Spor Toto Kupası 1.Hafta: Samsunspor - Orduspor

Başlatan kuzeycity, 10 Nisan 2012, 17:19:52

« önceki - sonraki »

King1965

Uğur Yıldız

valla ben ümitliyim bu gençlerden tecrübeli olsalar o golleri bile yemezlerdi

celebi

Alıntı yapılan: uykan - 15 Nisan 2012, 13:37:21
bu çocuklarla çok zor alt yapımız bile bu kadar zayıf olur daha ne diyeyim

haklısın kardeşim

King1965

4 oldu yaaa lan oynamayalım ya resmen tarihi skor yicez

yirmiuc

4-0 oldu bu nedir ya. gençler bu kadar mı kötü??

ibrakadabra55

Samet Hasan , Yankı ve Canberk biraz çabalıyor diğerleri fıs.

GurbetciFanatik

Ben baskan olsaydim su bahar kupasii yok ne kupasiysa

Cocuklari derim: Yavrularim bu maclarda iyi para kazanin, her mac oynayin +8 gol basin 20 bin Tl kazanin paranisi.

A. K.  Ligine bu yakisir zaten.  Sikeci TFF ve Sikeci Lige bu gider.

Oynadigin ilk yari 1  basin ikinci yari 2  oh ne ala hepsi milyoner olur.

Rezil etdin bizi TFF rezil elaleme. Sizin ben taaaaaaaa sinirden ne yzacagimi bilmiyorum.

ibrakadabra55

7+'nın 19.00 oranı varmış maçtan önce bilsem yanına FB-TS 1&0 çş koyar 100 tl basardım.

samsunmania

Ulan bu takımın formasını koysan ortasahaya 4 gol olmaz lan ruhsuzlar. Ayıp ayıp. Genç olacak bunlar bi de. Adını karalayamazsınız lan bu kadar bu takımın.

brigand

Oynayan çocukların çoğunu kardeşimden dolayı tanıyorum. Nasıl buralarda olduklarını bilmek üzüyor beni. Altyapımız çok uzun zamandır kötü durumdaydı. Şu 97 doğumluların jenerasyonuyla iyi bir akım yakalamış olabiliriz. İnşallah daha adil,aklı selim bir yapı oluştururuz. Ama tek bildiğim şuan A takım oynayabilecek altyapıdan hiçbir cacık olmaz.  >:(

atalanta8

hoca benle bilmem ne geçti diye utanmadan söyleyenlerden birde altyapı bekliyoruz

ibrakadabra55

Eskidende kötülerdi ben tffnin sitesinden bakarım hep 97lilerimiz 98lilerimiz iyilerdi bu sezon Trabzon'u yenmeyi başaran takımlarımız bunlardı 97liler 1.oldu 98lilerde 2. oldu ikiside gitmeye hak kazandı ama 98lilerinkini tff karşılamıyormuş sanırım.

bluegreen55

orduspor 9 kişi kalmıştı bizim oyuncular asılsa 10-12 tane atardı 6-3 bitmiştimaç..şimdişunlara bak atabilseler 10 tane atacaklar...acımayacaksın demekki

burakbas

Uğur Yıldız

skor çok kötü ama ben bu çocuklarla fark yiyeceğimizi düşünüyodum şahsen burda amaç içlerinden 2 3 tane oyuncu çıkarabilmek olmalı.