Samsunspor Kongresi

Başlatan Ahmeti, 03 Haziran 2011, 11:18:32

« önceki - sonraki »

alperen

Sultan Seyhan yaklaşık 10 yıl alt katımızda oturdu,şimdi Ankaradalar..Belki stadımızın yerini bile bilmeyen biridir kendisi.Sioux unda dediği gibi fanatik teselidir..

eren55

Artık icraatları görelim!

kalptenþimþek

lucarelli

Yeni yönetimimiz hayırlı olsun. İnşallah her şey daha güzel olacak bizim için.

erten

1. Kazım Gürol Yılmaz  Başkan - Basın Sözcüsü
2. Fethi Eldemir  Başkan Vekili
3. Bilal Seyhan  Başkan Vekili
4. Suat Çakır  Asbaşkan - Futbol Şube Sorumlusu
5. Cevat Öncü  Asbaşkan - Altyapı Sorumlusu
6. Tarık Cengiz  Asbaşkan - Şirketleşmeden Sorumlu
7. Tahsin Kosif  Asbaşkan - İdari İşler Sorumlusu
8. Haluk Tan  Genel Sekreter
9. Cahit Kaya  Muhasip Üye - Futbol Şube Sorumlusu
10. Abdi Azgar  Stad Sorumlusu
11. Hasan Koç  Lisanslı Ürünler Sorumlusu
12. İsmail Hut  Protokol İşleri Sorumlusu
13. Can Aydın  Sağlık İşleri Sorumlusu
14. Veysel Tokatlıoğlu Yatırım ve Proje Sorumlusu
15. Selçuk Kemeröz  Yatırım ve Proje Sorumlusu
16. Hasan Akkuş  Tesisler ve Reklam Sorumlusu
17. Aykut Çepni   Halkla İlişkiler
18. Murat Temiz  Altyapı Sorumlusu
19. Adem Çakır  Yurt Dışı Sorumlusu
20. Savaş Boyar  Halkla İlişkiler ve Sosyal Sorumluluk Proje Sorumlusu

Görev Dağılımı Bu şekilde olmuştur hayırlı olsun

Musti

AlıntıÖZGENER'E GİDECEKLER
Yeni yönetim bugün, Vali, Garnizon Komutanı ve İl Emniyet müdürünü ziyaret edecek. Yönetim, 15 haziranda ise TFF Başkanı Özgener'e gidecek.

ÖNCE VALİ
Samsunspor yönetimi, ziyaretlerine başlıyor. Yönetim Bugün Vali Hüseyin Aksoy, Garnizon Komutanı Tümgfeneral Ömer Bayraklı ve İl Emniyet Müdürü Hulisi Çelik'i makamında ziyaret edecek. Bu arada, yönetim il dışında olduğu için Büyükşehir belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı daha sonra ziyaret edeceği öğrenildi.

SONRA ÖZGENER
Öte yandan, olağanüstü Genel Kurul'da başkanlığa seçilen Kazım Yılmaz ve yönetimi, 15 Haziran günü Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'i İstanbul'da ziyaret edecek. Yönetimin daha sonraki günlerde yeni seçilecek olan Samsun milletvekillerini ziyaret edeceği de gelen haberler arasında.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=28012

AlıntıKazım Yılmaz'dan Vali Aksoy'a ziyaret..
Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret ettiler.

Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz ziyarette yaptığı konuşmasında, "Bizler yeni yönetici arkadaşlarımızla beraber Samsunspor'a hizmet etmeye geldik. Samsunspor'u daha güzel bir yerde görmek için yeni projelere imza atmaya başladık. Tabii ki Süper Lig kolay değil. Elimizden geldiği kadarıyla Süper Lig'de Samsunspor'a yakışacak bir şekilde mücadele vereceğiz. Bu aşamada şehirden, taraftarımızdan ve sizlerden Samsunspor'u daha iyi bir yerlere taşımak için büyük beklentilerimiz var" dedi.

Vali Hüseyin Aksoy da konuşmasında, "Umuyorum ki önümüzdeki sezon Samsunspor daha iyi bir noktaya gelir, başarıları artarak devam eder. Samsunspor geçtiğimiz yıllarda önemli sıkıntılar yaşamış, Bank Asya'da mücadele etmiş ve geçen sezon büyük bir gayretle Süper Lig'e çıkmayı başarmıştır. Bu noktada emeği geçen eski yönetim kurulu başkanı Erkut Tutu ve beraberindeki bütün çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Güzel bir birliktelik sağlayarak Samsunspor bu noktaya kadar geldi. O'nun bıraktığı noktadan yeni yönetim olarak bu işe talip oldunuz. Süper Lig'de olmak, o başarılı çalışmaları sürdürmek oldukça büyük önem taşıyor. Bu bakımdan Süper Lig'e çıkmak kadar, orada kalmak ve bu başarıları sürdürmek de oldukça önemli ve anlamlıdır" diye konuştu.

Vali Aksoy şöyle devam etti:
"Samsunspor gerçekten Süper Lig'de olmayı hak eden bir futbol takımıdır. Samsunspor'u Süper Lig'de görmek oldukça önemli ve bundan da büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bir işi başarmak için öncelikle inanmak lazım. Bu inancı taşıdığımız zaman başarmak noktasındaki hedefe ulaşmada daha hızlı mesafe almış oluruz. Bu başarılar sizlerle beraber artarak devam edecektir, Samsun'a yakışan Süper Lig'dir. Süper Lig'de de Samsun'u başarılı bir şekilde görmek hepimizin ortak hedefi ve amacıdır. Samsunspor yönetiminde görev alan arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyorum ve başarılar diliyorum."

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110610/kazim_yilmazdan_vali_aksoya_ziyaret.html?ref=son3haber

twitter