışmam..benim mesajımla samsunspordan soğuyacaksa varsın soğusun zaten.biz çok kişiyle karşı karşıya geldik.çok kişiyle tartıştık.ama samsunsprdan asla soğumadık.bilakis bizim samsunspor sevdamız herşeyin üstündedir.sizinde bu sevdanızdan en ufak şüphem yoktur.

son olarak bize karşı burada birçok kişi hakaret etti bizimle tartıştı taraftarlığımıza laf etti.ama siz hiçbiriniz bunlara tepki göstermediniz.onlar bizim samsunsporluluğumuzu tartışırken sesiniz çıkmadı.konu size gelince __ki ben senin veya bi başkasının taraftarlığını tartışmadım__bundan rahatsız oldunuz.

ender

İstifa ederiz
Kırmızı-Beyazlı ekibin Başkan Vekili Temel Camadan, "Sayın valimiz destek olmaz, şehir kaynaklarını herekete geçirmez ve yeni yönetim kısa süre içinde deklare edilmez ise biz de önümüzdeki hafta toplu olarak istifa edeceğiz" dedi

ENDİŞE DUYUYORUZ
Samsunspor Başkan Vekili Temel Camadan, göreve devam etmeleri konusunda kamuoyunda yanlış anlaşılmalar olduğunu söyledi. Göreve devam etme süreçlerinin yeni bir yönetim oluşup bunun kamuoyunu açıklanmasına kadar olduğunu kaydeden Camadan, "Kesinlikle kongre olmayacak diye birşey yok. Evet şu anda görevimizin başındayız. Ama, endişe duyuyoruz" diye konuştu.  

SÖZ VERDİ
Şu anda kulübün acil olarak 3 trilyon liraya ihtiyacı olduğunu hatırlatan Temel Camadan, "Sayın valimizle bu konuda görüşme halindeyiz. Kendisi destek olacağına dair söz verdi. Eğer sayın valimiz destek olmaz, şehir kaynaklarını herekete geçirmez ve yeni yönetim kısa süre içinde kamuoyuna deklare edilmez ise biz de önümüzdeki hafta toplu olarak istifa edeceğiz" dedi.

allah belanizi versin.haftayi beklemeyip simdiden istifa etsenizde rahatlasak.merak etmeyin siz samsunspordan elinizi ayaginiza tam anlamiyla cekin talip olan cok olur klube; sahipsiz kalmaz.Yeterki su samsunsporu bi birakin hatta mumkunse samsundanda disari cikin.bugune kadar edilen yardimlarla naptinizki; valininkiyle ne yapacaksiniz.kaleye senolumu alacaksiniz?

berusa55

edin kardesim istifa siz de edin!kimler gitmedi ki? sizin istifanız da cok yadırganmaz artık.istifa ederlermiş.nasıl olsa işin en kolay yanı bu...hey gidi SAMSUNSPOR'um :(

s_uzunkaya

yaa kardeşim yemeyelim birbirimizi.... herne olursa olsun samsunsporu bırakıyorum diye bir cümle olmaz. samsunspor biter benimde futbolla alakam biter. busaatten sonra samsunspor taraftarı değilim diye kurulan bir cümlenin sahibi gerçek samsunsporlu değildirrrr... okadarrr....otururum paşa paşa ispanyadan ingiltereden futbolumu seyrederim, keyif alırım...burdaki eşeklerde tepişsin birbirlerine tırmık atsın umurumda değil. saygılar

veis

millet dalga geçer oldu hani bu hesaplar gece camadan tarafından öztürklere gitmişdi naptı bakıp bakıp güldümü bu adamlar bırakalım bu işleri ne minnet etcez 3 kuruşluk insanlara kimse olmasın amatöre geçelim adam gibi geldik adam gibi gidelim hergün acı çekmekdense birgünde ölelim.