Bakan ve Köktaş'a Tepki, Bu Şehir Bizim!

Başlatan Kaya, 06 Ağustos 2014, 21:31:29

« önceki - sonraki »

eprianu

Düne kadar Adnan'ı savunan zihniyetin Köktaş'ı kınaması sürpriz olurdu.

cezayir55

Bu Fuat köktaş 15 sene önce kamyon şöförüydü kendisi cemaatçidir  ve ak parti hikaye onun için  maddi çıkarlar önemli tipik bir trabzonludur kıskançtır ve kindardır bizim büyüklerimiz onu çok iyi tanırlar il başkanlığı yapacak kapasite zaten yoktur ama biz samsunlular olarak en azından sosyal medyada tepkimizi koyabiliriz etkili de olur

cezayir55

Mustafa demir denilen adamla beraber bütün trabzonluları samsunda müdür yaptılar ha israilin siyonizmi ha trabzon milliyetçiliği bana göre farksız bir ırk bu kadar mı lanetli ve kıskançtır

Raqua55

Emin Kara bilip bilmeden Sallamak istemiyorum Ama Neden Sürekli Taraftarı Karşısına Alıcak Hareketler Yapıyor Anlayamadım.Efsane Kaptan Olmasına Söylenilebilecek Herhangi bir Söz Olamaz.Ama Başkanlığı Döneminde taraftarı Sürekli Karşısına Alması Çok sıkıcı olmaya başladı :(

jurista

Adamın tek başına bakana, onca partiliye ve korumalara rağmen yaptığına bak , başkanın yaptığına ! Bu takımın en güzel günlerini gördüm çok şükür, malesef en dibe vurmuş günlerini de gördüm ama bu kadar sahipsizliği taraftarın bu kadar acı çektiğini hiç görmedim !!!

uykan

Mağrurlanma Padişahım, Senden Büyük Allah Var...

Stoper

08 Ağustos 2014, 23:23:48 #66 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2014, 02:42:49 Stoper
//
Alıntı yapılan: cezayir55 - 08 Ağustos 2014, 22:14:18
Bu Fuat köktaş 15 sene önce kamyon şöförüydü kendisi cemaatçidir  ve ak parti hikaye onun için  maddi çıkarlar önemli tipik bir trabzonludur kıskançtır ve kindardır bizim büyüklerimiz onu çok iyi tanırlar il başkanlığı yapacak kapasite zaten yoktur ama biz samsunlular olarak en azından sosyal medyada tepkimizi koyabiliriz etkili de olur

En basitinden Fuat Koktas lise mezunu. Padişah diplomaya önem veriyor ama Samsun teskilati Fuat'in adamlarıyla dolu olduğu için seçimlerde kazaniyor. İl baskanligina yakismiyor cidden.

Turgay Kara'ya da helal olsun.Adamsin..

sadece55

Emin Kar büyük simge bir isim ama gittikçe taraftarı kaybediyor.3 kuruş para için bunlar değmez....Yapma başkan Amatöre gidelim bunlara boyun eğmeyelim...

beşnumara

İsmail uyanık'tan sonra kimse dik durmadı alıştık zaten :(

sadece55

Abi konuşmasa da olur.Niye yalakalık yapsın koskoca Samsunspor Kulübü başkanı...

kamuri

08 Ağustos 2014, 23:44:10 #70 Son düzenlenme: 08 Ağustos 2014, 23:56:08 kamuri
klubun kapısına kılıt vurulsaydı da bugunleri gormeseydık uc kurus için elin trabzonlularına trbazonsporlularına baskanımız boyle konusmasaydı biz emin baskanı oraya dik dursun klubu trabzonlulara teslim etmesın dik dursun diye sectık he diyeceksiniz ki para yok o zaman para yoksa keske aday olmasaydın emin abi keske kaptanımız olarak kalsaydın

beşnumara

Parayı verirken bile dokuz dogurtturan adamlara ne gerek var.

kamuri

emin baskan parayı veren herkese tesekkur ettın  taraftarı karsına aldın hem adnan için hem fuat için değermiydi boyle super lige cıksak ne olur

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: cezayir55 - 08 Ağustos 2014, 22:14:18
Bu Fuat köktaş 15 sene önce kamyon şöförüydü kendisi cemaatçidir ve ak parti hikaye onun için  maddi çıkarlar önemli tipik bir trabzonludur kıskançtır ve kindardır bizim büyüklerimiz onu çok iyi tanırlar il başkanlığı yapacak kapasite zaten yoktur ama biz samsunlular olarak en azından sosyal medyada tepkimizi koyabiliriz etkili de olur

hemşerim, sen filmin yarısında kalkıp gitmişsin anlaşılan. son 8-9 ayda mevzular çok değişti.

ayrıca yapma bunları emin abi, bunları yapamayacaksan orada kalmalıydın. bu da mümkün değildi zaten.  :-X :-X :-X

CurvaSs

09 Ağustos 2014, 00:52:42 #74 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2014, 02:24:52 CurvaSs
yazdım uzunca bi' şey de sildim sonra, neyse.

en nefret ettiğim şey, birilerine biat etmek. tamam para yok anladık da, bu kadar da olmamalı. düşelim amatöre ya da u17 takımına tribün yapalım ne bileyim, sinirlerim bozuluyo artık.