39- Haluk Türkeri

Başlatan samsun 55, 12 Ocak 2013, 21:00:47

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Bence devre arası gönderilir. Forma şansı bulması çok zor.

Sol Açık

İşin garip yanı, forvetsiz oynadığımız Tavşanlı ve Fethiye maçlarında yedekler arasında bile yoktu, (en azından) yedekte santraforumuz olan maçta kulübedeydi. İlginç...

Sercan

Alıntı yapılan: Sol Açık - 17 Eylül 2013, 13:26:46
İşin garip yanı, forvetsiz oynadığımız Tavşanlı ve Fethiye maçlarında yedekler arasında bile yoktu, (en azından) yedekte santraforumuz olan maçta kulübedeydi. İlginç...

Ayrıca Adiloviç geldikten sonra Orduspor la oynanan hazırlık maçında da ilk 11 de yer aldı.

5trawberry

Adiloviç ve Ekigho'nun sakatlanması takımımız adına çok büyük şanssızlık ama, Haluk adına forma açısından şans.
Büyük görev düşecek kendisine.

ChucKeR

GökhanÇağlar

Göğsüne gelen topu niye iki elinle kucaklamaya çalışıyorsun dağ gibi adamsın fiziğini kullan biraz.

mimar55

brigand

Yazık diyorum. Kocaman bir yazık.

cembaba

:x(( :x(( :x(( :x(( :x(( :x((

Gorkem

çok kötüydü  :kafa:

5trawberry

Haluk futbol karakteri çok düzgün bir insan. O kadar hava topunun hepsine faul verdi hakem haklı olduğu halde dönüp hakeme bir laf bile etmedi. Rakibe bir kaç yüklendi düşürdü, kalktı elini sıktı. Serkan'ı çıkarken alkışlattı. Gol attığımızda ise, kendisi atmış gibi çok hırslı ve armaya elini götürmesi.

Ama bunlar yetmiyor tabi ki.
Çok da kötü diyemeyiz daha iyi olabilirdi.

Umar'ın verdiği topta şut atsa gol gelebilirdi.

kumköylü ahmet

Sol Açık

Sınırları var, ama çabasını takdir ediyorum. Ayrıca şu an, bu oyun sisteminde alternatifsiz. Ekigho ve Adilovic yokken, Haluksuz çok daha kötü oynarız. Sonuçta rakip savunma ile boğuşacak, kavga edebilecek başka bir oyuncumuz yok.

ngonge

Tek forvet olarak oynaması çok zor, didiniyor ama yetenekleri sınırlı bir oyuncu. Belki takım yenikken 2.forvet olarak fayda sağlayabilir.

Aslankaya

haluk'a niye tepki gösteriyorsunuz anlamıyorum.adamın potansiyeli bu.elinden geleni yapıyor,mücadele ediyor.kızacaksanız iyi bir forvet transfer etmeyen,edemeyen kişilere kızın.haluk,yedek kulübesinde oturacak son 25-30 dk oynayacak 2.lig topcusu.