17. Hafta ADS - Samsunspor'umuz

Başlatan SSKLA, 16 Aralık 2012, 16:46:44

« önceki - sonraki »

ChucKeR

facebookta nsumbu,musa aydın,adem sarı ve turgayın adanaya götürülmediği lokmanın ise cezalı olduğu hakkında bi duyum var. doğruluğu nedir acaba?

Aslankaya

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 21 Aralık 2012, 18:51:37
Bizde hic SIKINTI yok hersey yolunda gidiyor  :D :D :D

A.Demirspor 16 mac 8 galibiyet SIKINTI var
Ya biz 16 mac 1 galibiyet acaba bizde ne var

demirsporlu topçular 2 gündür idmana çıkmıyor.yönetimde sorun var.geçmiş haftalara oranla daha buhranlı günler geçiyor.o açıdan sıkıntı var demiştim.genel tabloya bakarsak favori demirspor ama ne yapalım yeniliriz,eziliriz,fark yeriz mi diyelim.umuda inandık.saygılar.

celebi

An itibariyle adanadayik. Allahim isimiz zor utandirma bizi.sen zorlari kolaylistirirsin

babasamsunlu

samsunsporlu1994

Adem Sarı,Musa Aydın,N'Sumbu ve Turgay Gölbaşının kadroda olmaması çok isabetli bir karar olmuş. Bu oyunculardan bize yarar gelmediği gibi zarar geliyordu. Gençlerle çıkalım en azından sahada Samsunspor'a yakışır mücadele seyredelim.

celebi

red_white

Alıntı yapılan: celebi - 22 Aralık 2012, 11:20:04
Bakalim kim gol atacak bizde

abi sen şimdiye kadar forvette oynasaydın iddaa ediyorum en az 5 golün vardı sendeki hırs bile bizimkilerden daha fazla  :P

fanatik samsunsporlu

celebi

Alıntı yapılan: red_white - 22 Aralık 2012, 11:35:14

abi sen şimdiye kadar forvette oynasaydın iddaa ediyorum en az 5 golün vardı sendeki hırs bile bizimkilerden daha fazla  :P

Aaaahhhhh aaaaahhhhhhhh yarama tuz basma

ChucKeR

Alıntı yapılan: Aslankaya - 22 Aralık 2012, 02:54:50

demirsporlu topçular 2 gündür idmana çıkmıyor.yönetimde sorun var.geçmiş haftalara oranla daha buhranlı günler geçiyor.o açıdan sıkıntı var demiştim.genel tabloya bakarsak favori demirspor ama ne yapalım yeniliriz,eziliriz,fark yeriz mi diyelim.umuda inandık.saygılar.

sanırım sorun çözülmüş,  :(

http://www.tribundergi.com/haber/serin-kongreye-gitmiyoruz

yirmiuc

Recep

Karabudun

Vira Bismillah,ilk galibiyet geliyor.

King1965

Alıntı yapılan: sener.eren - 22 Aralık 2012, 23:01:09
Vira Bismillah,ilk galibiyet geliyor.

2. galibiyet olur gelirse ilkini göztepe karsısında aldık

55.hakan

Maç saatinde kuvvetli yağış bekleniyor umarım maç iptal olacak kadar sorun çıkarmaz.