Teknik Direktör | Erhan Altın

Başlatan berusa55, 01 Ağustos 2012, 04:19:23

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Alıntı yapılan: 55.hakan - 07 Haziran 2015, 13:29:20
Bence de Osman Özköylü gibi Yusuf Şimşek gibi cesaretli hocalar gelsin.Kalpar gibi Erhan Altın gibi korkanlarla play off da eleniriz.

Yapmayın, Osman Özköylü demeyin. Hocada da oyuncularda da az biraz ahlak, adalet falan olsun. Osman Özköylü için yazıyorum; sevimsiz kişilikleri camiamızda görmek istemem...

ngonge

Erkan Sözeri veya Reşit Akçay (başarıl olacağından emin değilim) ikna edilirse olur yoksa Kalpar gelsin, acayip bir uyumumuz var adamla.

Erhan istifa etse ederdi bence kalmak niyetinde... P.tesi salı belli olur yönetim açıklama yapar.

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 07 Haziran 2015, 13:29:20
Bence de Osman Özköylü gibi Yusuf Şimşek gibi cesaretli hocalar gelsin.Kalpar gibi Erhan Altın gibi korkanlarla play off da eleniriz.
Yapmayın hocam ne yusuf'u ne osman'ı gerekirse ölene kadar bu ligde kalalım yine de öyle karaktersizleri barındırmayalım takımda

55.hakan

Alıntı yapılan: CoRaqLi55 - 07 Haziran 2015, 16:01:36
Yapmayın hocam ne yusuf'u ne osman'ı gerekirse ölene kadar bu ligde kalalım yine de öyle karaktersizleri barındırmayalım takımda
Onlar gibi cesaretli diyorum onlar gelsin demiyorum.Tabii karakter de önemli.

55.hakan

Sözleşmesi devam ediyormuş başka bir takımla görüşmesi etik olmazmış.Öyle diyor.

Başarısız olunca gitmek bu kadar mı zor arkadaş utanmadan bir de sözleşmenin arkasına sığınıyorsun.

MeL_55

AlıntıSamsunspor Kulübü Genel Sekreteri Ali İhsan Aka : -Bu adamı beğenmeyen, bu takımı tutmasın !!

eger bu aciklama dogruysa, bilemedim ne diyecegimi?
erhan altin kimdir? sadece bir teknik direktör?
kimse samsunspordan üstün degildir.
bu aciklamayi yapan genel sekreter de samsunspor sayesinde yapiyor.

o yüzden; begenmiyorum kardesim erhan altini.
biz bir takimi tutarsak ölümüne tutariz. kendinizle karistirmayin!

özkan

Kesinlikle yalan haber kendi kulaklarımla kendisini istemediklerini duydum itibar etmeyin

Levent ÖCAL

11 Haziran 2015, 10:51:30 #997 Son düzenlenme: 11 Haziran 2015, 12:12:23 Levent ÖCAL
Ali İhsan Aka o cümleyi kuracak karakterde bir adam değil, tamamen gerçek dışı, taraftarla yönetimin arasını açmak isteyen kişilerce uydurulmuş birşey.

Edit: Kendisiyle azönce görüştüm gülerek böyle birşey söylemediğini tasdik etti.

Raqua55

Teklifler mi geliyormuş  :D :D  İlk gelen teklifi kabul et git bu takımdan

orucreis

Eğer erhan altına teklif geliyorsa futbol bitmiş demektir

özkan

lan en baştan beri sana pazarlamacı demedikmi biz,bir kere üzgünüm demedin bana teklifler yağıyor ededin.be utanmaz herşey bitmişken çıktın 3 gün sonra bunları dedin.sen busun buydun.devre arası gitmeyi zaten bunun için kabul etmedin işte.o zaman gitseydin hiçtin,şimdi ise pazarladın kendini.senin için lige çıkmak buydu.sen çıktın biz kaldık.suç sende değil getirende..

55(tuncay)55

15 hazirana son 3 gün kaldı artık feshedin şunun sözleşmesini  :( >:(

beşnumara

Allahından bul reklamcı pez..k!

Raqua55

beşnumara

Bugün yarın yolcu. Yeni sezonda bununla olmayacağımız kesin. Defolsun gitsin. Prenslerini de alsın giderken.
Allah bir daha Samsunspor'u senin seviyene düşürmesin.