21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

CurvaSs

bazen yine heyecan yapıyor ama o da ilerleyen zamanlarda geçecektir. bugün çok iyi oynadı. kendini biraz daha geliştirirse çok daha iyi olur. yalnız bek olarak değil de, açık olarak değerlendirilmeli gibi geliyor. bilemiyorum.

cgr

Yine söylüyorum... Hızı, adam eksiltmesi bakımından sağ açık'ta daha faydalı olur.

Ama, fiziki durumdan kesinlikle bek oynamamalı...

Kaya

Erkan'dan 4 Mehmet Batdal'dan 3 çok net top aldı(Çaldı demiyorum aldı diyorum)..Sol açıkları bir kez geçemedi..Bu saydığım isimler sahanın fizikli ve uzun oyuncuları..Buna rağmen Canberk'in fiziksiz oluşu konuşulacak ne yaparsa yapsın.Çıkıp adamın üstünden o boyuyla kafa topu da alsa ki aldı konuşulacak..  :-\

Uğur Yıldız

Dahada üstüne koyacaktır eminim fazlasıyla potansiyeli var.

AhmetDenizci

cembaba

01 Aralık 2012, 23:25:07 #170 Son düzenlenme: 02 Aralık 2012, 22:44:43 CemBaba
Helal olsun sana. Maç öncesi tepki veren bazı arkadaşlar oldu. Bu çocuk daha nasıl pişecek? Oynayacak, tecrübe kazanacak. Sabretmeliyiz, sabredeceğiz. Bek olarak da açık olarak da oynar bu çocuk.

fanatik samsunsporlu

orhan

ilk yarı tutuk ancak ikinci yarı çok iyiydi oynadıkca üzerine koyacak bir futbolcu sağ bekte değilde önde çok daha faydalı olur.

buonanotte

Hücum konusunda çok eksikleri var.Lokmanın bile sol bek de oynadığı maçlarda ileri çıkışlarını görünce Canberk sen neden çıkamıyorsun diyorum.
Ama olsun kötü de oynasan arkanda durmamız lazım.Turgaya bile katlanıyoruz sanamı katlanmayalım.

babasamsunlu

bazı şeyler kolay değil. süreç gerektiriyor.
Bugün belki maçı kazanamadık ama Canberki kazandık.
Top kesmelerinin yanı sıra ikinci yarıda alıp götürdüğü o toptan sonra Celilin sağ ayaklı ruhu geldi sandım.
Maç sonunda skordan ötürü üzgün ama kendisine sahip çıkılmasından dolayıda moralli idi.
18 yaşında gencecik pırlanta gibi çocuk.
Oynadıkça kçok daha iyi olacaktır.
Allah yolunuda bahtınıda açık etsin.

ChucKeR

önde oynadığında ne yapacağını şaşırıyodu, eğer bek eğitimi almışsa orda oynasın işte. 1-2  gol de onun yüzünden yeriz en fazla. fiziğini yapar gökhan gönül gibi pırpır bek olur ne güzel  :kanka:

Gorkem

tebrikler maçta çok iyiydi  >l< >l< >l< >l<

Donbay

helal olsun be evlat bu aralar çok iyi işler cıkarıyorsun

germencisse

Dun neredeyse kademede hata yapmadı,dogru zamanda dogru mudahelelerde bulundu,biraz fizik ile iyi yerlere gelecektir..

beşnumara

Maçı izlemedim anlatilanlara göre iyiydi  yalniz sosyal aleme bakarsak macin havasinda hala. İnşallah o havalardan çıkar yoksa trabzon macinin en kötüsü olur. İnsanların yazdiklarini bu kadar paylaşım yapması hiç iyi değil kanımca. İnşallah formu artarak devam eder altyapidaki diğer oyunculara örnek olur.