PTT 1.LİG 21.HAFTA | Boluspor - SAMSUNSPOR' UMUZ

Başlatan burakbas, 03 Şubat 2013, 22:37:55

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

yazık oldu bu maçtan en az 1 puan çıkarmalıydık ...

Karabudun

Alıntı yapılan: city ultras - 11 Şubat 2013, 12:37:10
bu yarenler pankartini indirenlere vallah hellal olsun :ok :ok taraftarliktan anlayan varsa,bunun anlami cok büyük yani :D

Elbette pankartı kaptırmak gurur kırıcı. Ama adamlar senin, benim yüklediğimiz manayı yüklememişler. Belli ki bazı şeylerden bihaberler. Yoksa kimse bırakıp gitmezdi. Tasvip etmiyorum, ama eğer böyle bir hareket yapacaksan da gidip elinden alacaksın. Artık zorla mı alırsın yoksa çalar mısın sana kalmış. En bilindik örneği http://tr.wikipedia.org/wiki/Fossa_dei_leoni

Bu tarz bir hareket için de fazlasıyla kanlı bıçaklı olmak gerekli. Ben şahsen Yarenler' in pankartının yerinden sökülmesini onaylamıyorum. En küçük hadisede, ilk fırsatta birilerinin gururuna saldırmayı pek doğru bulmuyorum. En azından tribün kültürü olan insanlara yakıştıramıyorum.

south_london

pankart boş staddan alındı büyütülücek övünülcek bir olay değil. normal bir olay.
Bolu sempatik ufak bir köy-şehir. kendine göre taraftarı var kovalayanı var. bizim dengimiz tabiki değiller. ama kendi şehirlerine sahip çıkıyorlar. Bu arada Boluspor'un gelirlerini şuraya yazarsak küçük şehir Bolumu Samsunmu tartışırız. Adamlara belediye ciddi gelir sağlamış. Helal olsun.

King1965

AlıntıSamsunspor taraftarı için asılsız haber yapan ve bizleri eli bıçaklı holiganlar gibi Türkiye kamuoyuna duyuran Bolu İHA muhabirini protesto ediyoruz. Bolu muhabiri Samsunspor taraftarının aleyhine haber yazıp tüm Türkiye'ye servis ederken, Samsunsporluları taşlayan ve olayların çıkmasına neden olan Boluspor taraftarı için bir kelime dahi kullanmamıştır. İşte ulaşacağımız teller. Cep telefonlarıyla kendisine ulaşabiliriz. Diğer telefon ise iha genel müdürlüğüne ait. Haydi Samsun şu kendini bilmezi protesto edip Samsunspor taraftarının ne olduğunu gösterelim kendisine.
Gsm: 0532 709 63 26
Gsm: 0555 711 46 30
Şikayet teli: 0 212 454 33 33
işte kendini bilmezin yazdığı haber
YEŞİL SAHADA BIÇAKLI DEHŞET
- SAMSUNSPORLU TARAFTARLAR BOLU DEPLASMANINDA ELLERİNDE BIÇAKLARLA SAHAYA GİREREK PANKARTLARI KESTİ

(FOTOĞRAFLI)

MURAT ÇELİK B.
BOLU (İHA) - PTT 1. Lig'in 21. haftasında Boluspor ile Samsunspor arasında oynanan maçın ardından sahaya inen konuk takım seyircileri, ellerinde bıçaklarla pankartlara saldırdı.
Boluspor'un kendi sahasında Samsunspor'u 2-1 mağlup etmesiyle ev sahibi takımın taraftarları büyük sevinç yaşarken, Samsunspor taraftarı ise çılgına döndü. Boluspor taraftarlarının stadı terk etmesinden sonra otobüslerine bindirilmek için saha içine indirilen Samsunsporlu taraftarlar, güvenlik güçlerinden sıyrılıp stattaki eşyalara zarar verdi. Ellerinde bıçaklarla sahaya inen taraftarlar, maraton tribününde bulunan Boluspor'un köklü taraftar grubu Yarenler'e ait pankartı kesti. Özel güvenlik ve polis ekiplerinin müdahale ettiği taraftarlar güçlükle otobüslerine bindirildi.
Yaşanan olayın ardından Samsunsporlu taraftarların ellerinde bıçakları stada nasıl soktukları akıllarda soru işareti bıraktı.a

desperate1

11 Şubat 2013, 17:04:47 #364 Son düzenlenme: 11 Şubat 2013, 17:09:23 desperate1
http://www.gazetearena.com/iki-ayri-samsunspor-izledik-2.html

yazıda iddia edilen dobi hasan mı ne derece doğru bilgisi olan var mı (sondan ikinci paragraf)

