2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

germencisse

Alıntı yapılan: yirmiuc - 02 Temmuz 2013, 03:50:18
Tisdell'in bonservisi ankarasporda birakmazlar sanirim.
Hocam sen takip ediyorsun galiba alt ligleri;
Kirklarelisporu takip eden bi arkadasima sordum cok olumlu yorum yapti. gs altyapisinda yetismis 3 yildir kirklarelinde oynuyormus.

Gerci 10 ay boyunca mac takip etmis olan izleme komitesinin elinde daha iyi bir oyuncu portfoyu vardir.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Evet takip ediyorum ve bunun gibi 4 tane daha maliyeti bize gore oyuncu cıkartabilirim.Biraz korkak davranıyoruz genç oyuncu transferinde acaba basarısız olurmu falan düşüncesi ile boyle olunca careyi,ligde bir cok takım gezmis oyunculardan yana kullanıyoruz.Ptt 1.lig sol bek adaylarından ilk 3te Sakıb Aytaç'tan bahsediliyor,Gençlerbirliği onu Çanakkale Dardanel'den alana kadar kimsenin haberi yoktu.Biraz alt liglere yoğunlaşması lazım takımımızın.

King1965

KIRALIK OYUNCU ALINCA BÖYLLE OLUYOR

Lokman Gor ‏@lokmanGR 12 sa

#DoğumGününKutluOlsunANTALYASPOR 🎀

Samsunspor'un doğum gününde hic birsey yazmayan adam Antalyanınkını kutladı.

Ertuğrul Taşkıran kutlamıstı adam 2 sezon öncesınde oynadıgı takımın dogum gununu ..

Shane_Falco

Alıntı yapılan: King1965 - 02 Temmuz 2013, 12:14:38
KIRALIK OYUNCU ALINCA BÖYLLE OLUYOR

Lokman Gor ‏@lokmanGR 12 sa

#DoğumGününKutluOlsunANTALYASPOR 🎀

Samsunspor'un doğum gününde hic birsey yazmayan adam Antalyanınkını kutladı.

Ertuğrul Taşkıran kutlamıstı adam 2 sezon öncesınde oynadıgı takımın dogum gununu ..

Pek kiralık olmasıyla alakalı değil bu durum. Neticede Ertuğrul'da kiralıktı bizde. Lokman'ın olayı tamamen yalakalıkla paralel bir durum :)

yilmazselcuk55

Adanaspor, Barış Ataş ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırmış.

SivasLee

Ptt 1'inci Lig ekibi Samsunspor'un Başkanı Emin Kar, transfer çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü ve çok kısa süre içerisinde gerekli bölgelere takviyelerin yapılacağını söyledi.

Bu sezon zirveyi hedefleyen Samsunspor'da gözler transferlere çevrildi. Teknik direktörlüğe Hüseyin Kalpar'ı getiren kırmızı beyazlılarda şimdi herkes yapılacak transferleri bekliyor. Çok sayıda isimle temasta olduklarını belirten Kulüp Başkanı Emin Kar, "Hedefimizin şampiyonluk olduğunu daha önce de söylemiştim. Bu nedenle transferlerimiz de bizi hedefe taşıyacak isimler olacak. Mehmet Batdal, Ahmet Burak Solakel ve Caner Ağca gibi isimlerle temastayız. Henüz netleşen bir şey yok ama transferleri sonuçlandırmak için büyük bir ciddiyetle çalışıyoruz" dedi.

KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU

Öte yandan Samsunspor'un yeni sezon öncesi kamp programı da belli oldu. 5 Temmuz'da Samsun'da toplanacak olan kırmızı beyazlılar, 14 Temmuz'a kadar çalışmalarını Nuri Asan Tesisleri'nde sürdürecek. 15 Temmuz'u izinli geçirecek olan Samsunspor, 16 Temmuz'da ise Bolu Koru Otel'de çalışmalarına devam edecek.

Lusage

Alıntı yapılan: ##kdc## - 02 Temmuz 2013, 12:03:10
Mehmet Nas Sivas'tan ayrılmış, o da hayallerinin takımına gelmek istemesin..?

Sahaları Apaçilere Dansözlere Şekilci 5 para etmeyen adamlara terkederiz... Emekli olur fani dünyanın fani işleriyle uğraşırız. neyimize ki zaten Samsunsporluluk...

Ertuğrul Sağlam

Emin başkan transfer döneminin başlangıcında yüz'e yakın futbolcu izledik elimizde yaklaşık yirmi kişilik oyuncu listesi var demişti, şimdi basında adı geçen futbolculara bakıldığı zaman hiç biri izlenerek alınacak futbolcu değil! Hemen hemen hepsi kariyeri ve performansı ortada olan futbolcular örnek: Caner Ağca, Adnan Güngör, Ahmet Burak Solakel, Erkan Taşkıran.

