Kazım Yılmaz Görevi Bıraktı

Başlatan yilmazselcuk55, 20 Haziran 2012, 11:02:19

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

maraton başkan Samsunspor Şampiyon !

brigand

Benim kızdığım daha doğrusu tiskindiğim tek nokta; anı kurtarıcam, reklam yapıcam, sempati toplayacağım diye yok düşsekte gitmem, ben her zaman dik duracağım, en kral Samsunspor' luyum diyip birkaç ay sonra uçup gitmeleridir. Bu saatten sonra kimsenin arkasından ağıt yakacak halimiz yok.

cgr

Benimde hala umudum var... Belki bu aciklamalardan sonra Kazim Baskan'a birakma, gitme gibilerinden destek gelecektir. Biraz baski olusacaktir uzerinde... Belki de dikkat cekmek icin yapilmis bir blof bile olabilir...
Ama Erdem Baskan'in dedigine de katiliyorum... Sacma gelebilir belki ama Ilk etapta (3 ay sure icerisinde) 200.000 - 250.000 TL'lik kaynak yaratacak fikir ile ( tamamen gida borsasinda bugun konusulmus bir konu) bende yardima hazirim....

_SoN_

samsunspor facebook sayfasında yürüyüş için tarih verilmiş bilginiz varmı,bu site katılım sağlamayacak mı?

yilmazselcuk55

Kazım Yılmaz'ın Suçu Ne Soruyoruz?

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz Çarşamba günü yaptıgı basın açıklamasında adeta Samsunspor taraftarlarında şok etkisi yarattı.Sezon başından beri şehri yönetenlerin göstermiş oldugu sahipsizlik, bugün gelinen nokta artık bırakın yararlı olmayı zarar verecek dereceye ulaşmıştır.Görev yaptıgı bir sezon boyunca şehri yönetenlerden bir lira dahi talep etmeyen Kazım Yılmaz,gelecek sezon için manevi destek istemiş ama şehri yönetenlerden bir kişi bile bu çagrıya olumlu veya olumsuz bir cevap vermemiştir.
Bu şehri yönetenler Kazım Yılmaz gibi maddi gücü olan bir insanı neden dışlıyorlar?ona neden yardımcı olmak istemiyolar?Onların bildigi ama bizim bilmedigimiz başka bişey mi var?Bundan önceki Samsunspor Başkanlarına bütün imkanları sunanlar şimdi neden kenara çekiliyor.

Samsunspor'a sabir gelir kaynagı olan fuar içersindeki otoparkın Samsunsporun elinden alınmasına neden kimse tepki göstermiyor?Bu şehrin Bakanı,Milletvekilleri,Valisi,Belediye Başkanları neden sessiz kalıyor?Seçim zamanında Samsunspor atkısını boynundan çıkarmayanlar,bırakın maçları antremanları kaçırmayanlar şimdi neredeler?

Sizlerin kişisel hırslarınızdan dolayı Samsunspor yalnızlaştırılmamalıdır,Samsunsporumuzun kaybedecek zamanı yoktur.Bu şehirde söz sahibi olanlar bir açıklama yapsınlar.Maddi manevi olarak her türlü fedakarlıgı yapan bunun yanında saglıgını dahi kaybeden Kazım Yılmaz a destek çıksınlar.

Samunspor kulübü başkanı yalnız bırakıldım,tehdit edildim bana kimse sahip çıkmadı onun için yokum diyor,ama hiç kimseden bir ses çıkmıyor?Samsunsporun bu sezon yaşayacagı kaos ortamından bu şehri yöneten herkes sorumlu olacaktır.Ve tarih bu insanları hiçbir zaman unutmayacaktır.
Bizler Samsunspor Taraftarları olarak Pazartesi akşamı saat 19:00'da 56 Dsi Önünden başlayacak olan Büyük Samsunspor Taraftarı Yürüyüşü ile bütün bu yaşanan süreçte gelinen noktayı Samsun Kamuoyu ile paylaşacagız.

SAMSUNSPOR TARAFTARI

https://www.facebook.com/SamsunSK

maraton

site olarak başkanın bizi söz verdiği süper lige geri taşıması için kendisine çağrı yapıyoruz,yürüyüşte göreve devam etmesini,tüm sahipsizliğe karşı arkasında olduğumuzu tüm şehre haykırıyoruz..

Serkan

Alıntı yapılan: Ahmet ÖZYER - 21 Haziran 2012, 11:32:07
samsunspor facebook sayfasında yürüyüş için tarih verilmiş bilginiz varmı,bu site katılım sağlamayacak mı?

Ana sayfa...

maraton

veysel tokatlıoğlu adaylığını açıklamış.. yuh diyorum.. daha dün başkanın yanında şartlardan yakınırken ne değişti neyin peşindesin arkandakiler kim hangi destek hangi bilgi birikimle yola çıktın..
ilk tranferi de trajikomik ramazan sal.. samsunspor taraftarına hareket çeken topçularımıza tekme adam bu değil miydi.. :x((

**KaR6**

cembaba

lucarelli

Serkan

Samsunspor'u doğru yazmayı öğren ondan sonra...

yilmazselcuk55

21 Haziran 2012, 14:53:04 #132 Son düzenlenme: 21 Haziran 2012, 14:59:59 yilmazselcuk55
 :kafa: :kafa: :kafa: Lan Şerefsizz Bu sene Yönetimdeydin bunları neden dile getirmedin   bi de çıkmış car car konuşmuş adi herif  çok iyi reklam yapmışsın ama sanada dersini verecez elbet piyon  Suat da suat   suat da suat   başka bişiy yok  :x(( :x(( :x((

cembaba

Tam diyecektim ha Seko: "SAMSUN SPOR" dan sonra okumadım...

brigand