STSL 2011-2012 / 22.Hafta | Manisaspor - SAMSUNSPORUMUZ: 1-1

Başlatan 55_OrHaN_55, 21 Ocak 2012, 15:59:52

« önceki - sonraki »

kale5501

Levent ÖCAL

Sevinebileceğim bir beraberlik oldu, kan kaybetmedik en azından  :)

55ertan

Alıntı yapılan: kale5501 - 24 Ocak 2012, 21:06:33
kemal cezalı ibb maçında

yapma yaaaw  >:(
Bundan sonra full kadro oynariz diye ümit ediyordum

özkan

jean

son 20 dakikaya bakmadim hanimi almaya gittim isten dedim telefondanda bakmicam eve gidince bakarim acikcasi umudum yoktu 1 puan guzel arkadaslarin demesine gore 3 puani kacirmisiz^bu 1 puan moral olarak iyi gelir bize ben ordu macindan once 3 macta 7 puan alirsak kurtarabilecegimizi dusunmustum orduyu yenip manisadan 1 puan hesaplamistim ibb yide yeneriz diye hesaplamistim ikisi oldu ins haftaya son tahminimde cikar

SametYılmaz55

şans yok bizde arkadaş başka zaman Isaac o topu dağlara taşlara vurur,bugün atacağı tuttu :rulet: elimize çok güzel fırsatlar geçti bugün kazanmak için oyuncularımızın bencilliği,beceriksizliği 2 puan kaybetmemize neden oldu :kafa: :kafa: :kafa:

emre__ss

Allahım ya :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: ekighooo >:( >:( >:( yaa vallahi alabilirdik ya sen sabır ver bu kadar ucuz olmamalı yani sezonun en güzel oyunlarından biriydi ya >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Theofanis Gekas

bugün şans adına sıkıntı yoktu bence onlarda ciddi aptallıklar yaptı 3 e 2 gidip şut çekmeler felan,acilen hakan arslandan kurtulmamız lazım ekighonunda kafasına vurmak lazım bi tane sana şut çekmek yok diye

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 24 Ocak 2012, 21:12:50
şans yok bizde arkadaş başka zaman Isaac o topu dağlara taşlara vurur,bugün atacağı tuttu :rulet: elimize çok güzel fırsatlar geçti bugün kazanmak için oyuncularımızın bencilliği,beceriksizliği 2 puan kaybetmemize neden oldu :kafa: :kafa: :kafa:

geçen sene denizlispolu ahmet cebe de olmayacak yerden harika bir voleyle kalemize gol atmıştı. herkes bizi buluyor böyle şans gollerini atacak.

bluegreen55

maçı izlemeyenler  ve özetini izleyecek olanlar hakan ve ekhigo çok malca goller kaçırdığına hazırlıklı olun küfür edip günaha girmeyin bizim gibi.

ngonge

Giden 3 puana üzülmeyin çünkü 1-1 yakaladığımız anda geriye yaslanacağımız için bu kadar pozisyon da bulamazdık, gol bile yiyebilirdik.

Maçın ilk 20 dakikası berbattık, rakip çok iyiydi, ayağa pas yaptılar ve topu hiç göstermediler, gene saçma bir gol yedik.

İkinci yarı bilhassa Serdar girince takım çok iyi bir ivme yakaladı, bu zamana kadar görülmemiş biçimde hücuma kalktı, varyasyonlar zayıf olsa da en azından kaleye şut çekebildik. Gekas'a hiç olumlu pas atamadığımız gibi Ekigho'nun boş kale için pas vermemesi artık kötüniyet düşündürdü bana...

Hakan Arslan bu zamana kadar gördüğüm en kötü performanslardan birini sergilerken, Murat çok verimsizdi, hiç ileri pas atmadığı gibi kötü vuruşlar ile pozisyonları öldürdü.

Defans gene iyiydi ama ortasahanın ortasına takviye gerekiyor.

Onun dışında takım azmi ile ümit verdi.

emre__ss

şu gekasa helal olsun adam yırtınıyor önüme pas atın diye bizimkiler hiç oralı değil kullanamıyoruz adamı  :kafa:

sosaka

cembaba

Puan almak bence puansız dönmekten iyidir. Çok üzülmüştüm demin 3 puan kaçtı diye, ama 1 puan takımdaki moral açısından çok iyi oldu. Şimdi hiç ara vermeden müthiş konsantre olmalıyız İBB maçına...

Ollivanders

Giden 2 puanı mı uzuleyim , yoksa aldıgım 1 puana mı sevineyim. Ben karar veremedim!