2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

alisan5516

3 gün önce girmiş Cem en son,yoksa bende saldırıcaktım :)

samsunsporlu1994

Malesef bu isler boyle Dogru planlama yapmazsan yanlis transferler yaparsan seni lige cikaran hocayi ve futbolculari yollayip 20-25 tane transfer yaparsan asansor takim olursun Simdi de yapilan o hatalardan kaynaklanan borclar yuzunden Emin Kar ve Yonetimi onunu gormekte zorlaniyor Bu insanlar bu borcu  bilerek geldiler ama daha rahat sartlarda da calisabilirlerdi Gecmis gecmiste kaldi fazla konusmakta yersiz olur ama lige cikacaksak bu yonetimle dogru planlamayla cikalim Haftaya lig basliyo ilk haftalar bizim icin onemli takim ust uste 2 mac yenilebilirde cunku daha hazir degiliz ama iyi hava yakalarsak zamanla basarili olabiliriz Bu sene gecis donemi olarak gorunuyor ama bu yonetim seneye bizi hedefe oynatacaktir Insallah hayirlisi olur

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 16 Ağustos 2012, 21:38:28
Ben Musa Aydın'ı merak ediyorum.Ligin başlamasına 10 gün kaldı.Bi yere gittiği yok bize geldiği yok ne yapacak sabırsızlıkla bekliyorum ??

kaç kere atakumda karşılaştık bende çok merak ediyorum en son gidip dicem abi gel artık bitsin bu hasret

FaTiH_HaN

17 Ağustos 2012, 03:14:22 #1773 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2012, 04:17:57 FaTiH_HaN
Yapılan transferlerin bir kısmı kapalı kutu gibi görünsede Kere, Adem Sarı, Lokman bu lig için yapılabilecek en iyi transferler. Daha 3-4 oyuncunun daha geleceği konuşuluyor onlarda belli bir kaliteye sahip olursa çok çok iyi takım kurmuş olacağız. Ama en büyük transferlerimiz alt yapıdan kadroya kazandırılan isimler olacak gibi, belki maddi imkansızlıklar alt yapıya yönelmemiz için bizi teşvik etti ama bu bir öze dönüş aslında. Serkan Celil, İlhan Tümer ikilileri gibi heyecan yaratacaklar, öyle ümit ediyorum. Bu yıl yaşadığımız sezon öncesi gelişmeler beni geçen sezonkinden daha fazla heyecanlandırıyor, 1. ligde olmamıza rağmen. Allah Emin Kaptanı, yönetimdeki abilerimizi, hocamızı, futbolcularımızı ve biz taraftarları utandırmasın, iyi yoldayız inşallah.

designer_55

Nigeria camera ‏@nigeriacamera
Kano Pillars striker Gambo Mohammed is poised to replace compatriot Ekigho Ehiosun at relegated Turkish club Samsunspor, his agent said.

55_OrHaN_55

17 Ağustos 2012, 11:54:15 #1775 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2012, 12:01:49 55_OrHaN_55
Goal.com'da aşağıdaki metni buldum. Tercüme edebildiğim kadarıyla Muhammed Gambo'nun Perşembe akşamı (dün) Türkiye'den Boca Spor'la (Bucaspor kastediliyor olabiir) anlaşmak için Türkiye'ye gideceğinden bahsediyor. İnşallah biz anlaşacağız diye beklerken Bucaspor almaz.

Geçen sene de Celutska ile anlaşmaya çalışırken bizimkilerin beceriksizlikleri sonucu andrey celutska Karadenizin küçük bir vilayetine gitmişti. aynı şey tekrarlanmaz umarım. Metin şöyle:

Kano Pillars will not have all the complements of their best players in the remaining fixtures of the Nigerian Premier League as Gambo Mohammed will travel Thursday night to Turkey to join Boca Sports FC.

Ayrıca bucasporluların sitesinde de aşağıdaki haber yazıyor.

"Öte yandan mtnfootbal.com sitesinin haberine göre Kano Pillars takımının ve Nijerya Premier Ligi'nin gol kralı Gambo Mohammed'in denenmek üzere Bucaspor kampına katılacağını yazdı. Gambo'nun ağzından "Bucaspor ile sözleşme imzalayacağımı umarak İzmir'e uçuyorum" sözlerine yer verilen haberde, futbolcunun vize işlemlerini tamamlayıp bu hafta sonuna kadar takıma katılacağı belirtildi."

55_OrHaN_55

Gambo Mohammed to replace Ehiosun

Kano Pillars striker Gambo Mohammed is poised to replace compatriot Ekigho Ehiosun at relegated Turkish club Samsunspor, his agent said.

Last season, Nigeria international Ehiosun shone for Samsunspor on loan from Warri Wolves before he moved on the Genclerbirligi in the close season.

According to the player's agent, Emmanuel Omigie, Mohammed is expected to bag a deal with Samsunspor should he impress officials of the former club of Ehiosun.

"We have two clubs on the table, Samsunspor being one of them and hopefully if he impresses, he would nail something down," said Omigie, who brokered Ehiosun's switch to Samsunspor.

Gambo Mohammed has been instrumental in the surge of Pillars to the top of the table as well as reaching the last four of the Federation Cup. He is due to depart the country on Friday for Turkey.

His absence would be a big blow to Pillars, who only need to win at Sunshine Stars on the last day of the Nigeria Premier League season to land their second league championship"

Bu haber daha yeni, 1 saat önce geçilmiş. Demek ki golü biz atıyoruz bucaya :)

cembaba

Hadi inşallah. Lazar gidiyor demek ki.

ultrasamsun55

http://www.transfermarkt.de/de/burakcan-kunt-zu-samsunspor/topic/ansicht_85_14567_seite1.html  burakcan kuntla ilgilendiğimizi söylüyo transfermarkt alman sitesi çocukta almanyada oynuyo gerçeklik payı vardır kesin

MeL_55

Alıntı yapılan: ultrasamsun55 - 17 Ağustos 2012, 13:58:54
http://www.transfermarkt.de/de/burakcan-kunt-zu-samsunspor/topic/ansicht_85_14567_seite1.html  burakcan kuntla ilgilendiğimizi söylüyo transfermarkt alman sitesi çocukta almanyada oynuyo gerçeklik payı vardır kesin

Her sene bu çocuğu reklam yapmaktan bıkmadınız mı?
Heleki kaynak carlsberg55'se :)
Ben bıktım o bıkmamış

beşnumara

Amcası bu sitede samsunlu gençleri biraraya getiriyorsak babası kulağından tutup getirmeli sonra kimse ağlamasın biz kulübe geldik bizle kimse ilgilenmedi diye.

ChucKeR

wari wolwesin forvetinden çok çektik bakalım kano pilarsınki nası çıkacak. :kanka:

SSKLA

17 Ağustos 2012, 15:04:38 #1782 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2012, 15:16:41 Berkay Yelken
benim fm de gambo'nun bir sene ilerlemiş hali :

Bu da oyunun açılışındaki hali :

_Jack Daniels_

Müthiş gelişmiş 1 senede çok beğendim profilini.

ahmetsefa55

oha hayvan gibi gelişmiş.
kim bu adam ya video su bile yok youtube da ?