PTT 1.LIG 15. HAFTA 1461 Trabzon - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 02 Aralık 2012, 02:31:58

« önceki - sonraki »

arizona55

0462 228 24 85  akçaabat emniyeti arayalım baskı yapalım bir telefon açmak çok zor olmamalı

berusa55

İnanmadı, Trabzon'a gitti

Samsunspor Başkanı Emin Kar, Akçaabat Fatih Stadı'nda incelemede bulunmak üzere Trabzon'a gitti

Akçaabat İlçe Spor Güvenlik Kurulu'nun maçın oynanacağı Fatih Stadı'nın 'deplasman takımı tribününün tadilatta olması'nı gerekçe göstererek cumartesi günkü karşılaşmaya Kırmızı-Beyazlı taraftarların alınmayacağını bildirmesi, Samsunspor camiasında rahatsızlık yarattı. Yaşanan gelişme üzerine Samsunspor Başkanı Emin Kar, apar topar Trabzon'a gitti.  

Türkiye Futbol Federasyonu, Trabzon Valiliği, Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü başta olmak üzere gerekli yerlere başvurarak itirazlarını yaptıklarını belirten Başkan Kar, öğleden sonra Akçaabat Fatih Stadı'nı gezecek, tadilat olup olmadığını yerinde görecek.

Öte yandan statta herhangi bir tadilatın yapılmadığı, Samsunspor taraftarının 'güvenlik gerekçesiyle' stada alınmayacağı da öne sürüldü.

Kaynak

5trawberry

Helal olsun başkanıma, şeref yoksunlarına da ibret olsun başkanın bu özverisi.

Karabudun

Alıntı yapılan: berusa55 - 06 Aralık 2012, 17:20:51
İnanmadı, Trabzon'a gitti

Samsunspor Başkanı Emin Kar, Akçaabat Fatih Stadı'nda incelemede bulunmak üzere Trabzon'a gitti

Akçaabat İlçe Spor Güvenlik Kurulu'nun maçın oynanacağı Fatih Stadı'nın 'deplasman takımı tribününün tadilatta olması'nı gerekçe göstererek cumartesi günkü karşılaşmaya Kırmızı-Beyazlı taraftarların alınmayacağını bildirmesi, Samsunspor camiasında rahatsızlık yarattı. Yaşanan gelişme üzerine Samsunspor Başkanı Emin Kar, apar topar Trabzon'a gitti.  

Türkiye Futbol Federasyonu, Trabzon Valiliği, Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü başta olmak üzere gerekli yerlere başvurarak itirazlarını yaptıklarını belirten Başkan Kar, öğleden sonra Akçaabat Fatih Stadı'nı gezecek, tadilat olup olmadığını yerinde görecek.

Öte yandan statta herhangi bir tadilatın yapılmadığı, Samsunspor taraftarının 'güvenlik gerekçesiyle' stada alınmayacağı da öne sürüldü.

Kaynak

Kimin güvenliği için biz o stada alınmıyoruz?Bizim mi yoksa Trabzon şehrinin güvenliği mi?Ulan bu kadar mı tırsıyorsunuz?

erkutdem55

Bu dingillere sözde her yer Trabzon ama kendi ilçeleri bile daha Trabzon olamamış.
Korku dağları aşmış.''Burası Karadeniz burada Kral biziz'' tezahüratını tasdikleyen Akçaabat valiliğine teşekkür etmek lazım aslında.

Desiqner

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 06 Aralık 2012, 23:58:41
Bu dingillere sözde her yer Trabzon ama kendi ilçeleri bile daha Trabzon olamamış.
Korku dağları aşmış.''Burası Karadeniz burada Kral biziz'' tezahüratını tasdikleyen Akçaabat valiliğine teşekkür etmek lazım aslında.

Akçaabat mı Valiliği  :)

erkutdem55

Alıntı yapılan: Desiqner - 07 Aralık 2012, 00:07:20
Akçaabat mı Valiliği  :)

Evet yanlış olmuş,sen de dikkatliymişsin :)O kadar yazdım,onu mu buldun içinden :)

Desiqner

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 07 Aralık 2012, 00:16:56
Evet yanlış olmuş,sen de dikkatliymişsin :)O kadar yazdım,onu mu buldun içinden :)

Çok kötüyüm demi abi :)

orucreis

yusuf  yusuf yusuf diyorum başka bişey demiyorum... ;D ;D

ahmetsefa55

gıdemeyenlere uzuluyorum tabı Samsunda olsaydım bende gıtmek ısterdım ama ;

gereksız atraksıyonlar olacaktı.tahrıklere kapılcaktık.ceza alacaktık cok barız.
ustune yenılseydık ıyıce delı olacaktık.
belkıde hayırlısı olmuştur.

KotuCocuk55

07 Aralık 2012, 02:15:11 #70 Son düzenlenme: 07 Aralık 2012, 02:20:05 KotuCocuk55
Alıntı yapılan: muhalif - 07 Aralık 2012, 01:55:53
gıdemeyenlere uzuluyorum tabı Samsunda olsaydım bende gıtmek ısterdım ama ;

gereksız atraksıyonlar olacaktı.tahrıklere kapılcaktık.ceza alacaktık cok barız.
ustune yenılseydık ıyıce delı olacaktık.
belkıde hayırlısı olmuştur.

amma pes etmişin be hacı!  ;)

Başkanımıda helal olsun! 10 Numero! Ben bu başkanla amatördeki tellerin arkasında bile desteklerim bu takımı,gerisi hikaye! Çakalların içinde adam gibi adam yönetimimiz var ben mutluyum gidişattan,maç skorlarına takılmıyorum bir çok genç taraftar arkadaşıma işe bu yönden bakmasını öneririm nacizane...

Serkan

orada olamamak kötü olacak...!  yaptıkları nefreti körüklemekden başka bir şey değil....

özkan

Bu renksizler burada da maç yaptılar,alsınlar maçı buraya yiyorsa ?

buonanotte

GurbetciFanatik

Gidemeyen Taraftarlar icin koyun gelin.
Her golden sonra gungam style oynayin anasini satayim.
hatda golden sonra formanizi cikartin altinda size her yer tava yazan tshirt giyin.

biraz abartdim galiba  :D :D :D