1 - Soner Şahin

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:53:09

« önceki - sonraki »

King1965

22 Haziran 2013, 19:15:40 #225 Son düzenlenme: 22 Haziran 2013, 19:48:37 King1965
Göztepe Soner Şahin'e talip ..

Göztepe Kaleci Soner için Kalpar'ın Kararını Bekliyor

Göztepe kaleci transferinde Samsunspor'la anlaşan teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın vereceği kararı bekliyor.

Hafta içinde Güngörenspor'dan Egemen Gençalp'le el sıkışan Futbol Direktörü Özgür Zengin, teknik direktör Erhan Altın'ın tecrübeli file bekçisi ısrarı üzerine bu ismi beklemeye aldı. Listedeki kalecilerden Altın'ın eski öğrencisi Samsunsporlu Soner Şahin'e yeniden yönelen Zengin, Karadeniz temsilcisinin dümenine geçen Hüseyin Kalpar'ın kararını beklemeye başladı.

İzmir'de daha önce Altay ve Karşıyaka'da da oynayan, Samsunspor'la sözleşmesi devam eden 32 yaşındaki Soner, Kalpar isterse takımda kalacak, aksi bir durumda Göztepe'yle anlaşacak. Göztepe'de bu sezon genç kaleciler Göktuğ ve Doğancan da şans bekleyecek. Dış transferde Kartal'dan Sabutay Fenerbahçe'den Berkay Öztuvan, Çaykur Rizespor'dan İlyas, İnegöl'den Raif ve Şanlıurfa'dan Mehmet Ayaz'a imza attıran Göztepe bu hafta Hatay'dan Güney, Fenerbahçe'den Berkay Can, Ankaragücü'nden Enes'in bonservisini alacak.

http://www.samsunsportv.net/2013/06/soner-sahine-supriz-talip.html

55.hakan

Alıntı yapılan: King1965 - 22 Haziran 2013, 19:15:40
Göztepe Soner Şahin'e talip ..

Haber için link veriyorum bazılarının zoruna gidiyor koymam . O yüzden başlıgı ekledim sadece
Nolursun link ver. Bazılarının zoruna gidiyormuş.Bir de dedikodu yapıyor kendi kendine. Çok ihtiyacımız var sanki senin linkine.Forumda reklam yapmak yasak arkadaşım besbelli senin zoruna gidiyor link verememek.

King1965

Alıntı yapılan: hakanelgun - 22 Haziran 2013, 19:20:22
Nolursun link ver. Bazılarının zoruna gidiyormuş.Bir de dedikodu yapıyor kendi kendine. Çok ihtiyacımız var sanki senin linkine.Forumda reklam yapmak yasak arkadaşım besbelli senin zoruna gidiyor link verememek.

Hakan Sanane yöneticimisin ?

55.hakan

Alıntı yapılan: King1965 - 22 Haziran 2013, 19:31:30
Hakan Sanane yöneticimisin ?
Bunu söylemek için yönetici olmaya gerek yok. Ben de yüksek trafikli bir projede çalışıyorum.Her gün o zaman genel sohbet odasına ben de link basayım 3'er 5'er.Seninle tartışmak istemiyorum ayrıca kendini haklı görüyorsan devam et.Öyle bazıları rahatsız oluyor diyerek laf atarsan cevap veririm yönetici olmaya gerek yok.

Karabudun

Soner' i elde tutabilsek iyi.

oguzhann555

Süper Lig yolunda Soner'e güvenebilir miyiz bilmiyorum...

Kais

bence atilla daha iyi sonerin yerine daha iyi bir kaleci alınmalı

Sadece Samsunspor

Bence kaleci sıkıntımız yok atillayla soner kalsın yeter

King1965

orucreis

İnşallah bu sene biraz daha fazla yan top çalışır

samsunew

soner şahin ve atilla özmen aynı kapasitede aynı teknik özelliklere sahip bana göre bu lig için iyi kaleciler ama illede kaleci alalım diyorsanız kayserispor yabancı kaleci arıyor dolayısıyla ertuğrul boşta en iyisi ertuğrul bence o da olmassa konyasporun geçen seneki kalecisi kaya tarakçı çok iyi kaleci sıralamam ertuğrul,kaya,soner,atilla

Burak

Alıntı yapılan: samsunew - 28 Haziran 2013, 23:36:49
soner şahin ve atilla özmen aynı kapasitede aynı teknik özelliklere sahip bana göre bu lig için iyi kaleciler ama illede kaleci alalım diyorsanız kayserispor yabancı kaleci arıyor dolayısıyla ertuğrul boşta en iyisi ertuğrul bence o da olmassa konyasporun geçen seneki kalecisi kaya tarakçı çok iyi kaleci sıralamam ertuğrul,kaya,soner,atilla

Kayserispor kaleci alsa da bırakmaz bence Ertuğrul'u parasını verir yedek oturtur gerekirse diye düşünüyorum

Stoper

Geçen sezon birkaç maç dışında iyi bir görüntüsü vardı Soner'in.Bu sezon daha da başarılı olur umarım.

Özcan İNAN

Kaleci yönünden çok büyük sorunumuz yok sanki Atilla ve Soner bizi götürür bu sezon...

seyf55

inşallah performansları iyi olur bu sene kalecilerimizin