2014 - 15 1.transfer dönemi transfer haber, yorum ve dedikoduları

Başlatan Nuri Asan, 30 Mayıs 2014, 15:05:37

« önceki - sonraki »

55.hakan

Çok iyi transfer olur bu sene forvete bitirici adam alınabilirse gol attıracak çok adam olacak. Hurşut da Musa gibi çok asist yapan bir isim.Hadi yönetim güzel bir transfer yapacaksınız bitirin bari.Yalnız sağ kanatta adam çok Hurşut u alırsak Umar satılacak gibi bir his var içimde.

Ollivanders

Hursut biriyle anlasacagi icin sozlesmeyi feshetmistir . Bize gelmez bence bence.

Aslankaya

konunun içine etmissiniz kurtulun şu trabzon kompleksinden.

Sioux

61'den hoşlanmamak bir kompleksse bunu sıradan görmek de bir sempatizanlıktır.
Sen de kurtul trabzon sempatisinden.

kimsenin 61 kompleksi yok, sevmiyoruz, görmekten hoşlanmıyoruz.

sadece55

Aslankaya

spor bakanın siradan bir kutlama mesajini bile burada eleştirenler var.sitede trabzon kompleksine sahip kişiler var.sayfa 61 e gelince o sayfayi geçmek için saçma sapan şeyler yazip basligin kirletilmesi basit ve komik.

not 1 AKP sempatizani değilim
not 2 trabzon sempatizani değilim
not 3 trabzona bende koyim

domin55

ben de tirabizonu sevmiyom da onlar bizim için aynı şeyi yapıyo mu acaba. 55 i ittiririn falan. pek sanmam

##kdc##

Alıntı yapılan: Aslankaya - 05 Ağustos 2014, 12:10:16
konunun içine etmissiniz kurtulun şu trabzon kompleksinden.

Alıntı yapılan: Aslankaya - 05 Ağustos 2014, 12:56:50
spor bakanın siradan bir kutlama mesajini bile burada eleştirenler var.sitede trabzon kompleksine sahip kişiler var.sayfa 61 e gelince o sayfayi geçmek için saçma sapan şeyler yazip basligin kirletilmesi basit ve komik.

not 1 AKP sempatizani değilim
not 2 trabzon sempatizani değilim
not 3 trabzona bende koyim

Alıntı yapılan: domin55 - 05 Ağustos 2014, 12:57:43
ben de tirabizonu sevmiyom da onlar bizim için aynı şeyi yapıyo mu acaba. 55 i ittiririn falan. pek sanmam

Burası böyle abiler, yeni olan birşey değil, yıllardır sürdürüyoruz biz bu hareketleri.. Muhtemelen sizin ilk üye olduğunuz senelerde de görmüşsünüzdür, her konuda da istisnasız yapılıyor, şimdi niye sıkıntı ediyorsunuz?

isa55

Bu sayfada transfer haberleri yazmak ve okumak istiyorum. Tartışmayı başka sayfada yapalım
lütfen.

Sioux

biz samsunsporluyuz arkadaş
burası gerçek samsunsporluların olduğu belki de tek platform
61, ts, fb, bjk, gs, sarıkırmızılacivertbordomavi görünce işkillenir, rahatsız oluruz. bunun KOPMPLEKS ile ilgisi yok, sevmemeyle ilgisi var.

domin55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 05 Ağustos 2014, 13:02:43
Burası böyle abiler, yeni olan birşey değil, yıllardır sürdürüyoruz biz bu hareketleri.. Muhtemelen sizin ilk üye olduğunuz senelerde de görmüşsünüzdür, her konuda da istisnasız yapılıyor, şimdi niye sıkıntı ediyorsunuz?

ne bilim be kardeş işte öyle bir şeydir.başlığı karıştırmayalım.transfer haberlerinden devam

##kdc##

transfer olmayınca böyle birbirmize sarıyoruz işte.. 

Ellibeş Numara

Hurşit hakkında bi küçük bilgi de benden. Kendisi suşi'yi çok sever..  :deli:

Ollivanders

Her kim rahatsız oluyorsa silsin hesabını .Biz böyleyiz. Kimsenin de sorgulamaya gücü yetmez .İstemeyen çeker gider .

germencisse

Konuyu hemen dağıtayım.. Musa Sinan transferine karşılık gurbetçi Oyuncu Aykut Öztürk gündeme geldi. 26 yaşında kanatlarda ve ileri uçta oynayabilen bir oyuncu canlı hiç izlemedim yorum yapamıyorum..