2013-2014 sezonu forma tasarımı

Başlatan Serkan, 14 Haziran 2013, 18:12:22

« önceki - sonraki »

hacettepeli

2 senedir geç çıkıyor formalar. büyük ihtimal bu da ligin başlamasına 10 gün kala çıkar.

maraton

Ertuğrul Sağlam

Bayramdan önce çıksa bari hem gurbetçiler hemde dışarıdan gelen hemşerilerimiz için iyi olur.

sefa.isitan

Şuan Forma Çok lazım oluyor özellikle dışarda gezerken bizans takımlarına nispeten Samsunspor'umuzun formasıyla göğsümüzü gere gere dolaşmak iyi olur biran önce çıkarsa iyi olur gerçi T-şört var ama oda beklentimi karşılamıyor.

ismail

kışın nasıl giycez çıksa ya şimdi :)

5trawberry

MeL_55

erreayi cok basarili buluyorum. gerek tasarimlari gerekse bize verdigi degerden dolayi.
her tasarimlari özel sadece samsunspor icin tasarlaniyor. kalite olarakta cok güzel formalar.

nike, adidas, puma yerine erreayi yüz kere tercih ederim
malum nike,adidas,puma giyenler "anadolu" takimlarina siradan forma veriyorlar

cgr

Errea'nın, 2013/2014 sezonunda sponsoru olduğu takımlara yaptığı formalar... Özellikle 18.sırada Parma'ya yaptığı forma çok güzel...

http://www.erreapress.it/viewers/gallery.php?GALLERYUUID=D63564E8-9212-44FC-A9D9-1D3BF860C208

cakir55

Formalar ne zaman belli olacak bir bilgi var mi ?

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ult55ras

bu yıl formalarda bir süpriz bekliyorum

seyf55

Alıntı yapılan: ismail - 21 Temmuz 2013, 17:03:43

kışın nasıl giycez çıksa ya şimdi :)

bu tşörtlerdeb cıkar inşallah

Tiryakiler55

Errea'dan şimdiye kadar bir çubuklu forma aldım hiç memnun kalmadım, kırmızı beyazla karışmış pembe olmuş, zamanla arması koptu.
Puma'dan iki Samsunspor formam daha dün alınmış gibi hala aynı kaliteye sahip. Bize özel değer verebilirler ama abartmayıp gerçekci olmak lazımki Errea'dan daha kaliteli ürünler yapanlar var. Ürünlerini geliştirmiş olabilirler orasını bilemem  ;) Kırmızı Beyazımıza siyah renk ayrı bir tat katar ve önemsememiz hoşda olabilir ama çok nadir kullanılması daha doğru olur. En azından belki alternatif ücüncü bir formada. Cakir55 arkadaşımızın yüklediği kolları damalı kırmızı beyaz PSV forması çok hoş.  samsunspor_x

doðan

Alıntı yapılan: Tiryakiler55 - 26 Temmuz 2013, 13:02:36
Errea'dan şimdiye kadar bir çubuklu forma aldım hiç memnun kalmadım, kırmızı beyazla karışmış pembe olmuş, zamanla arması koptu.
Puma'dan iki Samsunspor formam daha dün alınmış gibi hala aynı kaliteye sahip. Bize özel değer verebilirler ama abartmayıp gerçekci olmak lazımki Errea'dan daha kaliteli ürünler yapanlar var. Ürünlerini geliştirmiş olabilirler orasını bilemem  ;) Kırmızı Beyazımıza siyah renk ayrı bir tat katar ve önemsememiz hoşda olabilir ama çok nadir kullanılması daha doğru olur. En azından belki alternatif ücüncü bir formada. Cakir55 arkadaşımızın yüklediği kolları damalı kırmızı beyaz PSV forması çok hoş.  samsunspor_x

aynı eleştiriyi bende yapmıştım  :x((
yıkama hatası dediler  :( :(

doðan

Haa bu arada size bi tuyo ... yönetici arkadaşlar dan biri söledi  :D :D :D :D
bir forma var bu sene bence bayılacaksınız .. en fazla satan olacak ....
e hadi da nerede formalar ... bak bayramda memlekete geliyoz ton ton ...marathon...

Ertuğrul Sağlam

Errea nın hemen hemen tüm formalarından aldım T-Energy hariç hepsi defalarca yıkanmasına ramen arma kopması sorunu hariç hiç bir sorunla karşılaşmadım hepsi ilk gün ki gibi duruyor.  Bence gayet kaliteli formalar.
Sadece T-Energy'de ip çekilmeleri oldu en pahalı aldığım forma'da T-Energy'di.