2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

berusa55

isa55

Burhan, Futbol şube sorumlumuz A. Kemal Beyin beğendiği bir isimdi. Ama o zaman ki mevcut kadroya göre demişti.

Sadece Samsunspor

Adem Sarı transferi hakkında bilgi için yönetimden birini siteye bekliyoruz lütfen en kısa sürede cevaplayınız :evet:

silopilimuhsin

yirmiuc

adem sarı'yı denizlideyken bir kaç maçını izlemiştim.
beceriksiz ve lakayt bir görüntü çizmişti.

Jnr.Serkan

Eses ile Süperligde attığı bir kaç golün ekmeğini yiyor hala.Pek kendisi hakkında bilgim yok.Geldiyse hayırlı olsun.Planlı transferler olduğunu düşünüyorum ve yönetime güveniyorum

Uğur Yıldız

bende beğenmiyom adem sarı'yı çok absürt goller atıyo bazen ama şu an ki durum itibariyle yapcak bişe yok alınan her oyuncuya destek olmak lazım.

isa55

Samsunspor, Eskişehirspor'dan Adem Sarı, Fenerbahçe'den Onur Karakabak ve Turgay Gölbaşı'nı renklerine kattı...

facebook

SSKLA

King1965

Jnr.Serkan

Yönetimden korkulur.Hiç isim çıkmadan bitiriyorlar maşallah :)

55.hakan

Adem Sarı'ya güvenmiyorum ama inşallah yüzümü kara çıkartır.Hayırlı olsun.

Ertuğrul Sağlam

La bende nasıl olur diyorum Adem Sarı bize nasıl gelir derken biraz araştırdım Es Es ten Veysel Sarı ile karıştırmışım... 8)

berusa55

01 Ağustos 2012, 18:09:47 #853 Son düzenlenme: 01 Ağustos 2012, 18:13:09 berusa55
Çok güzel gelişmeler bunlar. Büyük kaptan ve başkan Emin abi'yi ve yönetimdeki arkadaşlarımızı tebrik ediyorum çalışmalarından dolayı.  >l<

SSKLA

Alıntı yapılan: Hokkabaz - 01 Ağustos 2012, 16:33:15
Berat Çetinkaya ismi de geçiyor galiba Beşiktaş'tan, hız kazandı çalışmalar.Hadi hayırlısı.

biraz saçma olmaz mı adam daha yeni transfer.kiralık desem adamlar sakaryaya kiralar hem eski takımı hem istanbulun dibi kontrol etmesi daha kolay olur.