PTT 1. LİG 3. HAFTA Kartalspor - Samsunspor ' umuz

Başlatan burakbas, 03 Eylül 2012, 00:28:25

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: Tufan - 07 Eylül 2012, 00:58:40
trenler bu hızlı tren muhabbetine askıya alınmadı mı?
yeni metro açtılar ya Kadıköy-Kartal arası vardır illaki durağı Söğütlüçeşmede.

söğütlüçeşmede metro yok. metro açıldıktan sonra trenler askıya alınmış olabılır haberım yok  :) ama metrobüsten uzunçayırda inip, hemen ünalan metroya aktarma yapabilirsin.

Desiqner

Kartal maçına giderim İnşallah.İstanbuldaki maçlarımız hep güzel olmuştur.

BigBadMama5552

Trenler (Haydarpaşa-Gebze) Pendik'e kadar çalışıyor. Kartal Stadı'na gitmek için trende Kartal'da inmek gerekiyor. Metro istasyonu Kadıköy'de, Kartal'a kadar da metro çalışıyor. Ama metro E-5 üzerinden gittiği için Kartal Stadı çok uzak kalıyor metroya, metrodan sonra bir de dolmuşa binmek lazım yani.  :evet:

atakan

Alıntı yapılan: BigBadMama5552 - 07 Eylül 2012, 02:01:18
Trenler (Haydarpaşa-Gebze) Pendik'e kadar çalışıyor. Kartal Stadı'na gitmek için trende Kartal'da inmek gerekiyor. Metro istasyonu Kadıköy'de, Kartal'a kadar da metro çalışıyor. Ama metro E-5 üzerinden gittiği için Kartal Stadı çok uzak kalıyor metroya, metrodan sonra bir de dolmuşa binmek lazım yani.  :evet:

ben kartalda oturuyorum.minübüsle metrodan sonra beş dakika alır.banliyo trenleride çalışıyor.

samuray

en mantıklısı merobüsle söğütlüçesme ordan trenle kartal istasyon stada çok yakın

celebi

beşnumara

Çelebi abi servis yapıyormusun kartala. korsan taksicilik yapıyormusun abi :)

mehmet yılmaz

Çelebi Tur Hava Limanı servisi yapacak Fatih, ayık ol, bulaşma bize :)

beşnumara

Ahanda adanalıya gider yaptın abi Samsuna geliyorum ayık olun :)

maraton

Ya istanbullu arkadaslar ben macları protokolde seyrediyorum, hayır huyum kurusun seyredemiyorum sıradan insanlarla mac , Kartal protokolü hakkında da bilgi alabilir miyim, sıradan taraftar gözünden Kartal protokol tribünü başlıklı bir yazı yazsanız ya  :P 8) :-* :deli:

Cheregi

Alıntı yapılan: maraton - 08 Eylül 2012, 09:08:57
Ya istanbullu arkadaslar ben macları protokolde seyrediyorum, hayır huyum kurusun seyredemiyorum sıradan insanlarla mac , Kartal protokolü hakkında da bilgi alabilir miyim, sıradan taraftar gözünden Kartal protokol tribünü başlıklı bir yazı yazsanız ya  :P 8) :-* :deli:

Çok üzülüyorum başkanım size ama elimden birşey gelmiyor.  :( Bu kutsal görev için protokolde maç izleme eziyetine katlanmalısınız, sizin gibi vefakar Samsunspor'lulara bu yakışır  :-*  :kanka: >l< :deli:

#BAFRALI#

İnşallah alıcaz maçı cumartesi 12.30'da eminönünde Toplanıyoruz . . .

umuttekin55

S.b.ç Çağrı

3000 Kişiyle yaptığımız deplasman..

Arkadaşlar öncelerden gittiğimiz bir kartal deplasmanı imkanı olan herkesi samsunda hareket etmesini ve takımımızı yalnız bırakmamamızı gerektiğini bildiririm.Bahane yok emin başkanın dediği gibi burdan çıkacak 3 puan bizi şampiyonluğa götürebilir.

SAMSUNSPOR TARAFTARI KARTALI EZDİ

samsunum