84 - Dejan Kelhar

Başlatan ahmetsefa55, 30 Ocak 2012, 16:21:42

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

son haftalarda aksıyor baya

Theofanis Gekas

insaf arkadaş bu adamıda yererseniz ayıp edersiniz,senin kemalinden bahiandan akakinden 10 kat ucuz 5 kat iyi bu adam

brigand

Kelhar'ın kendini ispatladığını düşünüyorum. Bu kadar ucuz maliyete kalite olarak oldukça başarılı bir transferdi. Takım hiç oturmadığı için önünde yürüyerek orta sahayı geçen rakiplere karşı başarılı maçlar çıkardı.

KotuCocuk55

Bank asyaya 10 gömlek fazla gelir,son maclardaki hatalari takimdaki disiplinsizlikten..Umarim kalir takimda!

Ollivanders

Dogru bir trilyonlara aldıgımız adamlar 4 4 lük maçlar çıkardı , maç kazandırdı ya bize. Sıra 35 bin avroya oynayan , elinden geleni yapan , daha dogrusu gelişi ile defansı biraz olsun toplayan Kelhar'a geldi sıra. El insaf.

usare

Direk takımda tutulması gereken bir adam. Seneye kemik kadroda olmasını isterim, ertuğrul, adem, hakan arslan(!) gibi..

lucarelli

Sözleşmesi sezon sonunda bitiyor sanıyordum ama 2013'e kadar sözleşmesi varmış. Çok mutlu oldum, inşallah Kalır. Kelhar, Kemal ve Adem'in yanına bir de Ertuğrul'u katarsak kadroya taş gibi bir savunmamız olur önümüzdeki sezon için.

FaTiH_HaN

Deveye sormuşlar neden boynun eğri diye, nerem doğruki demiş. Takım olarak berbatız, dönüp baktığımda yaptığımız her hamle yanlış yaptığımız doğrularıda o kadar geç yaptık ki telafi etmek çok zordu. Kelhar transferi yapmış olduğumuz doğrulardandı ama takım o kadar kötüki değil Kelhar, Puyol gelse fayda etmez. Takımda kalsın süper ligde yada bankasyada olmak farketmez yüreğiyle oynayan topçuya her zaman yer var Kelhar en azından hata yapar zenke gibi yanlış yapmaz. Yanlıştansa hatayı tercih ederim.

Sol Açık

Kelhar iyi oyuncu. Herşey bir yana, topu oyuna sokabilen, ayağındaki topu kolay kolay kaybetmeyen tek stoperimiz.

Kelhar iyidir, iyi...  ;)

deli 55

sağlam adam.beğeniyorum ben açıkçası.

samsunluhakan

cembaba

Ben Kelhar'ı beğeniyorum. Aman aman bir hatasını görmedim. Hiç değilse Kemal gibi soyunma odasına kaçmıyor ;)

ngonge

Kelhar kalacak herhalde, hiç kimse kalmadı takımda şu maçlarda forma giyiyor.

Bence çok faydası olur Bank Asya'da oyun kurucu stoper vazifesi görür, böyle oyuncular nadir bulunur.

twitter

insallaah

adem kelhar akaki murat hakan bank asya icin iyi oyuncular

bir aksilik olmaz

mimar55

Bu adam super lig kalitesinde yazacaktim ama birden dusundun bankasya superligden kaliteli bence bize seneyede cok faydali olacak bir isim takimin iskeletinde yer almali