39- Haluk Türkeri

Başlatan samsun 55, 12 Ocak 2013, 21:00:47

« önceki - sonraki »

Sioux

Son haftalarda ciddi bir düşüş içinde.

5trawberry

Alıntı yapılan: Sioux - 24 Mart 2013, 17:04:38
Son haftalarda ciddi bir düşüş içinde.

görende çıkıştaydı da, paraşütle düşüşe geçti sanacak :D

Not: yanlışlıkla beğenme kurbanı ben de oldum :)

ercan0655

bu haftaki maç kasedini al kendini bir seyret ne kadar güçsüz olduğunu sadece tek hareket yapabildiğini koşma stilinin bile 40'lı yaşlardaki adamlar gibi olduğunu gör. O fizikle neler yapabilrsin ama GÜCÜN kondüsyonun yok utanmasan kendi rüzgarınla yıkılacaksın.

King1965

2. yarı oyuna alınırken daha ıyıydı

Aslankaya

son 25-30 dakika oyuna girerek alternatif olabilir.hedefi süper lig olan bir takımın ilk 11'i olamaz.para sıkıntısından dolayı gönderilmedi bence.kulübede oturacak adamda lazım.bunun gibi 2-3 kişi daha var.

feticalik

1 gol atarsın da 7 maç ilk 11 de çıkarsın sen :D

cgr

İBB maçında, yorulan rakip takımın defansına karşı en azından 15-20dk oynamasını beklerdim.

Sadece Samsunspor

Aynen son 20 dk girmeliydi çift forvet olmalıydık

mimar55

Forvet alalım en cok seni oynatır kalpar korkma

Uğur Yıldız

Seni halısahaya çağırmam haluk. Umarım bir an önce gidersin

cakir55

Ekighoyu forvet oynatana kadar haluk oynasaydı forvette bu maçı alırdık bence. Bilmiyorum belki görüşüme karşı çıkanlar olur ama ben beğeniyorum haluku o kadar kötü bir oyuncu değil yani.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Musti

İlk hafta 18'deydi. Sonraki iki hafta kadroya bile giremedi. Hazırlık maçlarının tamamında oynamıştı sanırım. Kalpar kadroda düşünmüyor olsa gerek. Sakatlığı yoksa katkı verebilecek bir oyuncu aslında.

Kais

2. golden sonraki sevincine bayıldım oynamadıgı halde hıc kusmemıs darılmamıs takım bır butun olmus bu sene ıns. guzel gecerde cıkarız ya tesk. haluk

cakir55

goldeki sevinmesi çok mutlu etti beni oynamasada o sevinci yaşadı helal olsun haluk'a.

Furkan

Forvetsiz oynayan bi takımın yedek forveti olarak  Dünya tarihine geçmiş olabilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free