53- Lokman Gör

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 23:03:59

« önceki - sonraki »

buonanotte

Lokmanı dejeua gibi zorlayacak forvet bu ligde bir tane daha yok.Herif insan azmanı resmen.
Ben sonuna kadar güveniyorum.Her geçen gün defansımız oturacaktır.

AllydeenleaR

ben zaten lokmanın kötü olduğunu söylemedim. bu lig için heleki 50 günde kurulan takımımız için nimet.
ayağı da kötü demedim. top tekniği ve şutları iyi fakat sürekli uzun oynuyor.

yanlış anlaşılmaları ortadan kaldıralım :evet:

Desiqner

Kale arkasından maçta dikkatimi çeken o yarmanın bacak kaslarıydı :)  ???

Sioux

Lokman, erkenden gecelere akmaya başlamış. Form düşüklüğü yaşayabilir, kendine de yazık eder.

engiz

Çok basit çalım yiyor.Tecrübe lazım o da zamanla olacak.Gurur düzelince işi zor....

Desiqner

Katılıyorum hataları var ama çabasına saygı duyuyorum.Sonlara doğru topu alıp forvete kadar sürdüya orada isteğini görebilirdik.Forvetteki adam 2 adam atamıyor , defans forvete top getiriyorsa bi düşünsün hoca...

Turuncu

Aynen öyle çok kolay çalım yiyor.

samuray

buünkü rize maçında beğendim çok iyi oynadı lokman yenilmemize rağmen takım olarak iyi oynyadık yavaş yavaş takım olma yolunda ilerleme var

ahmetsefa55

lokmanla kemali kıyaslamıştım ve lokman demıstım.

ama kemale haksızlık etmısım.hata etmısım.

lokman vasat üstü bir 1.lig stoperı bence.

Uğur Yıldız

senin artık kesilmen lazım bana göre

Ollivanders

Gurur zamanı sanırım.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

Kaya

Böyle biranda oluşan form düşüklüğünün sebebi ya mental olur ya da gece hayatı,kendine bakmama vb...

Kendisi de form düşüklüğü yaşadığının farkına varırsa toparlar,toparlamalı.

ngonge

Alıntı yapılan: Kaya - 14 Ekim 2012, 00:35:15
Böyle biranda oluşan form düşüklüğünün sebebi ya mental olur ya da gece hayatı,kendine bakmama vb...

Kendisi de form düşüklüğü yaşadığının farkına varırsa toparlar,toparlamalı.

Önceden gelen bir formu yok ki, bildiğim kadarıyla alt liglerden gelme bir oyuncu, ilk 1-2 maç iyi performans göstermesi ile sürekli bunu sürdürebileceğini bekleyemeyiz.  Eldeki malzeme bu bence.

Kaya

Önceden gelen formdan bahsetmiyorum sene başında lige başladığı durum ile şimdiki durumundan bahsediyorum..

germencisse

Biraz rehavete girdi sanırsam çok savunma arkasına adam kaçırmaya başladı..