53- Lokman Gör

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 23:03:59

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

İlk yarı biraz kötü oynasa da ikinci yarı toparladı. Aferin sana uşak.  ;D

cgr

Maçın sonlarına doğru, hakem penaltı verecek diye çok korktum. Adamı kündeye almış gibi göründü. Biraz daha dikkatli olmalı...

red_white

bencede şabandan daha etkiliydi. Tehlikeli yerlerde riskli hareketlerden kaçınırsa dahada iyi olacak

lato

Göztepe maçı için Lokman'dan daha iyi sol bek bulunamazdı hoca doğru olanı yaptı. Ali Kuçik sinirden devre arası tribüne hareket çekmeler maç sonu gelen şişeyi fırlatıp hızlı hızlı soyunma odasına kaçmalar bunlar tribün kadar Lokmanın da marifeti ;D

Sol Açık

Alıntı yapılan: cgr - 28 Ocak 2013, 13:10:59
Maçın sonlarına doğru, hakem penaltı verecek diye çok korktum. Adamı kündeye almış gibi göründü. Biraz daha dikkatli olmalı...

Aynen, hakem penaltıyı verse verirdi.

Ama yine de bence savunma özellikleri çok iyi, hücuma bindirmelerini de biraz daha geliştirirse daha iyi olacak.

Burak

Sanırım Ergin Keleş veya Ali Küçik'ti ama göstere göstere yatmaya gitti topa bakmıyordu bile hakem bunu farketti sanırım

King1965

orhan

Hırsı ve mücadelesi üst düzeydi tebrikler lokman

AllydeenleaR

lokmanı tanıyan falan varsa söylesin lütfen, maç içinde ve sonrasında tribünlere itici hareketler yapmasın, sahada görevini yapsın tribünlere yalaklanmaya gerek yok

Sadece Samsunspor

yürüyen bomba napacağı hiç belli değil ;D

Stoper

Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 04 Şubat 2013, 03:16:54
lokmanı tanıyan falan varsa söylesin lütfen, maç içinde ve sonrasında tribünlere itici hareketler yapmasın, sahada görevini yapsın tribünlere yalaklanmaya gerek yok

Lokman'ın hangi hareketleri itici? Mesela neler yapıyor Lokman.

ahmetsefa55

bende merak ettim simdi

ugrass

dün sahanın en iyilerindendi. ne ortalar yaptın beaaa :D

Levent ÖCAL

aynı hareketleri tribüne sabri yaparken reyiz oluyor da Lokman yapınca pis kaka olmamalı. Bence taraftarla bütünleşmiş bir futbolcu tribüne müdahaleleri yerinde, o kadar seviniyor ki sevincinden ne yapacağını bilmiyor. Böyle futbolcuyu ayıplamak bi kenara bağrımıza daha sıkı basmamız gerekmez mi?

Tebrikler Lokman.  >l<

pitbul055