PTT 1. LİG 33. HAFTA | Gaziantep B.Belediyespor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 28 Nisan 2013, 16:34:20

« önceki - sonraki »

brigand

Maça verilen hakem triosu bile maçın önemini ortaya koyuyor. Bu maçla ilgili hiçbir yorumum yok. Sadece Allah'a dua ediyorum. O kadar !

teksas3455

Az önce özel uçakla gideceğini öğrendim takımın. Bu kadar ciddi sıkıntıda en lüks oteller, kahvaltılar,
özel uçaklar ama canınız sağolsun siz yine 3-4 tane yeyin gelin hiç vizdanınıza dokunmasın ruhsuzlar!

samsunum

bu arada g.antep belediyesporun sponsoru göztepeliymiş . bu maça özel pirim verecekler gibisinden birşeyler konuştu attila cebeci programında.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: samsunum - 02 Mayıs 2013, 17:44:10
bu arada g.antep belediyesporun sponsoru göztepeliymiş . bu maça özel pirim verecekler gibisinden birşeyler konuştu attila cebeci programında.

GBB'ye isterlerse at'la deve versinler bu maçta mağlubiyetin hiç bir bahanesi yok...

Özcan İNAN

Maçın önemini en başta hakem gösteriyor ki Cüneyt Çakır'ın CL Finali oynatma ihtimali var...
Ne diyelim ki bir sivas olayını  daha kaldıramayız...

isa55

Takımımızın son iki maçında savunmadaki başarısı defans anlamında çok sorun yaşamayacağımıza bir işaret olabilir. Atillanın çıkardığı önemli bir top yok. Hücumda ise Buca da bir şey üretemezken Travzan maçında daha iyiydik. İddiası olmayan GBB önünde galip geleceğimize inanıyorum.

teksas3455

Alıntı yapılan: isa55 - 02 Mayıs 2013, 19:40:27
Takımımızın son iki maçında savunmadaki başarısı defans anlamında çok sorun yaşamayacağımıza bir işaret olabilir. Atillanın çıkardığı önemli bir top yok. Hücumda ise Buca da bir şey üretemezken Travzan maçında daha iyiydik. İddiası olmayan GBB önünde galip geleceğimize inanıyorum.

Hocam aslında sağlıklı düşününce hakkaten doğru. İleride sıkıntımız var ama nedense hep aynı isimlerle başlıyoruz.
Musa Sinan ile başlamaktansa Haluk ile başlayalım. Belki Serkan Çalık. Hiç ümidim yok ama son maçı almamız durumunda
diğer maçlardan alınacak skora göre ligi garantileme ihtimalimiz bile varmış. Utandırırlar inşallah bizi topçular  zzzzz  zzzzz  zzzzz

samuray

ulan ruhsuzlar hangi ptt tk.mı özel uçaklarla deplasman yapılor oynayın lan yedinyiz bitirdiniz bizi şerefsizler yeter artık be ruhsuzlar oynayın ve bu maçı alın diyorum :kafa: :kafa:

Sadece Samsunspor

özel uçak veren suat kılıç. bunlara özel uçak verilir mi otobüsle gitsin ibnler. ptt liginde ne özel uçağı. özel uçağı yakıtı masrafıyla topçu alırdık bu ligde.

seyf55

Alıntı yapılan: samsunum - 02 Mayıs 2013, 17:44:10

Galip Öztürk te bizimkilere prim vereceğini açıklamıştı ama bizimkiler öyle iyi huylular ki para için oynamıyorlar normalde de oynamıyorlar hiç bir türlü oynamıyorlar

seyf55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 03 Mayıs 2013, 01:17:39
özel uçak veren suat kılıç. bunlara özel uçak verilir mi otobüsle gitsin ibnler. ptt liginde ne özel uçağı. özel uçağı yakıtı masrafıyla topçu alırdık bu ligde.

Bunlara otobüs bile fazla

seyf55

Suat kılıç ödüllendirmiş bunları 146? i yenmediniz diye

babasamsunlu

maçlarla ilgili artık iyice sinirlerimiz bozuldu..
play-off oynayabilecek kalitedeki takım ne hallere geldi.
böyle maçları oynamak çok zor olur.
yumurta g.te dayandı..
hayırlısı ne ise o olsun demekten başka bir şey geçmiyor içimden..

samsunspor.co.nr

Maci iddia programindan da cikarmislar.
Acaba ben mi goremedim ?

ult55ras