PTT 1.LİG 4.Hafta Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan fanatik, 15 Eylül 2012, 18:41:38

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Boluspor bu ligin iyi takımlarından biri. Kolay maç olmayacağı kesin. Kartalspor maçındaki gibi oynarsak işimiz çok ama çok zor. Bu maçta N'sumbu ve Musa Aydın'ın ilk 11'de başlaması gerektiğini düşünüyorum. Forvette de Adem Sarı yerine Roberts 1. tercih olmalı. Oyun olarak takımın vites arttırması lazım,özellikle hücum hattında daha etkili olmamız lazım. İnşallah Boluspor'u yenerek ilk iç saha galibiyetimizi alırız.

burakbas

samuray

turgay orta sahada koşuyor mücadele ediyor görünsede malesef yararlı olamıyor orta sahaya musa aydın hazırsa mutlak oynamalı eğer değilse nsumbu zira orta sahamızda yeterli pas trafiğini yapamıyoruz vede takım 70 .dk dan sonra oyundan düşüyor galip sürdürdüğümüz maçlarda nedense skoru korumak gibi geri çekilme başgösteriyor bu psikolojik olarakmı hocadanmı kaynaklanıyor buna bir çözüm bulmalı erhan hocamız zor maç olacak ama sahamızdaki bu maçı alırız

Karabudun

Cabbar Samsunspor

ilk Onbirimiz Şu Şekilde Olmalı.

Soner.
Ozan.
Kere.
Lokman.
Şaban.
Ahmet Arı.
Musa Aydın.
Nsumbu.
Şenol Demirci.
Mehmet Sak.
Adem Sarı.

Desiqner

Şenol Demirci ısrarını anlamıyorum.İsme göre değil performansa göre kurulmalı kadro.

ercan0655

3 haftada 5 puan mağlubiyet yok sezon başı söyleseler inanmazdım. Sıfırdan kurulan takımla gerçekten çok iyi. HAdi devamı gelsin zor maç içeride kazanırsak tadından yenmez.

King1965

cany

şaka maka 3'te 3 yapıyoduk az daha ya :kafa:

Levent ÖCAL

Çocuklar için ücretsiz giriş yaş sınırı nedir acaba bilen varmı?

özkan

Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 18 Eylül 2012, 10:43:22
Çocuklar için ücretsiz giriş yaş sınırı nedir acaba bilen varmı?
Kapıdaki polisin memleketine göe değişiyor levent  ;)

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: özkan - 18 Eylül 2012, 11:22:31
Kapıdaki polisin memleketine göe değişiyor levent  ;)

Haklısın aslında. geçen sezon 8 yaşındaki yeğenimi bileti yok diye almamıştı polis hemde aile tribününe yanında velileri olmasına rağmen, mecburen bilet alıp öyle girmişti içeri  :x((

Ahmeti

Bir şekilde gol atıyoruz ve oyun  üstünlüğümüzü futbolcular yorulana kadar devam ettiriyoruz. Futbolcuların pili bittiğinde sahada ne yatığını bilmeyen bir takımımız var işte o esnada hocanın devreye girip takımı şarz etmesi gerekiyor.

Taraftarımızın takımı iyi motive etmesi,hocamızında oyunu iyi okuması gerekiyor. Geçen hafta malesef bunların ikiside eksikti bu hafta bu sıkınların olmayacağına inanıyorum ve kolay bir galibiyet alacağımıza inanıyorum.

berusa55

KADRODA REVİZYON HAZIRLIĞI
18 Eylül 2012 / 12:57

Samsunspor teknik direktörü Erhan Altın'ın hafta sonu oynanacak Boluspor maçı öncesinde kadroda revizyona gideceği iddia edildi. Tecrübeli teknik adamın antrenmanlarda yeni kadro üzerinde çalışmalar yapması bekleniyor
KADRO DEĞİŞİYOR
Samsunspor'da revizyon hazırlığı. Samsunspor teknik direktörü Erhan Altın'ın hafta sonu saha ve seyircileri önünde oynanacak zorlu Boluspor karşılaşmasında son üç maçtan farklı bir onbirle sahaya çıkacağı iddia edildi. Son oynanan Kartalspor karşılaşmasında bazı oyuncularının performanslarından memnun olmadığı gözlenen tecrübeli teknik direktörün Ahmet Arı, Musa Aydın ve Şenol gibi isimleri Bolu maçında ilk onbirde sahaya sürmesi bekleniyor.

ZOR BİR KARŞILAŞMA
Boluspor karşılaşmasının her yönüyle çok zorlu geçeceğini dile getiren kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Erhan Altın, "Takım olarak bu maçtan kesinlikle galibiyetle ayrılmamız gerektiğini biliyoruz. Sezona iyi bir başlangıç yapmış durumdayız. Taraftarımızında desteğiyle bu zorlu puan mücadelesinde istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum. Belkide sezonun en zorlu karşılaşmasını bu hafta seyircimizin önünde oynayacağız" diye konuştu.

Kaynak

samuray

şaka gibi ya son dk.larda kaybedilen 4 puan var +5=9 nerdeyse üçte üç oluyordu bu iki maçta kaybedilen puanlardan ders alır hocamız inşallah bolu macında yaşanmaz üç puanı hanemize yazdırırız