2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

Ayberk

Bugün Akhisarlı bir yöneticinin söylediklerini okudum, "Gekas geçen yıl ödediğimizin 5 katını+bonuslar talep etti biz de kendisine ihtiyacımız olmadığını söyledik" demiş. 1 milyon vermiş olsalar hadi 800 bin olsun-ki hiç sanmam- bu Gekas bizim ülkeyi Katar zannetmiş iyice :D Nereye ve kaç liraya gidecek merak ediyorum doğrusu...

Forvete Gekas tadında birini arıyorsak ben Raul Tamudo derim. Süper Lig de dahil "golcü" arayan gitsin gekasın 20'de biri parasına tamudoyu alsın. 2000'lerin başında ne efsaneydi çocukluğum trt'de bu adamı izlemekle geçmişti :D

Cheregi

Gekas'a yarım sezon için 350 bin € vermişlerdi, yarım sene için verdikleri parayı 1 senelik verdiklerini düşünüp hesapladı herhalde bu Akhisarlı yönetici. Gekas'ın bu sene istediği ücretin 2 milyon € olduğu söyleniyor. Geçen sene aldığının yaklaşık 3 katını istemiş kısaca.

tanju55

Arkadaşlar 20 Ağustos 2013 itibariyle samsunspor bir taraftar daha kazandı...kısacası baba oldum...o da benim gibi sıkı bir samsunspor taraftarı olacak...:)
Hatta pazar günü maçı beraber izlicez...gerçi yeni doğan bebekler görmez diyorlar ama şimdiden alışsın...
Bu arada adi da emir...
Kusura bakmayın bu sayfada paylaştığım için...içimden sizimle paylaşmak geldi...
Bu sezonun en büyük transferi EMIR UZUN...:) :_nazar

ugrass

heryerdesamsunlu

ALLAH analı babalı büyütsün.sağlık sıhhat versin inşaALLAH

özkan

sinyor

yirmiuc

Takımın yaş ortalamasını düşürmek için böyle bir transfere ihtiyacımız vardı :)

ngonge

Roberts gitti mi acaba? Giderse tek çare yabancı forvet. Gitmediyse mecbur oynayacak çünkü adam yok.

tanju55

Sadece Samsunspor

Linyit macina yine forvetsiz cikicaz bu gidisle. Gozgore gore 6 puan eksik basladik

ugrass

Acemilikten başka birşey değil anlaşamazsın adam bulamazsın bunlar olur ama cıkıpta deme kesin yeni forvet transferi tavşanlı maçına yetişcek diye.

maviay55

AlıntıSamsunspor Abdulkadir'den vazgeçmiyor
Samsunspor Kulüp Başkanı Emin Kar kulübün kadrosuna katacağı isimler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor Kulübünün Başkanı Emin Kar, "Sivassporlu Abdulkadir Özgen bizi, biz de onu istiyoruz, ısrarla kulübünün onu bırakmasını bekliyoruz" dedi.

Kar, düzenlediği basın toplantısında, takımı güçlendirmek adına yabancı ve yerli oyuncu transfer etmeye çalıştıklarını söyledi.
Mehmet Yıldız ile görüşmelerinin olumsuz sonuçlandığını belirten Kar, "Bizim Mehmet Yıldız'ın istediği ücreti vermemiz imkansızdı. Yıldız da Mersin İdmanyurdu ile anlaşmış. Ancak bizim alternatiflerimiz var. Onlarla ilgileniyoruz. Hem maddi anlamda hem de takıma uyum sağlayacak oyuncular arıyoruz. Özellikle yerli forvet oyuncusu almak istiyoruz. Onun arkasına da Jaba'yı düşünüyoruz. Ancak iyi bir yabancı bulursak onu da alabiliriz. Önceliğimiz yerli forvet. Bu konuda Sivassporlu Abdulkadir Özgen bizi, biz de onu istiyoruz, ısrarla kulübünün onu bırakmasını bekliyoruz. Yani bizim birinci önceliğimiz Abdulkadir. Hiç gündemimizden düşmüyor. Kulübünün bırakma yönünde eğilimi yok. Ancak, kulübü ile görüşmelerimiz halen sürüyor" diye konuştu.
Roberts'in sözleşmesinin fes edilmesi için kendisine takım bulmasını beklediklerini ifade eden Kar, "Roberts kişilik olarak çok iyi bir oyuncu ancak bizim onun oynadığı mevkide 5 alternatif oyuncumuz var. Onun için bize daha çok katkı sağlayacak bir yabancı almayı planlıyoruz. Çaykur Rizespor'un golcüsü David Depetris'le de görüşmelerimiz var. Eğer Abdulkadir'i alamazsak Depetris ile anlaşmak istiyoruz" dedi.

kaynak: sporx

lato

Bursa Forsell'i yollamış yabancı hakkı forvet olarak kullanılmazsa ve uygun bir miktarda anlaşılırsa orta sahaya çift yönlü oynayacak adam olarak düşünülebilir.

Ayberk

eğer ekstradan yabancı hakkımız doğarsa hanni o kentanjanın hakkını tam olarak verir. ama böyle bir durumda jabayı almazsak adama ayıp etmiş oluruz :D