Lig A 20.Hafta SAMSUNSPOR 0-2 Elazığspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 04 Şubat 2007, 16:38:55

« önceki - sonraki »

cem and naz55

şu ada samsunda hava müthiş güzel ve sıcak yarında böyle olacakmış bunu gurbetteki hemşerilerim için diyorum yarın stada gelecek taraftarlarımız ın stada erken gelmeleri daha iyi olur şehirde herkes bu haftaki maçı bekliyor bence i.bbld maçından çok kalabalık olacak lig A nın bu sene seyirci rekorunu bu hafta kırarız gibi geliyor şehirde izlenen hava bu zafer imizi izlemek isteyenler maça haydi samsun maça bu yolda hep beraber hep birlikte futbolcusuyla yönetimiyle şehiriyle elele

King Of The North

İ.B.Belediye Mardinle 1-1 berabere kaldı puanı 39 oldu.Biz yarın Elazığa çaktığımız takdirde 29 puan yapacağız.Bırakın ilk 6'yı 4-5 hafta puan kaybetmezsek şampiyonluk olmasa bile 2.lik potasına bile girebiliriz yeter ki bu tür maçları kayıpsız atlatalım bu hayal olmaktan çıkar bile.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "battal55"İ.B.Belediye Mardinle 1-1 berabere kaldı puanı 39 oldu.Biz yarın Elazığa çaktığımız takdirde 29 puan yapacağız.Bırakın ilk 6'yı 4-5 hafta puan kaybetmezsek şampiyonluk olmasa bile 2.lik potasına bile girebiliriz yeter ki bu tür maçları kayıpsız atlatalım bu hayal olmaktan çıkar bile.
eğer 4 5 hafta puan kaybetmezsen şampiyon olursun bu takım çok büyük aksilikler olmazsa yenilmez

cem 55

İ.b.b bugünkü mardin macında beraberligin yanında bence çokta kötü bi futbol sergiledi.Mardin haksız bi penaltı golüyle beraberligi kurtarmasına ragmen macın genelinde baskılı ve etkili olan taraftı.Geçen hafta tribünden izledigim kocaeli macımız gerçekten 1.lig ayarında bi karsılasmaydı oynadıgımız futbol ve su anki formumuzla bence su an Lig A nın en iyi takımıyız kanımcada lig sonuna kadar fazla bi puan kaybı yasamayacagız.İnsallah 3-4 hafta sonrada bizim kazanıp rakiplerimizinde puan kayıpları yasamasıyla hedefimiz ilk 6 degil ilk 2 içerisinde yer almak olacaktır.

King Of The North

Bakın artık taraftar olaraz biz bile nelere inamaya başladık,takım da bu inançta olduğu için inanıyoruz.İnşallah Elazığ maçından da 3 puan alıp ilk kez 3 maç üst üste kazanıp yolumuza emin adımlarla devam edebileceğiz.

kerem55

yarında stattaki yerimizi alacağız. hep destek tam destek. maçı alacağımıza inanıyorum. herkes yanında birkaç kişi daha getirsin. gün, destek günüdür.

Lusage

MSN'e Nickname olarak yazmışım :D

Samsunspor 5 - 0 Elazığspor

piyanist

Battal abininde dediği gibi 10 puan fark kalacak yarın kazanırsak.Kazanmaktan başka bir şey aklımın ucundan bile geçmiyor zaten.10 puanlık fark var 3 maç + 1 puan yapar.şu anda taraftar takımın süper lige çıkacağına inanıyor.Futbolcularda inanıyor.Tek sorun yönetimdeki amcalar.Onlarda inandımı bizi İsmet Arzuman bile tutamaz.Süper lige çıkıp bazılarıyla özel görüşecez.Bazı satanlarla,sattıranlarla.Bu pis takımların adlarını alıp azımı bozmak bile istemiyorum.Bazı xx takımlar çok iyi giderken birbirlerine maç verdiğini bütün cümlealem biliyor.Hesap günü yanaşıyor.Haydi Samsunsporum çık şu süper lige ama yarın elezığı yen.

maviay55

geçen haftaki gibi radyodan dinleme şansımız yok tv dende yine internet sitelerine kaldık  :cry:

istanbul belediye de puan kaybetmiş yeni öğrendim inş kazanıp farkı 10 a indireceğiz ben şuna çoktan inandım play-off diğil hedefimiz ilk 2..bu takım elazığ maçıyla birlikte 3 maç üstüste kazanacak ve herkes şimşekler geliyoo diyecek :!:  :!:

Amsterdamli

Gonul isterki bu ligi birinci bitirelim ancak biraz daha gercekci olmamiz gerekir. Ilk 2 dusunmek bana gore hayalciliktir ve ilk 6ya kalmak istiyorsak ayaklarimizin yere saglam basmasi gerekiyor.

Dereyi gormeden paca sivamaya baslarsak cok buyuk talihsizliklere ugrayabiliriz. Bu hem taraftarlar, hem futbolcular hemde yoneticiler icin gecerli.

Adim adim hedefimize ulasmaya calisiyoruz. Ilk 2 haftayi kayipsiz gecirmek ligin ilerleyen haftalari icin cok onemliydi. Bizim bu ligdeki en iyi derecemiz su ana kadar daha 8.lik. Bu yuzden 2 mac kazanmak sampiyon olacagimiz anlamina gelmez.

