3- Cemil Adıcan

Başlatan S.b.ç Çağrı, 06 Ocak 2013, 18:53:29

« önceki - sonraki »

Mert

Harbiden kes şu mehmet yıldızın ipini.Karşındaki tecrübeli olabilir ama sen de genç ve hırslısın istersen yapabilirsin.

Ellibeş Numara

Final maçında, Mehmet Yıldız'a sahayı dar edeceğine inanıyorum. Psiko cemil..

sadece55

Bugün yapabilceğini yaptı.Gollerde de hatası olmadığını düşünüyorum.Ah o vurduğu kafa golü girseydi herşey çok daha farklı olurdu.Cemilin kontraktı bitiyor umarım kalır Cemil..Fatih ile iyi bir ikili oluşturmuştu.

Dartagnan

Defans hattı dırek kalmalı.

sadece55

Cemil dışında takımda kontrat sorunu yok.Mevcut oyuncuların parası ödensin yeter.3-4 iyi takviye ile taş gibi takım oluruz.

onur özgen

Umarım tutabiliriz sağlam adam efendi çocuk..

GurbetciFanatik

Piskopat ve Delisin ama süpersin.
Insallah kalirsin sahada mücadelene hayranim.

ngonge

Cemil bence gidicek, bu sene PTT'ye düşen takımlar için biçilmiş kaftan.

Bu arada Ercan'ı unutmayalım! Seneye 11'de oynamalı.

lucarelli

playofflarda çok iyi oynadı. inşallah kalır. Cemil-Fatih ikilisini tutmamız lazım

cakir55

Cemil kesinlikle kalmalı ondan iyisini bulamayiz hem maddi hem manevi.

beşnumara

Cemil süper lig oynayamaz ama bu ligde iddialı takımlarda iyi paraya oynar.

emre

Taraftarın gazı çok etkiliyor Cemil'in oyununu. Bu yüzden bu ligde en iyi oynayacağı takım biziz. Ben bazı dengesizlikleri yüzünden çok beğenmiyorum ama taraftar gaza getirince son haftalarda olduğu gibi tam konsantre oynuyor.

fanatik samsunsporlu

maviay55

Alıntı
Akhisar Cemil'i bitirdi

Finalde Mersin İdmanyurdu'na elenip Süper Lig trenini kaçıran Samsunspor'un oyuncuları tek tek yuvadan uçuyor.

Kırmızı-Beyazlılar'ın tecrübeli stoperi Cemil Adıcan, Süper Lig takımlarından Akhisar Belediyespor'la anlaşma sağladı. Edinilen bilgiye göre taraflar önümüzdeki günlerde 4 yıllık sözleşmeye imza atacak. Agresif oyun kimliğiyle tanınan Cemil Adıcan, aynı zamanda hava toplarında da oldukça etkili.

kaynak:http://www.fanatik.com.tr/2014/05/27/akhisar-cemili-bitirdi-371231

:hnk:

ismail

hatırladığım kadarıyla geçen yaz gelip kontratını yenileyen ilk oyuncuydu.insan üzülüyor ama kızamıyor da