Bank Asya 1.Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz 1 - 0 Orduspor

Başlatan MeL_55, 05 Ekim 2008, 22:12:59

« önceki - sonraki »

Mesudiyeli

07 Ekim 2008, 15:29:23 #45 Son düzenlenme: 07 Ekim 2008, 15:35:50 Mesudiyeli
Orduspor ile Samsunspor cumartesi günü saat 17:00'da Samsun'da zorlu bir lig müsabakasında karşı karşıya gelecekler.

Orduspor'da bu gün itibari ile geçen sezon Samsunspor'u bir dönem çalıştıran başarılı hocası Yücel İldiz anlaşması sebebi ile en büyük sorunu olan Teknik Direktör sorununu çözmüş oldu.

Orduspor'da ayrıca 3 aydır bilmece olan başkan ve yeni yönetim kurulu sorunuda bu gün itibari ile müspet bir şekilde sonuçlanmıştır.Orduspor zorlu Samsun deplasmanı öncesi yeni yönetimi ve başkanı ile sorunlarından arınmış olarak Samsun karşısına çıkacak.

Orduspor ile Samsunspor arasındaki maçın sonucu ne olur bilmek çok zor ama iki komşu şehrin müsabakasında sonuç ne olursa olsun sahada ve tribünlerde dostluk ve centilmenligin ön planda olmasını arzu ederim.

Orduspor olarak hafta sonu Samsun'a puan yada puanlar almak üzere geleceğiz umarım bu maçta lehimize sonuçlanacak en güzel skor ile ayrılmayı temenni ederim.

İki takımda başarılar iyi oynayanın hak edenin kazanacağı bir müsabaka olsun isterim.

seckin55

Orduspor' a da başarılar.inş biz bu maçı alacaz...oncelikle dostluk kazansın...

FaT1h

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Ekim 2008, 13:29:36
ne işi var Ertuğrulun Samsunda takım 1.ligde iken çekti gitti de şimdi mi gelecek ..

ön yargılı konuşma dostum neden gelmesin birinci ligde teknik adamlık yapan insanda bizim ligimzide yapan ne ?

veis

BU HALK ERTUGRULA SAHİP ÇIKDIMIDA ŞİMDİ BU TARZ YAZILAR YAZIYORUZ.ertugrul samsunlu olmamasına ragmen samsunu aslanlar gibi temsil etdi türkiyeye samsunlu ertugrul olarak kendini gösterdi.allahdan başka ne isterim ben ertugrul samsuna gelse.

maviay55

Alıntı yapılan: veis - 07 Ekim 2008, 18:56:43
BU HALK ERTUGRULA SAHİP ÇIKDIMIDA ŞİMDİ BU TARZ YAZILAR YAZIYORUZ.ertugrul samsunlu olmamasına ragmen samsunu aslanlar gibi temsil etdi türkiyeye samsunlu ertugrul olarak kendini gösterdi.allahdan başka ne isterim ben ertugrul samsuna gelse.
abime katılıorum..bugün tv den konuşmasını izlediğimde adam gibi adam dedim bi kez daha biz süperligdeyken bi ankaragücü maçı sonrası sohbet etme şansımız olmuştu kendisiyle..tam bi adam bnce..geri dönse keşke ama ben pek sanmıorum  :-[

ordu maçına gelince 19 mayıs arena da bırakmayız ordu eli boş döner..bankoo  :D

berusa55

Ertuğrul Sağlam ile igili başlık aşağıdaki linktedir. Bu başlıkta sadece Samsunspor'umuz - Orduspor maçını yorumlayalım sayın üyeler:

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=4803.0

HoliganSamSunLu

valla ordu maçını alamazsak işimiz çok kötü bolu deplasmanı  bize cehennem olur..

Kaya

seri zamanı geldi ordu yu yener bolu dan da galibiyetle dönersek rize maçı orta da bir maç olur o moralle 3 te 3 bile yapabiliriz

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: iak5529 - 07 Ekim 2008, 20:44:29
seri zamanı geldi ordu yu yener bolu dan da galibiyetle dönersek rize maçı orta da bir maç olur o moralle 3 te 3 bile yapabiliriz

çok iyimser gördüm seni...

maço

iak5529 arkadasımızın dedıgı gıbı olacak orduyu yenecez boludan galıbıyet ve rıze karsısına cıkacaz

Kaya

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 07 Ekim 2008, 20:47:09
çok iyimser gördüm seni...

bende çok espirili gördüm seni  ;D ;D başarının yarısı inanmayla olur biz inanalımbelki gözümüzde ve gönlümüzdeki o ışıktan topçularımız da faydalanır

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: iak5529 - 07 Ekim 2008, 20:44:29
ah kardesim inşallah dediğin gibi olurda bıraz olsun rahatlarız ama bu hocanın serkan aykutu yedek bırakma ınadı yuzunden 4puan anca toplarız 3 maçtan

seckin55

08 Ekim 2008, 01:33:45 #57 Son düzenlenme: 08 Ekim 2008, 01:34:44 berusa55
Alıntı
Samsunspor'da Veysel Aksu şoku!

Kırmızı-Beyazlı ekibin başarılı oyuncusunun çekilen MR sonucu üç hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Bu haber takım içinde moralleri bozarken Kırmızı-Beyazlı oyuncunun dün çekilen MR sonucu dün resmiyet kazandı.

Kritik bir süreçten geçen takımını yalnız bırakacak olmasının kendisini derinden üzdüğünü belirten tecrübeli futbolcu, "En kısa sahalara döneceğim" diye konuştu.

Kaynak: www.haberexen.com

kotu bir haber....

Clint_Eastwood

Ankette 6 oy Ordu'ya çıkmış... Bu çok şaşırtıcı...
oy kullananların %12'si Samsunlu değil demekki...

Çok zor bir maç ama ne koşulda olursa olsun 3 puan bizim olmalı... Taraftarımız her zaman ki gibi, üzerine düşeni yapacaktır...

harbisamsunsporlu5517

evimizde oynuyoruz mutlaka kazanmamız lazım