2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Musa sakın 500,00 den aşağı imza atma sen süperlig topcususun aşağısı sana yakışmaz!...

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Eylül 2012, 22:39:45
Bir santrafor
bir orta saha
bir de eğer üçüncü olursa Musa Aydın.
Musa konusu halen netlik kazanmadı.

Bir Santrafor = ?
Bir Orta Saha  = N'sumbu :)
Bir de 3. olarak Musa Aydın

Kaldı forvet :)

55.hakan

Alıntı yapılan: cgr - 05 Eylül 2012, 11:08:08

Bir Santrafor = ?
Bir Orta Saha  = N'sumbu :)

Kaldı forvet :)
N'sumbu harici bir orta saha olacaktı N'sumbu ön libero zaten yani kalanlar şöyle:
Bir Santrafor = ?
Bir Orta Saha  = ?

fatihaltay55

şimdi musa geldimi internette bu sabahtan beri anlaşmaya varıldı falan diye dönüyor ama abilerim bi bilgisi olan var mı :)

55.hakan

Shane_Falco

Benim bildiğim Musa sol açıktada oynuyor.Gerçi uzun zamandır o bölgede oynatılmıyor ama bizde ki dönemlerinde ara ara sol açıkta oynadığını hatırlıyorum.Kendisinin sağ kanada transfer diye düşünüldüğünü pek sanmıyorum.Tabii beyfendi teşrif edecekmi bakalım...

Ertuğrul Sağlam

05 Eylül 2012, 12:16:56 #2751 Son düzenlenme: 05 Eylül 2012, 12:32:11 Ertuðrul Saðlam
Antalyaspor'lu İlyas Yılmazer nasıl futbolcu acaba?.. Geçen sezon F.Bahçe A2'de sürekli oynamış.

Sezon başında Samsunspor'un teklifine kapıyı 600-700 den açan topcular şimdi Samsunspor'un o zamanki şartlarına evet deyip imza atmak için kapı aşındırıyorlarmış....

yirmiuc

05 Eylül 2012, 12:36:25 #2752 Son düzenlenme: 05 Eylül 2012, 12:51:30 yirmiuc
Dün akşam Akstv'de antalyaspordan bir genç oyuncu daha transfer edileceği söylenmişti. (Dün samsuna gelmiş. )  İlyas Yılmazer odur sanırım.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: yirmiuc - 05 Eylül 2012, 12:36:25
Dün akþam Akstv'de antalyaspordan bir genç oyuncu daha transfer edileceði söylenmiþti. (Dün samsuna gelmiþ. )  Ýlyas Yýlmazer odur sanýrým.
Evet anlasilmis galiba...

Ahmeti

Ertan abi hangi mevkide oynuyor biliyormusun ?

Theofanis Gekas

papazlık yapmazsa Hakan Bayraktardan fazlasını verebilir,hayırlı olur inşallah

Ertuğrul Sağlam

ChucKeR

musa her yerde oynar. elimizdeki bütün ofansif adamlar ya sakat ya da formsuz, bunların yarısı kendine gelirse özellikle ilk devrenin sonuna doğru acayip şeyler yapabiliriz. bi 1 ay daha böyle devrilmeden devam edersek olaylar olaylar...  :kanka:

55.hakan

Forvet ve orta sahaya kim gelecek onları merak ediyorum tüyo var mı acaba yönetimden  ;)

samsunsporlu1994

Musa Aydın para için gelecekse gelmesin gerek yok. Sanırım son 1 transfer daha yapılacak ve transfer kapanacak. Bu oyuncununda İlyas Yılmazer olduğu söyleniyor. Saat 17.00'ye kadar bekleyip göreceğiz.