Futbolcu Abi Dersimize Geldi!

Başlatan mehmet yılmaz, 19 Eylül 2012, 18:55:47

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Sanırım bunu da bu başlığa eklemek doğru olacak...

AlıntıTürkçe'nin Çocuklarına Samsunspor Sürprizi

Türkçe Olimpiyatlarına katılmak üzere Samsun'a gelen öğrenciler, otellerinden ayrılırken Samsunspor forması sürprizi yaşadılar.

Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

11.si düzenlenen Türkçe Olimpiyatları için Samsun'a gelen 25 ülkeden 80 öğrenci, dün Samsunlulara unutulmaz bir gece yaşatırlarken bu sabah da kendileri için unutulmaz bir hediye aldılar. Otellerinden ayrılmak üzere resepsiyona inen öğrencilere Feza Eğitim Kurumları Genel Müdürü Nurettin Karabulut'un düzenlediği sürpriz hediyeler verildi.

Üzerlerinde isimlerinin hat sanatıyla yazıldığı tablolar ve Samsunspor formaları hediye edilen öğrenciler büyük sevinç yaşarken birçoğu formalarını hemen sırtlarına geçirdi.

Samsunspor Basın Sözcüsü Mehmet Yılmaz da öğrencilere Samsunspor resmi dergisi hediye ederken, "Emeği geçenlere teşekkürlerimizi iletiyoruz. Dünkü programda hem coşkulu hem de Türkçe adına gurur verici bir gece yaşadık. Samsun hatırası olarak Samsunspor forması vermeyi düşünen tertip komitesine ben de teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

http://www.haberexen.com/turkcenin-cocuklarina-samsunspor-surprizi-324003h.htm

mehmet yılmaz

Uni-Sam Başarı Üniversitesinin davetlisi olarak Canik Başarı Üniversitesindeydik bugün.
Resmi bir görevim olmamasına rağmen rica ettiler, ben de yardımcı olmaya çalıştım. Güzel bir program olduğunu düşünüyorum.

http://www.samsunspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1263

cembaba

Çok güzel bir program oldu. Mehmet Abi'nin espirileri panele damga vurdu. :) Canberk'in 'Büyük Takım' potu hariç her şey çok güzeldi.
Emek verenleri tebrik ederim. Çok güzel bir panel oldu.

mehmet yılmaz

Büyük takım klişesine hemen müdahale ettim ama :)
Ağız alışkanlığıyla söyledi bence, zaten sonra da düzeltti.

#canberkiyedirtmeyiz  :P

Ben yönetir ve sunarken keyif aldım. Dinleyenler de beğenmişlerdir diye tahmin ediyorum.

maraton

sizin resmi bir göreviniz yok iken böyle işlere neden zaman ayırıyorsunuz yoksa siz samsunsporlumusunuz şeyhim

mehmet yılmaz

her şeyi bilen adamlar kızmaz inşallah  8)
yaptık bir cahillik mürit.. ;)

burakbas

Mehmet abi'den sonra ilköğretim ve lise düzeyindeki okullarda yapılan "Futolcu abi dersimize geldi" etkinliklerinin devam etmesi güzel olacaktır, olmalıdır.