2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Cheregi

Kimseyi karalamak istemiyorum ama böyleside olmaz, tamam isim benzerliğinden karışmış, grafikerler bilmiyor, tanımıyor, spor servisi gazete dizaynıyla ilgilenmiyor diyelimde bu gazetenin editörü meditörü yok mu? Kimse kontrol etmiyor mu? Sayfalar grafikerden direkt matbaaya mı gidiyor?  :o

http://www.gazetearena.com/haberdetay.asp?NewsId=1444

target_t.t.b

arena da köçe yazarlarından kaan ali kolculuğuna az önce attığım mesaj:"kaan abi merhabalar.nasılsınız?Abi sizin spor servisinden Allah razı olsun beni bugün gülme krizine soktu:))sür manşette "kere bugüne kaldı sıra yılmaz da" diye başlık atmışlar altına da bi foto koymuşlar."sıra yılmaz da "diyerek geçmiş yıllarda yine samsunsporda ynamış futbolcu mehmet yılmaz ı kastetmişler fakat koydukları resim samsunsporun yeni yöneticilerinden mehmet yılmaz a ait.yöneticisini tanımayan spor servisi mi olur abi.internetten senin yazılarını okurum onun dışında arena gazetesini bir daha asla elime almam.ama Allah için çok güldüm yine de o vatandaşa teşekkürler:))"

King1965

aslında bugun mehmet abı arena'nın ofısıne gıtsın :))) transfer etmısnız benı desın  :deli:

cezayir55

birde forvet alıp transferi kapatacağımız yazıyor benim anlamadığım diğer transferleri yaptıkmıda transferi kapatıyoruz zzzzz

**KaR6**

an itibariyle kere imzaladı arkadaslar.

Levent ÖCAL

King1965

_Jack Daniels_

Ölümüne_Samsunspor

evolution55

55.hakan

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/ariza-makukula/profil/spieler_5518.html

Makakula'nın durumu nedir acaba transfermarkt'ta boşta görünüyor ama gerçi maliyeti bizim için yüksektir.

Kodalak

55.hakan

Alıntı yapılan: Kodalak - 09 Ağustos 2012, 17:50:28
bucada
Eğer kesinse haber Buca , Mehmet Batdal-- Makakula ile ligin en iyi forvet ikilisini oluşturdu.

cembaba

1 Kere 2 Kere 3 Kere 4 Kere 5 Kere oooOoOo Hoşgeldin Kere! :)

Desiqner

Ali Kemal Gedikli 1 yerli forvet aldıktan sonra transferi bitireceğiz demiş 4-5 transfer deniliyordu ne oldu ki şimdi ?