Samsunspor Kongresi

Başlatan Ahmeti, 03 Haziran 2011, 11:18:32

« önceki - sonraki »

Ahmeti

03 Haziran 2011, 11:18:32 Son düzenlenme: 03 Haziran 2011, 11:22:16 AHMETÝ*55*
Samsunspor sevdalısı Galip Öztürk,yeni hedefi bu sözlerle ortaya koydu...

SÜPER LİG'E SÜPER TAKIM

Samsunspor takımına yaptığı katkılarla taraftarın gönlünde taht kuran Metro Ticari Yaptırımlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk,"süper lig'e süper takım"hazırlamak için maddi ve manevi desteğini esirgemeyeceğini söyledi.

Başkan adayı Kazım Yılmaz'ı destekleyen iş adamı Galip Öztürk,Başbakan Tayyip Erdoğan'ın mitingi ve Samsunspor kongresi için dün akşam geç saatlerde Samsuna geldi.
Samsunspor'un 4 Haziran'daki kongresinden sonra transfer çalışmalarının hızlandırılacağını açıklayan Galip Öztürk,"Samsunspor'un 5 yılda 5 büyük takım arasında yer alacağını söylemiştik. Hedefimiz kendi ayakları üzerinde duran  ve başarılarıyla taraftarlarını mutlu eden bir Samaunspor'u inşa ederken,bu yılda da Süper Lig'de süper bir takım kuracağız"dedi.

Kaynak : Haber gezetesi

,

silopilimuhsin

Kongreye giderken son gelişmeler nedir acaba kazım Yilmaz in listesi net olarak şekillendimi? Başka aday çıkacakmı?

**KaR6**

abi, hastanede cok canın sıkılıyo galiba :)

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: **KaR6** - 03 Haziran 2011, 21:17:22
abi, hastanede cok canýn sýkýlýyo galiba :) Evt 7 gün oldu Yarin yine ameliyat olabilirim hastane
ortamını bilirsin cok bunaltıcı iyiki Samsunspor var  iyiki siz varsınız yoksa patlardim

King1965

KONGREYE TARAFTARLAR GIRENBILIYORMU ?  8)

cembaba

Girebiliyor sanıyorum. Şirinler orada olacakmış.

King1965

Alıntı yapılan: CemBaba - 04 Haziran 2011, 11:02:16
Girebiliyor sanıyorum. Şirinler orada olacakmış.

Hmm Teşekkürler oradayız o zaman  :ok

kaptan 55

Alıntı yapılan: berusa55 - 26 Mayıs 2011, 13:48:12
Liste şekilleniyor
26 Mayıs 2011 / 13:41
4 Haziran'da yapılacak olağanüstü genel kongrede yönetime talip olan Kazım Yılmaz'ın liste çalışmalarında sona geldiği ifade edildi.
Yılmaz'ın, yeni yönetim kurulu listesinde Necmi Hatipoğlu, Tarık Cengiz, Süleyman Salur, Tahsin Kosif, Suat Çakır, Haluk Tan, Cevat Öncü, Cahit Kaya, Can Aydın, Fatih Keskin, Helim Kurt, Şafak Gedikoğlu, Veysel Tokatlıoğlu, Bilal Seyhan, Fethi Eldemir ve Abdi Azgar yer alıyor. Diğer isimler ise bugün netlik kazanacak ve liste son şeklini alacak.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=57906

hani çok güçlü bir liste olacaktı la biz bunların çoğunu biliyoruz,harbiden çok güçlü isimler. >l<

cembaba

Kötü mü yani Erdal abi. Bilmediğimden soruyorum.

kaptan 55

beni tatmin etmediğini söyleyebilirim,bu camianın yönetimindeysen biraz d...lı olacaksın,onun bunun talimatıyla hareket etmeden kendin iş bitireceksin,valla bu isimlerin bir çoğunun iş bitireceği kanaatinde değilim.

silopilimuhsin

Listenin son şekli Belli oldumu?

berkay55

kongre saat kaçta başlıcak?

Stoper

Veysel Tokatlıoğlu kimdir,nerelidir ? Tokatlıoğlu inşaat ile bir bağlantısı varmıdır?
Bu konuda bilgisi olan ??

Atakumlu

Alıntı yapılan: Stoper55 - 04 Haziran 2011, 11:37:16
Veysel Tokatlıoğlu kimdir,nerelidir ? Tokatlıoğlu inşaat ile bir bağlantısı varmıdır?
Bu konuda bilgisi olan ??

Veysel Tokatlıoglu inşaatçı olan tahmin ettigin kişidir...Atakum Rezidansları ve Cumbalı Evleri Yapan Kişi  ;)