Yönetim duy bu sesi, yolla Besimi

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Mart 2013, 16:03:41

« önceki - sonraki »

King1965

samuray

ya erhan hoca kadar olamıyorsyun olmadı deyip gitmiyorsun samsunlu samsonsporlu olabilirsin ama samsunspor her şeyin üzerindedir eğer bir nebze seviyorsan ki eminim bundan iyilik yaparsın gitmekle

Karabudun

19 Mart 2013, 21:03:42 #62 Son düzenlenme: 19 Mart 2013, 21:07:01 sener.eren
Susalım diyoruz olmuyor. Sezon sonunu bekleyin. Erhan Hoca için de gitsin diye bas bas bağırıyordu bazı arkadaşlar. Şimdi de Erhan Hoca' nın badem gözlerinden, sırma saçlarından gem vuruyorlar. Tamam, Besim Hoca iyi değil; lakin şu vakit kendisini göndermek için uygun mu? Lig gelmiş neredeyse son raddeye, buyur hoca değiştir. Hadi gönderdik kimi getirecek pek muhterem devletlü arkadaşlar? Eleştirmek ayrı, velveleye vermek ayrı. Eleştirin, ama ortalığı velveleye vermeyin. Bazı filifotçular Besim Hoca üzerinden Emin Başkan' a vurmaya çalışıyor ince ince, görmüyor değiliz! O kadar büyüktü maçanız, niye kulüp ortada kaldığında Emin Başkan' dan başkası çıkmadı? Düzeltiyorum, çıkamadı. Gerçek Samsunsporlu yapıcı olur. Yeni hoca demek, 3 hafta takımdan bir şey bekleme demektir! Malzeme bu!

Sadece Samsunspor

Su basligi actim yuzde 80 tepki gosterdi aman hoca gidermiymis yok cok az hafta kalmis hoca degisikligi olmazmis. Yonetime laf soyleme hocaya laf soyleme ee kime soylicez. Olmaz boyle sey dustuk desek yeridir yaziklar olsun. Alin basiniza calin besimi

ult55ras

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 28 Nisan 2013, 16:07:06
Su basligi actim yuzde 80 tepki gosterdi aman hoca gidermiymis yok cok az hafta kalmis hoca degisikligi olmazmis. Yonetime laf soyleme hocaya laf soyleme ee kime soylicez. Olmaz boyle sey dustuk desek yeridir yaziklar olsun. Alin basiniza calin besimi

ult55ras

herhalde son 5-6 yılda en çok siyasi ve ekonomik desteği alan yönetim :S ama sonuç ortada

temel reis

Bende bugünki 1461 maçından sonra besim hocadan ümidi kestim takım sahada uyuyor ya hakem bitiş düdüğünü çaldı takım hala uyanamadı inşallah sonumuz hüsran olmaz bu kadar taraftarın önünde bu kadar acizlik olmaz abdül kadir diye diye göklere çıkardık adam sanki hanım efendi gibiydi gerçi hangisi iyiydiki galiba işimiz mucizelere kalacak bu futbolla

teksas3455

Yönetim belki de bu sezonki tek hatasında hala ısrar ediyor.
Emin Başkan'ın ve ekibin hakkı ödenmez ama Besim Hoca gönderilmeliydi! Haftalar öncesinden...

feticalik

Bende bu haftaya kadar diyordum ki; gitmesin zaten sezon bitti felan ama artık küme düşme tehlikesi ile karşı karşıyayız.. Kartalspor adananın iki takımına da acımadı. Tavşanlıya da acımaz. Hadi tavşanlı-a.gücü düştü diyelim üçüncüsünün göztepe olacağına hanginiz inanır ? Kendimizi kandırmayalım.. olan bize olacak, futbolcular yolunu bulacak..

Ahmeti

Lig'de kalacağımıza sonuna kadar inanıyorum ama Adana maçının bitiş düdüğü ile Besim hocanın bitiş düdüğü aynı olur inşallah önümüdeki sezonu Besim hoca ile düşünemiyorum bile.
Bir hoca takımın yarısıdır bunu Erhan hoca döneminde gördük kısıtlı kadroya rağmen oynanan futbol ve mücadele herkesi memnun etmişti.
Olurmu olmazmı bilemiyorum ama gelecek sezon için bizi süper lig'e çıkartabilecek kapasiteye sahip Metin Diyadin ile anlaşabiliriz.

55erhan55

Besim müsvettesi erhan altının tırnağı olamaz

Muhammet Şişik

Yeter Yeter Besim Durmuş Artılk YeteR!!

seskat

sakın istifa etme, suç sende değil. belki taktik anlayış vs bilgin olmayabilir, ama o sahada bulunan futbolcular, en azından bir koşun mücadele edin. şut çekin. düzgün pas yapın. ulan bunu TD yapcak değil. talimat vermesi de gerekmiyor. herkes suçu TD de buluyor, ama bence tek suçlu var, o da futbolcular !!! TD saha kenarında kendini yırtsa bile, olay futbolcuda bitiyor.
Kaleciyle karşı karşıya pozisyonda sen o topu ya ağlara göndercen yada sağında boş durumda olan arkadaşına pası vercen, o ağlarla buluşturacak. bu kadar basit bir oyunu oynayamayan futbolculuktan yoksun insanlar topluluğu, sizlere YAZIKLAR OLSUN !!!

sadece55

Adam yalnışlar yapsa da bu maç için bişey diyemem eldekileri denedi..Saha dışında yırtındı durdu ilk defa bir teknik adamı böyle gördüm adam taça çıkan topa koştu resmen.Ama saha içindekilerde Cemil dışında hepsi tatildeydi yine

temel reis

iyide seskat kardeşim bu takımı besim durmuş çalıştırmıyormu diğer futbol takımları koşarak oynuyor bizimkiler yürüyerek oynuyor besim hoca bunları antramanlarda görmüyormu ben erhan altınada kınıyorum kimse ona baskı yapmadı istafa et diye zoru gördü kaçtı vallahi ben trabzon maçındaki futbolu gördükten sonra iyice karamsar oldum sanki bu ligde kalmamız için şansımız pamuk ipliğine bağlı gibi inşallah bu takım utandırır bizide ligde kalırız