Sevgili dostlarim burada yarin kazanirsak 2. ile puan farkinin 10a dusecegini soyluyorlar ancak bu dogru degildir. Yarin Malatya kazanirsa 2. oluyor ve bizde kazandigimiz taktirde fark 11 puan oluyor.

Iste bu yuzden ilk 2 bana gore gercekci degildir. Diyelim Ibb yi gectik. Onumuzde Malatya, Kasimpasa, Diyarbakir, Istanbul vs. var. Demek istedigim biri, ikisi kotu gitse bile hepsi gitmez.

Ligin 2. yarisina baslarken puan farki 13 idi. Yarin Malatya ve biz kazandik diyelim puan farkini 3 haftada sadece 11e indirmis olabiliyoruz. Her hafta kazanacagiz diye birseyde yok zaten.

Ben uzun vadeli bir hedef yapacak olursam soyle derim: 5 hafta sonra ilk 6, 11 hafta sonra ilk 4 ve 17 hafta sonra olabilirse ilk 2. Hededflere adim adim gidilir ve ilk 2 hedefi yakalayabilirsek bir nevi sansimiz olabilir.

Yarinki maci tribunlerinde destegi ile alacagimizi umuyorum. Hepinize sevgilerle.

mehmet yılmaz

Amsterdamlı'ya tamamıyla katılıyorum. Bizim gerçekçi hedefimiz ilk 6'dır. Çünkü, ilk devreyi resmen zebun ettik. İlk iki ise muhteşem bir sürpriz olur.

Elazığspor ikinci devre 2 maçta 4 gol attı ve 8 gol yedi. Özellikle yan toplarda büyük zaaf yaşadılar. Attıkları 4 golün 3'ünün penaltıdan olması da ilginç bir nokta tabii. Hücumdaki en iyi adamları devre arasında Levent Eriş'in de alınmasını çok istediği Erman Kılıç. Aynı Erman takımının en golcü oyuncusu da haliyle... Devre arasında eski Malatyasporlu ve Altaylı Fazlı'yı Mersin'den aldılar. Defanstaki en tecrübeli isimleri kaptanları Hacı Arif... Sağ bek oynuyor ve ağır bir oyuncu.

Bence Lig A'nın en istikrarsız takımı Elazığspor. Ne zaman ne yapacakları hiç belli olmuyor.
İlk devre ortada giden bir maçı 1-0 almayı başarmıştık. Şimdi, biz daha iyi bir takımız. Bu maçta daha önceden seyredenlerin yere göğe koyamadığı Erol'dan bir ışık almak istiyoruz. Ayrıca, moral bakımından üst seviyede olan Gökhan Kaba'nın da Samsun'daki ilk gollerine imza atmasını diliyoruz.

Hava güzel olacak gibi görünüyor. Yarın son maçlarda olduğu gibi yine dolu tribünlere oynayıp, kazanmak istiyoruz.

Futbol üç ihtimalli bir oyun ama bizim için tek ihtimal var; aksi halde ne olur bilemiyorum...

Maça gelemeyenler için fotoları yarın burada paylaşırız nasip olursa...

baha55

yukarıda yapılan son 2 mesaja aynen katılıyorum.ilk 2 bence tamamen hayalci bi beklenti olur su durumda.oynadıgımız futbol ilk 6 ya klsak dahai play off dan cıkacagımızı gösteriyo.inşallahda öle olurr..

sunbeam

Normal sartlarda hatta farkli kazanacagimizi bekliyorum ama acikcasi bugünki maci hafifa alma endisesi var bende. Insallah maca 100% konsantre olup isi ciddiye alirlar.

salihcakir

özetini olsa da ben de dün oynanan mardin-belediye maçını seyrettim. her iki takım da vasatın çok altında idi. belediye hiçte beklemediğim kadar kötüydü. cem'in de dediği gibi geçen hafta samsunspor'un ortaya koyduğu tempo çok az süper lig takımının ortaya koyabildiği türdendi. takımın fiziksel yönden arkadaşlarına nazaran geride kalmış oyuncuları da maç oynadıkça açılıyorlardır eminim. ilk yarıda da arka arkaya galibiyetler aldık bir dönem.Ama; bu kadar seyir zevki yüksek bir takım, mücadelenin yanına iyi futbolu da ekleyerek rakibe de kendini izlettiren bir takım yoktu. Klasik bir söz vardır ya; "iyi futbol iyi futbolcularla oynanır" diye. Bunu son kocaeli maçında çok net bir biçimde gördük. Bu tarz bir oyun sistemi ister istemez futbolcuları da kendi içine çekiyor; onların verimlerini artırıyor. Onlar da oynadıklarından zevk aldıkça daha mutlu oluyorlar belli ki.Oynama istekleri arttıkça oynuyorlar, oynadıkça oynama istekleri artıyor.

Bu hava Elazığ'ı geçmemize de yeterli olacaktır kanaatindeyim. ikinci yarının başında fikstürü doldurmuş; ve 17 maçın 16'sına galibiyet skorları işlemiştim. Ordu maçına 2-0, kocaeli maçına 4-1 yazmıştım.

Elazığ maçına ise 3-0 yazıyor.

Hadi hayırlısı.

baha55

selam arkadaslar..dısarıda cok güzel bigün var.yazdan kalma bi hava sankiş..birazdan yola cıkıcam stada  dogru yavas yavas yürüyerek gidicem.dualarla  cıkalım evden hepimiza Allah yüzümüzü kara cıkarmasın inşallah  alırız  maçıı...benim skor tayhminim 3-1  alırızz..