2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SSKLA

galata_saray Pino yu Musa yı Mehmet Battal ı kampa almamış. Keşke Pino yu alsak :evet: Pino yu alsak forvete rekabet artar bence ve pino lazım bana kalırsa. İnşallah süpriz yaparlarda alırlar ;D

samuray

dominguez ok. deniyor bu iyi orta sahamı oynuyor du ? bugün tavşanlı yla maç vardı galiba bi haber varmı . takım yavaş yavaş şekilleniyor kadro derinliği açısından bi forvet orta saha ön libero vede sol bek.e ihtiyacımız var diye düşünüyorum  ;) :evet:

berusa55

Ayberk

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 17 Temmuz 2011, 20:48:33
galata_saray Pino yu Musa yı Mehmet Battal ı kampa almamış. Keşke Pino yu alsak :evet: Pino yu alsak forvete rekabet artar bence ve pino lazım bana kalırsa. İnşallah süpriz yaparlarda alırlar ;D

Battal işe yarar.

Sol Açık

17 Temmuz 2011, 23:19:46 #6229 Son düzenlenme: 17 Temmuz 2011, 23:25:06 Sol Açýk
Arkadaşlar yapmayın, 12 transfer yaptı takımımız. Bunun dışında geçen sezondan kimler kadroda bulunur diye liste yapayım dedim:

Ahmet Şahin - Kılıçarslan Kopuz
Kemal Tokak - Ersin Veli - Kenan Yelek - Orhan Taşdelen - Adem Alkaşi
Hakan Bayraktar - Turgay Gölbaşı - Murat Yıldırım - Ufuk Bayraktar - Dilaver Güçlü
Simon Zenke

13 oyuncu da burada var. Örneğin Başaran da kadroda kalırsa, şu haliyle kadromuzda 26 oyuncu var demektir ki, bu kadro bile kalabalık. Hadi Hakan Arslan kadroya giremedi (ki ben gireceğini düşünüyorum), Armağan Kuş A2'ye yollandı falan desek yine de 24 oyuncu.

Sonuçta abartmayalım arkadaşlar, transfer de transfer. Bence artık transfer bitmiştir (olursa bir de Nicolita olur, o kadar), bundan sonra bu oyuncu topluluğundan sıkı bir takım çıkartılması gerek, başka birşey değil...

ugurozkan

Alıntı yapılan: Sol Açık - 17 Temmuz 2011, 23:19:46
Arkadaşlar yapmayın, 12 transfer yaptı takımımız. Bunun dışında geçen sezondan kimler kadroda bulunur diye liste yapayım dedim:

Ahmet Şahin - Kılıçarslan Kopuz
Kemal Tokak - Ersin Veli - Kenan Yelek - Orhan Taşdelen - Adem Alkaşi
Hakan Bayraktar - Turgay Gölbaşı - Murat Yıldırım - Ufuk Bayraktar - Dilaver Güçlü
Simon Zenke

13 oyuncu da burada var. Örneğin Başaran da kadroda kalırsa, şu haliyle kadromuzda 26 oyuncu var demektir ki, bu kadro bile kalabalık. Hadi Hakan Arslan kadroya giremedi (ki ben gireceğini düşünüyorum), Armağan Kuş A2'ye yollandı falan desek yine de 24 oyuncu.

Sonuçta abartmayalım arkadaşlar, transfer de transfer. Bence artık transfer bitmiştir (olursa bir de Nicolita olur, o kadar), bundan sonra bu oyuncu topluluğundan sıkı bir takım çıkartılması gerek, başka birşey değil...

artık transferi kapatmamız en doğrusu. forvet rotasyonunda zenke-ekigho-burak-onur-serdar bize fazlasıyla yeter. bu beş isim de gelişmeye açık futbolcular. ve gelişimleri için forma şansı bulmaları gerekiyor.
orta sahamız da kalabalık, rios transferinin yatması murat'ın ilk onbirde daha çok yer bulmasının önünü açtı, hakan arslan'ı da yabana atmayalım, o da murat gibi genç yaşına rağmen yıllardır takımında as kadronun değişmezi.
zaten hedefimiz avrupa kupalarına katılmak değil, bu yıl yapmamız gereken takımın iskeletini oturtmak. kemal, lazar, orhan, murat, hakan arslan ve forvet hattımızdaki oyuncular, genç isimler, kendilerine bir şeyler katarlarsa gelecek yıl birkaç takviye ile üst sıraları hedeflememiz işten bile değil.

sadece55

Bir ön libero ve bir sol açık olmazsa olmaz gerekiyor...Forvete de bir golcü alsalar tadından yenmez çok can yakan takım oluruz

oguz_5528

Alvaro Dominquez ve Selim Teber çok iyi anlaşacaklar gibime geliyor

kamuri

bence musa çağırana galatasarayda yeteri kadar şans verilmedi altaydan izlediğimiz kadarıyla iyi futbolcuydu hem genç olması hem de orta sahada oynaması açısından takımımıza yararlı olabilir diye dusunuyorum

sadece55

Musa , serkan kurtuluş ve mehmet batdal iyi alternatif olabilir..Ama tabii maaşlarında uçmamak koşuluyla

samsunspor.co.nr

Gunaydin,

Petkovic'in tarzı pek değil sanırım fakat Mehmet Batdal'ı ben de beğeniyorum.
galatasaray'a transfer olduktan sonra pek forma şansı bulamadı,şans bulduğu maçlarda da pek kendini gösteremedi.
Kiralık macerası da hüsran oldu.

Samsun'da bucaya 3-0 yenildiğimiz maçta çok beğenmiştim.ilk iki golün asistini o yapmıştı herhalde.maç içinde de çok faydalı olmuştu takıma.

O yıl bucaya ciddi katkısı olmuştu.
Uzun lig maratonunda faydalı olabilir.Türk ve genç olması da bir avantaj.
Alınabilecek yerli forvetlerden bence.

Sevgiler.

cezayir55

okan dericide alinabilir yetenekli bir gurbetci oldugu soyleniyor

kıbrıslı_mete

serkan kurtuluş çok güçsüz ama mehmet batdal ve musa çağıran bence alınabilir. hatta pino bile

twitter

55_OrHaN_55

kemal sözleşme imzalamayacaksa bence gs ile bu futbolcular artı para karşılığı kemal gs ya verilebilir. seneye bedavaya gitmesinden daha iyidir bence...