35- Fatih Şen

Başlatan berusa55, 11 Ocak 2013, 19:02:48

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

böyle nokta transfer böyle takıma çabuk adapte olan bir örnek daha önce görmedim halal olsun transferde emeği geçene helal olsun Fatih Şene

cembaba

AlıntıFatih Şen'den özür baklavası...

Samsunspor'muzun orta sahasının tecrübeli isimlerinden Fatih Şen, Salı günü yapılan idmana İstanbul'dan dönerken uçağının rötar yapması sonucu katılamamıştı.

Samsunspor'muzun orta sahasının tecrübeli isimlerinden Fatih Şen, Salı günü yapılan idmana İstanbul'dan dönerken uçağının rötar yapması sonucu katılamamıştı. Uçağın rötar yaptığını ve bu yüzden idmana gelemeyeceğini hocasına bildiren Fatih Şen, bugün idman sonrası arkadaşlarından tek tek özür diledi.

Fatih Şen bununla da kalmayarak bir tepsi baklava alarak arkadaşlarına idman sonrası ikram etti. Fatih Şen, idmanı takip eden gazetecilere de kendi eliyle baklava yedirdi. Şen,"Elimde olmayan neden yüzünden idmana gelemedim. Çok üzülmüştüm. Hocamdan ve arkadaşlarımdan özür diledim. Ayrıca başkanımdan da özür diledim. Beni anlayışla karşılayan hocalarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu.

http://www.samsunspor.biz/haber-Fatih_Senden_ozur_baklavasi_-9860-

samsunspor.org.tr

Düşünmesi yeter.  >l< Bu takım iş yapacak Allah'ın izniyle.

teksas3455

Acizane görüşüm Fatih Şen Göztepe maçında daha iyiydi kartal maçına göre.
Gerçi Göztepe maçında takım bir başkaydı :)

Furkan

Karşıyakada da beğendiğim bi futbolcuydu. Ligin ilk devresi boyunca en çok eksikliği  hissedilen saha içi bir liderdi tıpkı çıktığımız seneki Hakan Bayraktar tarzında. İnşallah Hakan abi seyivesine ulaşır ve uzun yıllar seve seve izleriz.

olcay

Günün en isteksizi. Çok iyi futbolculuk takım iyiyken süper oynamanın yanında, belli bir standartın altına düşmemeyi de gerektiriyor.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 05 Şubat 2013, 11:55:58
aynen katılıyorum topa hiç girmiyor. hatta bi pozisyonda sırf ayağını sokmadı diye gol pozisyonu oldu devamında

aynı kartal maçında da yorum yapmıştım

ahmetsefa55

karı gibi kaçıyon toptan kardesım.
cüsseni gören korkar kaçar sen toptan korkup kacıyosun.

AllydeenleaR

2 haftadır kondisyon eksiği var gibi

özkan

Sioux

rize maçında yine çok iyiydi. takımın motivasyon unsuru. orta sahayı ayakta tuttu.

5trawberry

Bazen saçma ve gereksiz pas hataları oluyor. Rakip akıllı olsa tehlike yaratacak cinsten. İlk devre pas atmaktan yoksun ortasaha oyuncularımız vardı. Ama şimdi Mustafa Dimitrov, gerektiği zaman ortasahaya gelen Abdul gibi teknik kapasitesi yüksek oyuncular olunca, riskli paslara gerek duymaması gerekir.

özkan

akif arslan

Kırmızı-Beyazlı ekipte sakat oyuncular kervanına Fatih Şen'de eklendi. Dizinde şişme olan tecrübeli oyuncunun MR'ı çekildi. Sakatlıkları bulunan Canberk ile Şaban'ın Denizli maçında forma giyemeyeceği, Fatih, Musa Aydın ve Turgay'ın durumlarını ise bugün belli olacağı belirtildi

FATİH ŞEN'DE EKLENDİ
PTT 1. Lig'de hafta sonu Denizlispor ile önemli maça çıkacak olan Samsunspor'da eksikler can sıkıyor. Abdulkadir'in cezalı olmasının yanı sıra sakat oyuncuların çokluğu da moralleri bozdu. Kırmızı-Beyazlı ekip, dün bir şok daha yaşarken sakat oyuncular kervanına orta sahanın başarılı ismi Fatih Şen'de katıldı. Dizinde şişme olan tecrübeli futbolcunun Medicana Samsun Hastanesi'nde MR'ı çekildi. Fatih'in Denizli'ye götürülüp götürülmeyeceği bugün kesinlik kazanacak.

ŞABAN-CANBERK YOK
Öte yandan belinde fıtık olan Şaban Özel ise hafta başından bu yana İstanbul'da tedavi görüyordu. Dün gece Samsun'a gelen Şaban'ın Denizlispor karşısında forma giyemeyeceği öğrenildi. Çaykur Rizespor maçında sakatlanan ve dün düz koşulara başlayan Musa Aydın ile Turgay Gölbaşı'nın durumları da bugün yapılacak kontrollerin ardından belli olacak. Bu arada daha önce sakatlanan ve 4 hafta sahalardan uzak kalacak olan Canberk'in tedavisine ise devam ediliyor.

Haber Gazetesi - 22 Şubat 2013, Cuma

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/9314/sok-ustune-sok-/

HoliganSamSunLu

denizli maçındada senden güzel bir performans bekliyoruz orta saha msana emanet emanete iyi bak fatik şen

Ahmeti

Yarınki maçta oynayabilecek mi bilgisi olan varmı ?