ismail

Alıntı yapılan: Burak - 11 Şubat 2013, 10:09:30
Ne cezası abiler polis aldı bizi içeri konvoy yapılıp çıkıldı ben anlamıyorum biz deplasman tribününün girişinin neye benzediğini göremiyoruz nereye gitsem bugüne kadar hep ulaşması kolay yerlerde başka statlarda . Bizde alalım Şirinler le kapalının arasına biz de ulaşalım kardeşim yahu ... Pazarın dibinden stad benzeri yere giriliyor enteresan

kesinlikle katılıyorum..hem maratondakiler taa arkadan dolanıyor..misafir takımı şirinlerin yanında olmalı  :)

burakbas

Sene başında bu gundeme geldi diye hatırlıyorum. Yonetici abilerimiz uğraşmislardi. Sirinler ile kapalinin arasinda olmasi en mantiklisi. Aciklama yapilirsa seviniriz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

King1965

arkadas ben o deplesman yerınden ızlemek ıstıyorum stadyumun en guzl yerı orası koyun onları sirinlerin oraya bak neler olacak :)

Kaya

Maç ile ilgili gazetelerde yazılan maç yorumlarını okuduktan sonra şok oldum açıkcası.

Maçın ilk yarısında bir 10-15 dakikanın dışında oyun hep bizim kontrolümüzdeydi.Kanatlardan özellikle birçok organize atağımız vardı.Maça deplasman olması nedeniyle çift ön libero ile çıkacağımızı düşünüyordum.Besim hoca galibiyet alabileceğimize inanmış ki Fatih Şen'i tek önlibero olarak sahaya sürdü.Kazanan kadronun devam etmesi mantığıydı sanırım.

İkinci yarı konsantrasyon ekslikliği ve oyunu izleme sıkıntısından ilk golü yedik ki bu gol yenecek gol değildi.Tam toparlayacağımız zaman ikinci gol de gelince bütün planlar alt üst oldu.2-0 dan sonra ben dahil herkes gol bulacağımızı tribünde biliyordu.İlk golü bulduktan sonra maçı bolunun sahasına hapsettik.Üst direğin içine vurup çizgiden içeri girmeyen o topu biz değil rakiplerimiz bize atsa gol olurdu.Yol boyu hep o top aklımdaydı.Nasıl girmez hala anlam veremiyorum.Ofsayt olduğu söylenen bizim uzak olduğumuz için göremediğimiz sayılmayan golümüz ile maç bitti..

Sonuç olarak öyle yerel gazetelerdeki sonuç yazarlarının yazdıkları gibi vahim bir durum vahim bir oyun yoktu boluda.Bana göre playoff garantisi olan ilk ikiye oynayabilecek bolu takımına karşı skora aldanmayacak,maçı objektif gözle izleyecek kişi daha üstün oynadığımızı söyleyecektir.Serdar Kulbilgenin kurtardığı top sayısını ve kendini yere bırakıp zamandan çalmalarını bir hesaplasınlar futbolu çok bilen köşe yazarlarımız..Hiçbir şey bitmiş değil.Rize maçını aldığımız takdirde 3te3 yapma şansımız var.Denizli ve Konyayı bizim takımımız çok rahat yener.

King1965

ah o tribunde olmak vardı , bakısımı bu abı ?? :))

King1965

BOLUSPOR- SAMSUNSPORUMUZ MAÇ CEZALARI AÇIKLANDI

BOLUSPOR - SAMSUNSPOR PTT 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Yani boluya 15.000 tl ceza

SAMSUNSPOR Kulübünün, 10.02.2013 tarihinde oynanan BOLUSPOR - SAMSUNSPOR PTT 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

bizde 3 bin tl ceza yedik

Furkan

Stattaydım yapılanlara göre çok az ceza almışız ben korktum açıkcası gelecek olan cezadan. Millet deplasmana takımı desteklemek yerine mevzu yaşamaya geliyor tamam kalabalığız ama ses soluk yok belli bi kesim haricinde. Millete küfür etmeye gelince iyi bağırıyor takıma desteğe gelince ses soluk çıkmıyor..

GençKozluklu

Arkadaşlar Bolu daki taraftara haksızlık etmeyelim. Bence gayet iyiydiler. Güzel tribün şovları yaptılar.iyi bağırdılar. Aşırı tahrik vardı ona da Bolu polisi göz yumdu.

Boluspor yediği cezayı 80 numaralı sarışın o GICIK herife ödetsinler. Adam tek başına bizim taraftarı tahrik etti ve mevzu uzadı. 15000 iyi olmuş. :)

King1965

boluspor emniyetı 8 taraftarımız için işlem  başlatmış