Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 30 Temmuz 2009, 01:14:57
peki bir sorum daha var..
hasan la anlaşmamız kaleci transferini sonlandırdığımız anlamına mı geliyor..
aksaraylı kaleci nasıldı ?
cengiz erayı aratır mı :)

Hasan kalsa da hala en az bir kaleci ihtiyacımız var.

gozgoz yýlmaz

Bu Sinan Demircioğlu denen terbiyesizden nefret ediyorum. KSK maçında tribüne yaptığı hareket tazeliğini koruyor halen. 26 yaşındaki Can'ı gönderip 34 yaşındaki sinanı almak doğru değildi, bu yüzden bir sol bek daha alacağımız kanısındayım.

Burundi'li içinse şunu söyleyeyim, zenci olsun çamurdan olsun :)

vanlioglu

allahım sana binlerce kere şükür... gece gece bundan ii bi haber olamazdı valla :)

berusa55

AntZ

Sadece Samsunspor

bugün fotomaçta gelenler gidinler yazıyodu baktım bizim takımda hep tire işareti wardı, dedim rezilliğe bak hemen akşam açıldı
allaha şükür

AntZ

30 Temmuz 2009, 03:50:32 #81 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2009, 03:53:36 Ant55
Tiryakiler55 yönetimin transfer çabaları başlığında yazmıştı 12 gün önce, bizim Chelidze imiş bu adam  ;)

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=6168.msg206652#msg206652

Alıntıdün atakum sahilinde birine rasladım 55 numaralı lokomotif moskova formalı bi adam... tesadüfen tuvaletde elimizi yıkarken karşılaştık. neden 55li samsunspor forması değilde bu forma diye sorunca kendisinin menajer olduğunu öğrendim ve üstündeki forma şu an samsunspor'a getirdiği ve samsunsporla görüştüğü futbolcuya ait olduğunu söyledi...

Chelidze Lokomotif Moskova da oynarken 55 numarayı giyiyormuş. Hadi Chelidze kim giysin diye o kadar tartıştık, süper bir performans sergile, layık olduğunu göster burda da sana verelim 55 numarayı.

http://soccernet.espn.go.com/players/stats?id=88499&cc=5739

Kaya

vanmünüts ananı da al git lan TAHTA  >:( :-* :P

şimşek_55

Caner  gecen sene Konyada hıc  profesyonel maca cıkmadı, Sınan  ıse korfez beledıyespor daydı  gecen  sene onu ızleme fırsatım oldu   fena degıldı  sol tarafta. Hakkı  abı ıse  belısrsızlıkler yasadı  ama cok mac cıkaramadı. Bu oyuncular  bu takıma  monte olurda   ıyı performans  cıkarırlarsa  samsunspor   bu sene  dusmez , play off yapabılır. YAlnız defans blogumuzun yas ortalaması  33  gıbı  bırsey olacakkı   bu lıgı bu yas ortalaması  kaldırmaz.

veis

Ollivanders

Alıntı yapılan: edmontdante - 30 Temmuz 2009, 00:16:10
bu kadar para veriyorlar mı harbiden?Ama Turgut'un kumaşı iyi.Bilekler yumuşak,hız dersen arap atı gibi : ))

:)))))) arap ati mubarek :) adımlari fuleli :)

gule gule git tahta birdahada gelme!:)

kerem55

gözümüz aydın bizi bu haberlerer sevinmeye muhtaç edenlere yazıklar olsun...

Kodalak

Günün en güzel haberlerinden birisi oldu,,,,

Baskent_Samsunspor

samet_55

tahta açıldımı  ? yarıldımı  ?