Yeni sezondaki ideal kadro düşünceleriniz

Başlatan Cagdas Ünver, 16 Ağustos 2012, 21:38:26

« önceki - sonraki »

özkan

sonuç olarak ikinci lig için hakar arslan ben hoca olsam memnun olacagım bır adam orta sahamda turgayla bırlıkte.gecen seneden ve ondan soncekı super lıge cıkan kadrodakı gecen 2 yılıyla tecrubesı olan bır ısım hakan arslan.

Geçen sene o kadar golu kacıran o pozisyonlara gıren golü dusunendi hakan arslan her ne kadar yeteneksız olsada.Şöylede bişey var gemi battı batıyordu gecen sne bu yalnızlık ıcındede hakan arslan kurtarıcımız degıldı suphesız,o yuzden kacan gollerıne bısey demıyorum.Ama ofansa katkısı aralara pasları haylı fazla olacaktır hakan arslanın.

kale5501

cembaba

Bugün ki gelişmelerden sonra bence böyle çıkacağız :)

Atilla

Canberk - Kere - Lokman - Şaban

Turgay Gölbaşı

Mehmet Yılmaz - Erdem Şen - Hakan Arslan - Mehmet Sak

Adem Sarı

MeL_55

yada böyle  :)

-----------------Atilla-------------------

------------Kere---------Lokman---------
Canberk-----------------------------Şaban

------------------Turgay------------------

---------Hakan Arslan-----------------------
--------------------------Doğan------------

-Mehmet Yılmaz-----------------Mehmet Sak-

-------------------Adem-------------------

Bende bilmiyorum ama içimde öyle bir his varki bu Doğan bu sene patlama yapacak  :)

SSKLA

Bildiğim kadarıyla mehmet yılmaz sol açık

Shane_Falco

Soner
Ozan  Kere  Lokman  Şaban

Canberk Hakan Turgay  M.Sak

Adem  U.Tülümen

Şaban hazır geldiyse sezonun ilk maçına bu şekilde çıkarız.Eğer şaban hazır değilse M.Sak bek mevkisine çekilir sol açıkta farklı bir alternatif düşünülür...

SSKLA

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 23 Ağustos 2012, 23:24:54
            Soner
Ozan  Kere  Lokman  Þaban

Canberk Hakan Turgay  M.Sak

Adem  U.Tülümen

Þaban hazýr geldiyse sezonun ilk maçýna bu þekilde çýkarýz.Eðer þaban hazýr deðilse M.Sak bek mevkisine çekilir sol açýkta farklý bir alternatif düþünülür...

ayrıca mehmet sak konusunda  bursasporlu bir arkadaşımla konuştum sol belte nasıl oynayabilir mi sorusuna ertuğrul sağlam bir kaç defa zorunlulukdan denedi ve felaketti hatta sahaya 9 kişi çıksanız daha iyi dedi.

Cheregi

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 23 Ağustos 2012, 23:20:18
Bildiğim kadarıyla mehmet yılmaz sol açık

Mehmet Yılmaz sağ bek olması lazım, bildiğim kadarıyla A2 de Canberk le arkalı önlü oynuyorlardı.

Kaya

Doğrudur Mehmet ile Canberk kanatta arkalı önlü oynuyorlar..

celebi

babasamsunlu

target_t.t.b

abi forvete bi zenci şart.beyazlar beceremez:))

lucarelli

24 Ağustos 2012, 10:53:45 #57 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2012, 11:28:09 lucarelli
nedir bu zenci takıntısı yav. Tanju, Serkan, Cenk, İlhan, Gekas. Bizim efsane forvetlerimizin tümü beyaz hatta Gekas haricindekiler hep altyapıdan adını ilk kez duyduğumuz Samsunlu golcüler. Geçen sene zenci forvet yerine Gekas gibi bir beyaz golcümüz daha olsa şimdi digitürk abonesiydik hala.

55.hakan

Alıntı yapılan: lucarelli - 24 Ağustos 2012, 10:53:45
nedir bu zenci takıntısı yav. Tanju, Serkan, Cenk, İlhan, Gekas. Bizim efsane forvetlerimizin tümü beyaz hatta Gekas haricinde yüzümüzü hep altyapıdan adını ilk kez duyduğumuz Samsunlu golcüler. Geçen sene zenci forvet yerine Gekas gibi bir beyaz golcümüz daha olsa şimdi digitürk abonesiydik hala.
Hak veriyorum zencilerin karşı karşıya gol atma yüzdesi çok düşük agbetu gibi soldan sağdan hızı sayesinde adam eksiltip forvete asist yapacak zencilere ihtiyaç var zenci forvetlere değil.

Jnr.Serkan

Soner

Erdem     Kere   Lokman   Şaban

Turgay      Hakan

Canberk                     Mehmet Sak

Ahmet S.     ?

Bu takım deplasmanlarda kolay kolay yenilmez.Zor gol atar zor gol yer ama eğer oturursa vurur vurur geçer.Deplasmanlarda avantaj sağlayabilmek için siyahi kanat veya forvet almalıyız.Zenke Agbetu neler yapmıştı hatırlıyoruz