STSL 2011-2012 / 33.hafta Beşiktaş - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 25 Mart 2012, 17:50:27

« önceki - sonraki »

Ayberk

takım istanbul'a ne zaman gidecek bilgisi olan var mı?

cembaba

Murat Yıldırım ve Gekas'ın dönüşü takımı etkileyecektir diye düşünüyorum. 3 puanı alır, ligde kalırız.

mehmet yılmaz

Bu TD'deki bazı Beşiktaşlıların nasıl bir acısı varmış öyle?

ahmetsefa55

onlar tahmınımce karagumrukluler.
burdakı macta , mactan sonra dayak yemıslerdı hatırlıyosan abı.
ben 3. sayfadan sonra bıraktım okumuyorum.

brigand

Çarşıdan biriyle konuştum. Benim ekipte çalışıyordu. Geçen maçta da konuşmuşlar bilenmişler güya bize. Samsun'daki maçta asyalı kartallarmıdır nedir onun başkanın kafası yarılmış heralde onu bahane gösteriyorlar. Bide bunlardan çoğu maça alınmamış karakola kovalanmayı falan anlatıyorlarmış.

ngonge

BJK'nin kuyruk acısı var 4-1 lik maçtan, sanki biz sebep olduk, 8 olurdu o maç.

ChucKeR

ciddi ciddi 4-1 maçta şike yapıldığını ve şike yapanın samsunspor olduğunu düşünen insanlar tanıyorum.
yakalamışken atacaktık arkadaş acımayacan bunlara  :x((

emre__ss

FaTiH_HaN

Bizim bu 3 puana daha çok ihtiyacımız var o zaman bjk den daha çok istemeliyiz ve kazanmalıyız. bjk nin hücum hattında etkili adamlar var bizim bu maçta ibb gibi açık futbol oynama şansımız yok, defansı ve orta sahayı devamlı kapalı tutmalıyız, boş alan bırakırsak çok kolay gol yeriz, fernandez, quaresma ikilisinin boş alanda affetme şansı yok, gerekirse maç 80. dk'ya kadar 0-0 gitsin hiç önemli değil maçı berabere götürebilirsek bjk defansının açıklarından mutlaka yararlanırız ki bjk defansı evlere şenlik ama geri düşersek çok kötü olur o yüzden çok kontrollü kontratak futbolu oynamamız lazım, Allah ne verdiyse saldırırsak gol yeriz eminim.

bluegreen55

Beşiktaş ilk 4'ü garantilediği için rahatmı oynar, oyuncular kendilerinimi göstermeye çalışır, disipsinsizlikmi olur,hoca gidicimidir,gitsin diye maçı kaybettirip tepki göstertmeye çalışanlar olurmu..herşeye açık bir maç.ben beşiktaşta kırmızı bekliyorumm yine..

vanlioglu

bu gece rüyamda, biz beşiktaşı yeniyoruz ve hemen ardından antalya maçının sonucuna bakıyorum 1-3 bursa kazanıyor herşey son maça kalıyordu.  :)

inş. gerçek olur.

Fecr_55

İnönü de 2 kişilik yer bana ait..
Bugün sorduk biletix e, satışa açılmamış, yarın veya perşembe günü alabileceğiz biletleri..

Desiqner

Beşiktaşlılar mevzulara hazır olun diye atarlanıyorlar TD'de :) Yeni bursa vakası olacakmış.Ona göre gidilir herhalde ? :)

twitter

Taraftar forumu olmasına rağmen şu başlıkta olumsuz yorum yokken, adamların Tribündergi'de mala bağlaması çok tuhaf gerçekten.

Lusage

Alıntı yapılan: twitter - 27 Mart 2012, 13:10:41
Taraftar forumu olmasına rağmen şu başlıkta olumsuz yorum yokken, adamların Tribündergi'de mala bağlaması çok tuhaf gerçekten.

Eskiden di o taraftar forumu ayakları.. Şimdi Sanal Masturbasyon Platformundan başka bir şey değil..