Spor Toto Kupası 1.Hafta: Samsunspor - Orduspor

Başlatan kuzeycity, 10 Nisan 2012, 17:19:52

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: Lusage - 15 Nisan 2012, 15:56:28
Samet gayet iyiydi. Form tutarsa daha da iyi olur. O ışığı verdi.

Halil Ibrahim Pekken ve Yankı Şengün'de maçın iyileri arasındaydı. Ben Aykut Çift'i begenmedim. Onda geleceğin Bancè'sini veya Adem Gezmiş'ini gördüm. Aykut'tan ziyade Muratcan Öncü az topla buluşmasına rağmen etkiliydi. Murat, Hakan, Kemal, Adem dörtlüsünün en iyisi Adem en rezili Kemal'di.

Bu arada Hakan'a asisti yapan Samet'ti.

Hakan'a asisti yapan Halil tekrar izle istersen.

burakbas

burakbas

seneye de Tarkan hocayla devam edilse çok güzel olur...

celebi

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: celebi - 15 Nisan 2012, 16:07:25
hiçte güzel olmaz bence

katılıyorum sanki ligi tanıyor tamam şehrin çocuğu ama bir beden eğitimi hocası 3.ligde takımım olsa yine tarkan hocaya vermem.

ugrass

bu skor bile  gelecek sezon için cok korkutuyo cook

saim55

yav bu maçın özetini nerden bulabiliriz yok hiç bir yerde

mehmet yılmaz

A2 Orduspor 5

??? :-X

Tek maçla fikir yürütmek doğru olmaz ama 70 ve 44 numaralı gençleri beğendim.

samuray

aykut çift samet hasan halil ibahim i beğendim daha ilk maçları oğuzhan ve tecrübeli dediğimiz kemal o hataları nasıl yaparlar anlamak mümkün değil iki hata iki gol hadi oğuzhanın heyecanına verelim ya kemale ne demeli murat.ta kemalde çok kötü oynadılar e hal böyle olunca nerdeyse 7 altyapı oyuncusunla oynadık adem yine süper oynadı helal olsun aldğın paralar adamsın be hoca meselesine gelince bu iş tarkan demirhanla yürümez gibi geliyor

samsun 55

Mert

Ayberk

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 15 Nisan 2012, 12:02:12

70. HALİL İBRAHİM PEKŞEN
26. MURATCAN ÖNCÜ
44. AYKUT TOPAL
52. SAMET HASAN YILDIRAN

Maç deneyimi kazanıp, azimli olurlarsa işe yarayabilecek gençler. Aykut da burnunu göklerden indirip, nerede olduğunun farkına varırsa o fizikle illa ki iş yapar. Ama önce havalarda olmayacak!

Jnr.Serkan

Tipi turguta benzeyen çocuğun adı neydi sonradan oyuna giren

Ayberk