Ben Emin başkan'ın söylediklerinden başta şunu anlamıştım 2-3 liglerden gelecek vaat eden gençler, gurbetçi ve yabancı futbolcular izlendi. transfer dönemi başlar başlamaz bunlardan takıma ve hesaba uyan adamlar alınacak diye düşünüyordum.

Taraftarı endişelendiren ve sabırsızlandıran sebep, Emin başkan'ın transfer döneminden önce söylediği bu sözler olduğuna inanıyorum, çünkü bu sözlerle bizi bir beklenti içine soktu. En azından hoca belli olmadan bunun gibi beyanatları vermeyeydi.

Muhtemelen bugün Hüseyin Kalpar imzayı atar, liste hocanın eline verilir, hocada değerlendirmesini yapar ve transfer başlar diye ümit ediyorum inşallah çok geç kalmamış oluruz

babasamsunlu

İzleme komitesindeki Ahmet Usta ben ne zaman tesislere gitsem hep oradaydı..

Lusage

Alıntı yapılan: SivasLee - 02 Temmuz 2013, 13:18:17Mehmet Batdal, Ahmet Burak Solakel ve Caner Ağca gibi isimlerle temastayız. Henüz netleşen bir şey yok ama transferleri sonuçlandırmak için büyük bir ciddiyetle çalışıyoruz" dedi.

Başkanım Kalfalık dönemi diyorsun iyi hoş ama açıklama şu isimleri ne olursun. Hem fiyatlar yükseliyor diye veryansın ediyorsun hemde isimleri açkılyorsun. Bırak çatlayalım transfer olmadığı için. İsim bilmediğimiz için çatlayalım.

lato

Transfer için 7 milyona yakın bütçe ayrılmış. Ortalama 700 800 bin civarı ödeyip kaliteli 5 isim alsak gençler ve ucuz alternatiflerle kadro kalitesini sağlayabiliriz. Fiyatlar yüksek tamam eyvallah ama artık millet kamp çalışmasına başladı. Takım içi denge olayına gelince herkes oynadığı futbolun karşılığını alır. Kimse Turgay Erdem gibi adama denge bozulmasın diye fazla para ödemez. Ya da Dimitrov Abdül gibi adama diğerlerine ayıp olmasın diye aynı parayı vermez. Çalışan kazanır elması kızarır :P

55.hakan

Abdülkadir ve Mehmet Batdal ileri ikilide olup kanatlarda da Onları destekleyecek Ekigho tarzı siyahi iki oyuncu çok mu hayalcilik olur?

Jnr.Serkan

İlla ki izlenen isimler olmuştur.Ancak sir. hüseyin eminim alt liglerden topcu alıp kendini riske atmak istemeyecektir.kendini ispat etmiş oyunculara yönelik başarısızlık riskini asgariye indirmeye çalışacaktır.Ancak 33 yaşında ki Adnan oynayacağına,ads'nin yedek stoperi alınacağına gençlerimiz oynasın hata yapsın

Sercan

İnşallah izlenen adamları sene boyunca, başka takımlarda tv den izlemek zorunda kalmayız. Ama ben yine de bir kaç gün içinde bombaları bekliyorum ;)

Ölümüne_Samsunspor

Samsunspor'umuz ne kadar sakin bi kulüp valla korku var bende hep geç kalıyoz toplama takım kuruyoz 5 temmuzda kamp var bence artık transferleri yapıp bitirmemiz lazımdı ama malesef istediğimiz olmuyo acele etmiyoruz fiyat düşürmeye çalışıyoruz derken bize kalan oyuncular adem sarı gibi oluyo neyse her koşulda Samsunsporluyuz ama 5 yıl içinde avrupa kupalarına katılma hedefi varken 2. lige düşmek de kötü olur

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

lato

Alıntı yapılan: Ölümüne_Samsunspor - 02 Temmuz 2013, 15:15:26
5 yıl içinde avrupa kupalarına katılma hedefi varken 2. lige düşmek de kötü olur

Şu son sözlerine katılıyorum. Bir çok takım sağlam transferler yaptı. Bunlardan Urfa dışında Göztepe olayına yaşayacak olmaz. Urfa da kaliteli isimler aldı en kötü ortada bitirir. Balıkesir Fethiye desen zaten yeni çıkan takımlar. Bir kaç takviyeyle geçen senenin A. Demir'i gibi olma ihtimalleri yüksek. Bize gelince gerçekten geç kaldık. Şampiyonluk play off bir yana inşallah geçen senki sıkıntıları yaşamayız diyorum şu anki tabloda :(