STSL 2011-2012 / 27.Hafta | Ankaragücü - SAMSUNSPOR'UMUZ: 0-3

Başlatan germencisse, 12 Şubat 2012, 19:13:43

« önceki - sonraki »

kaptan 55

bu maçı alamazsan süper lig'de ne işin var?ben fark bekliyorum,bu maçı alamayan SAMSUN'a gelmesin zaten.

3-0  ekigho,bance,zenke üç siyah inci haftaya angarada vizyonda..

Theofanis Gekas

maç zamanı herkes aşırı gergin olcak gol 70 lere kadar felan gelmezse bi kaçımız kalpten gider

ult55ras

yani bu maçıda alacamıcaksak süper ligde işimiz yok

samsunluhakan

zor maç olcak inşallah kazanırız
1-0 olsun bizim olsun bana yeter 3 puan çok önemli

King1965

a.gucu nun kaybedecek hıc bırseyı yok zorlucaklar ancak sonuc ne olacak merak edıorumm  :hnk: :hnk:

King Of The North

ilk dakikalarda gol bulursak Ankaragücünün gardı çabuk düşer farka koşarız ama herşeyden önce hafife almamalıyız rakibi, savaşmalıyız es es maçı gibi, sonuçta o adamlar da kendilerini süper ligde transfer edecek takımlara iyi görünmek için üstün gayretle oynayacaklar, umarım bize patlamazlar, taraftar olarak bize ayrılan yer yeter mi onu bilemiyorum işte...

saim55

İBB maçının özetinde izlediğim kadarıyla fena top oynuyor çocuklar. Bu maç hepsinden farklı, daha zor olacak kanımca. Gekas'ın olmaması çok kötü oldu bizim için.

samuray

rakip kim olursa olsun futbolda hiçi bir zaman hafife almıyacaksın büyüklük havalarına girmeyeceksin bizim öyle bir lüksümüzde pyok zaten mesut hoca gereken ayarı verecektir ekigho üzerine koyarak oynamaya başladı uğur boral golle tanıştı takım olgusunu sahaya yansıtmaya başlaık artık tabiki ankg geçecez açılın diriliş başladı  >l<

isa55

her ne kadar kolay maç gibi görünse de çoğumuz zor geçeceğini, golün gecikmesinin sorun çıkaracağını biliyoruz.
Mesut Hoca tecrübeli, işini bilir.

ChucKeR

adamlar aç, başlarında hakan kutlu olmasa daha da iyi olabilirler belki. gol gelmedikçe dirençleri artacak. Allah vere de gol atalım diye çıkarken yemesek. o zaman çok zor duruma düşebiliriz.
ama bir de gerçek var bu sınav en kolay sınav. ligde kalacaksan zorları başaracaksan kolaya takılmaman lazım. iteleye iteleye alırız diyorum. ekigho yine iş yapabilir bu maç.

_55_

Arkadaşlar ankaraya gitmek için organizasyon var mı .... ;)

Burak

http://haber.gazetevatan.com/istanbula-asil-kar-cuma-gunu-geliyor/430703/1/Manset :(

Alıntı1 hafta boyunca yağacak
İstanbul'a asıl kar cuma günü geliyor Avrupa'da etkili olan soğuk hava, yeniden Türkiye'ye gelecek. Yarından itibaren etkili olacak soğuk hava, birçok bölgede kar yağışına neden olacak. Ancak cuma günü daha soğuk bir hava ve yoğun kar yağışı görülecek.

İSTANBUL - Kar yağışının ardından yurdun batı bölgelerinde, yağmur görülse de ılık bir hava etkili oldu. Balkanlar'dan yarın yeni bir soğuk hava dalgası gelecek. Soğuk havadan öncelikle Marmara Bölgesi etkilenecek.

Soğuk hava, çarşamba günü Anadolu'ya geçecek. Önce sulu kar şeklinde başlayacak yağış, yarın gece Bolu, Kütahya ve Eskişehir ile Bilecik-Bursa arasında yoğun kara dönecek. İç Anadolu genelinde salı gecesi ve çarşamba günü yoğun kar olacak. Ankara da bu yoğun kar yağışından nasibini alacak.

Akdeniz Bölgesi ise soğuklardan cuma günü etkilenecek. Çarşamba günü Akdeniz ve Güneydoğu'da kuvvetli yağmur var.

Doğu Anadolu'da görülen ayaz, havanın aşırı soğuk olmasına neden oluyor. Sıcaklık Erzurum'da gece -31'e kadar düştü. Çarşamba ve perşembe günü ise yoğun kar havayı yumşatacak.

Ege Bölgesi de çarşamba günü hızla soğuyacak. Çarşamba akşamı Afyon ve Kütahye dışında, Muğla ve Denizli dahil birçok bölgeye kar yağacak.

İSTANBUL'DA PAZARA KADAR KAR VAR

İstanbul'da bu gece kuvvetli yağmur görülecek. Kentte yarın aralıklarla devam edecek yağmur, sıcaklığı 7 dereceye kadar düşürüyor. Gece ve çarşamba sabahı yağışın özellikle sahilden uzak kesimlerde kara dönüşme olasılığı yüksek.

Ancak İstanbul'a asıl kar yağışı perşembe akşamı gelecek. Kar yağışı ve aşırı soğuk hava, cuma ve cumartesi günü aralıklarla yoğun bir şekilde devam edecek.

Daha çok Anadolu Yakası ve Boğaz'ı etkileyecek kar yağışı, pazar günü hafifleyecek.(Ntvmsnbc)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: berusa55 - 13 Şubat 2012, 15:00:24
Ankaragücü maçında en çok hava ve zemin şartlarından korkuyorum. Oyunumuzu top yapmamızı gole gitmemizi zorlaştıracak bir hava en kötü senaryo olur şu durumda. 5 günlük hava durumuna göre de durum pek iç açıcı değil...

Maç ertelenmesin yeter...
Büyük otobüsler Allah'ın izniyle bir şekilde gidip, gelir.
Özel oto düşünen varsa bir kez daha düşünsün, sonra vaz geçsin bence...

masbene

vay arkadaş, her hafta rakibimiz 12 kişi oluyor, genelde hep 12.kişi hakem oluyor ama sanırım bu sefer hava şartları olacak. Allahım rüzgarı arkamızdan estir Ya Rabbi!

Serkan

Yağmur, dolu , fırtına kar ; mesafe engel değil sevgimize...

Bu sene bu takımı ligde tutacağız......