Samsunspor Store Logo Çalışması

Başlatan **KaR6**, 28 Temmuz 2012, 22:06:56

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Serkan - 30 Temmuz 2012, 16:29:29
sanki juventus'u anımsatmış : )

şimdi inceledim de juve logosunu sanırım öyle olmuş  :)

binikalamadım

SAMSUNSPORTİF  :-X
ben bu ismi önerecektim logosuda beyaz zeminli armamızın aynısı olacak sadece Samsunspor yazan yerde Samsunsportif yazacaktı...

ancak arma teması daha çok tutuldu..bende beğendim..

Arma Samsunspor
Samsunspor Arma

CurvaSs

defne yapraklı olan güzel bence ama ondan başka güzel çalışmalar da var. arma ismi konusunda ise seçim çok doğru, sorun yaratılacağını sanmıyorum:)

Desiqner

Akşama birkaç yeni tasarım daha atacağım İnşallah bir ortak noktada buluşuruz...

target_t.t.b

şimşek s si ile 5 gibi olan  başa büyük ss küçük tore nasıl olur??55tore gibi...

Desiqner

Alıntı yapılan: burakbas - 01 Ağustos 2012, 00:01:12

Biraz öne gelsin , göz önünde bulunsun...

AntZ hocamla birlikte adaylığımızı koyuyoruz bu tasarımla :)

binikalamadım

iki arma yazısı rahatsız edici gibi şerit içine başka birşey mi yazsak

berusa55

01 Ağustos 2012, 04:35:27 #113 Son düzenlenme: 01 Ağustos 2012, 05:08:24 berusa55

Yukarıdaki çalışmada soldaki zeytin dalı çalışması yerine orjinal kulüp armamızı koyarsak çok iyi duracak gibi. Hem böylece Samsunspor'umuza ait bir çalışma olduğu insanların direkt dikkatini çekecektir daha "Samsunspor Kulübü Resmi Satış Mağazası" yazısını okumadan.

Konuyla ilgili çalışma yapan arkadaşlar kulüp armamızla, "arma" yazısındaki kırmızının tonlarını uyumlu hale getirebilirler sanırım; ben bu kadarını yapabildim.  
Fena da olmadı sanki; hatta "registered" bile yapılmış  :D

Levent ÖCAL

Resmi mağazamızda da bence resmi logomuz kullanılırsa daha iyi olur gibi  :)

Desiqner

Ollivanders

Yalnız Arma diye giyim magazası mevcut. Karışıklık söz konusu olacaktır. TTK'da da boyle bir duzenleme mevcut. "İşletme adı serbestçe seçilebilir. Ancak, seçilerek ünvanın aldatıcı nitelikte olmaması, kamu düzenine aykırı düşmemesi, başka işletme adlarıyla karışıklığa yol açmaması gerekir." Aynı şey marka açısından da geçerli. Seçilecek olan marka ve işletme adları iltibasa sebebiyet vermemeli.

Levent ÖCAL

ramcQ_55